آموزشگاه زبان انگلیسی در شرق تهران

  • خانه
  • آموزشگاه زبان انگلیسی در شرق تهران

آموزشگاه زبان انگلیسی در شرق تهران

یکی از نکات بسیار مهمی که آموزشگاه زبان گات را از سایر آموزشگاه های زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان با در نظر گرفتن شرایط ومحدودیت های زمانی، شرایط کاری، زندگی و تحصیلی آن ها همچنین موقعیت جغرافیایی زبان آموزان و ارائه سیستم های نکته ای که موسسه زبان گات را از سایر آموزشگاه های زبان متمایز می کند، ارائه سیستم های متنوع آموزشی منطبق با استانداردهای روز دنیا همراه با آزمون های سنجش پیشرفت می باشد. همچنین تقویت مکالمه زبان انگلیسی یکی از مهمترین اهداف در یادگیری زبان انگلیسی می باشد، کادر اداری ،آموزشی واساتید بخش آموزش زبان انگلیسی آموزشگاه زبان گات تمامی تلاش خود را به کار گرفته اند تا با ایجاد فضای آموزشی پویا و سرزنده فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان انگلیسی را برای زبان آموزان فراهم سازند. موسسه ی آموزشی گات ،به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شرق تهران و تمامی نواحی شهر تهران در حال فعالیت است. ما این تضمین را می کنیم که با ثبت نام در آموزشگاه زبان گات جزء بهترین زبان آموزان و در پایان دوره ی آموزشی به بالاترین سطح آموزشی زبان انگلیسی باشید.

ویژگی های آموزشگاه زبان گات

حضوراساتید برتردرموسسه آموزشی زبان گات

آموزشگاه زبان گات دارای 6 شعبه فعال در سطح تهران

کادری مجرب و فوق حرفه ای

محیط ارام و با نشاط

مدیریت مناسب

حضور مشاورین با سابقه جهت راهنمای زبان آموزان

موقعیت جغرافیایی مناسب شعب آموزشگاه زبان

کلاس های آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی گات با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت های مختلف زبان آموزان دوره های آموزشی مختلفی را برگزار می کند. برخی از کلاس های آموزش زبان انگلیسی به شرح ذیل می باشد:

  • برگزاری کلاس های ترمیک (کلاس های گروهی دو جلسه در هفته،هر ترم 14 جلسه می باشد.)
  • برگزاری کلاس های خصوصی
  • برگزاری کلاس های آنلاین گروهی /آنلاین خصوصی
  • برگزاری دوره های فشرده /نیمه فشرده
  • برگزاری دوره های آمادگی آزمون

برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه تماس گرفته و از راهنمای مشاورین آموزشگاه زبان گات بهرمند شوید. مشاورین آموزشگاه زبان گات از 8 صبح الی 9 شب پاسخگوی شما عزیزان هستند.

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند