آموزشگاه زبان آلمانی در کرج

  • خانه
  • آموزشگاه زبان آلمانی در کرج

آموزشگاه زبان آلمانی

امروزه زبان آموزان بسیاری به دنبال یاد گرفتن زبان آلمانی هستند. اما یادگیری خوب نیازمند یک آموزشگاه زبان خوب هم است.آموزشگاه زبان گات به عنوان بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در کرج مشهور است.علت شهرت آموزشگاه زبان گات ،کادری مجرب و تیم آموزشی تحصیل کرده و نیز اساتید باسابقه است. 

دلایل یادگیری زبان آلمانی

تصمیم به مهاجرت به کشور آلمان برای ادامه زندگی

تصمیم به ادامه تحصیل در مقاطع مختلف

آغاز کار در شرکت های آلمانی

علاقه شخصی به یادگیری زبان آلمانی

مکالمه از راه دور با دوستان آلمانی

آموزشگاه زبان گات علاوه بر تدریس زبان هایی مانند انگلیسی. آلمانی، فرانسه و ... آموزش زبان های نادر را نیز دارد. شما با هر سطحی از زبان آلمانی هستید می توانید با یکی از 6 شعبه ما در اقسا نقاط تهران تماس بگیرید تا مشاورین مجرب ما راهنمایی های کاربردی انجام دهند.

آموزشگاه زبان گات مفتخر به برگزاری دوره های کاربردی مکالمه و آموزش زبان آلمانی است.کشور آلمان از بُعد صنعتی یکی از قوی ترین کشورهاست و در عین حال اگر قصد سفر و یا مهاجرت به آلمان را دارید جالب است که بدانید تنها می توانید با دانستن زبان آلمانی  با آلمانی ها ارتباط برقرار کنید چرا که آنها تعصب خاصی روی زبان خود دارند. آلمان به عنوان دومین کشور بزرگ صادرات محسوب می شود و هم چنین در این زمینه در اروپا از رتبه یکم برخوردار است.

دوره های آموزشی زبان آلمانی

  • برگزاری دوره های آنلاین خصوصی
  • برگزاری دوره های آنلاین گروهی
  • برگزاری دوره های ترمیک زبان آلمانی
  • برگزاری دوره های فشرده زبان آلمانی
  • برگزاری دوره های خصوصی زبان آلمانی

 دوره های آموزشی مکالمه و گرامر زبان آلمانی با توجه به متد استاندارد سفارت آلمان تدریس می شود و در دوره های مکالمه و آموزش زبان آلمانی طبق متد اصلی سفارت آلمان در آموزشگاه زبان گات تدریس می شود و در کنار تمام کتب معرفی شده سفارت،آموزشگاه زبان گات از دیگر موارد کمک آموزشی نیز استفاده می کند. همچنین مشاورین آموزشگاه می توانند شمارا در امرآموزش زبان آلمانی و مهاجرت به آلمان راهنمایی کرده و به شما کمک کنند تا تصمیم گیری مطمئن تری داشته باشید. جهت ارتباط با مشاورین و یا اطلاع از کلاس موردنظر خود می توانید با مراجعه به آموزشگاه و یا در بخش تماس با ما ی سایت از راهنمایی آنها بهره مند شوید.

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند