ثبت نام کلاس های زبان آلمانی

  • خانه
  • ثبت نام کلاس های زبان آلمانی

 

ثبت نام کلاس های زبان آلمانی 

به اطلاع شما متقاضیان محترم می رسانیم که علاوه بر حضور در کلاس های ترمیک و فشردهی آموزشگاه زبان گات شما می توانید برای ثبت نام کلاس های زبان آلمانی از پکیج های زیر نیز استفاده نمائید. 

آنلاین

کلاس های آنلاینبرای کلیه ی متقاضیان آموزش و ثبت نام زبان آلمانی که در اقصی نقاط ایران و جهان می باشند و امکان دسترسی به کلاس های حضوری این مجموعه را ندارند طراحی شده و شما می توانید از طریق شرکت و ثبت نام کلاس های زبان آلمانی با حضور اساتید معتبر بین المللی و تدریس بر اساس متد آموزشی روز دنیا درست مشابه زبان آموزان دیگر آموزش های لازم را ببینید و با اطمینان کامل از آموزش های خود در آزمون های مربوطه شرکت نمائید.

این کلاس ها مطابق با روزها و ساعت های درخواستی شما با مدت زمان هر جلسه 60 دقیقه ای لازم الاجراست. 

خصوصی

کلاس های خصوصی در آموزشگاه زبان گاتهر جلسه 90 دقیقه ای می باشد که روزها و ساعات تشکیل کلاس را شما هنگام ثبت نام کلاس های زبان آلمانی خود به مشاور مربوطه اعلام می نمائید و کلاس های شما درست مطابق درخواست اولیه تان برنامه ریزی و با استاد هماهنگ می گردد.

همچنین برای محل برگزاری کلاس های خصوص شما قادر هستید تا علاوه بر محیط آموزشگاه که پیشنهاد ما می باشد براساس مشغله های خود منزل و یا محل کارتان را نیز انتخاب نمائید .

ضمنا" نکته ی دیگری را که برای صرفه جویی در هزینه های شما در نظر گرفته ایم این است :

شما می توانید با معرفی فرد یا افراد دیگری به آموزشگاه و همراهی آنها در کلاس های خصوصی تان به ازای هر فرد تنها 10000 تومان افزایش هزینه ی اولیه داشته باشید و کلیه ی مبلغ کلاس بین نفرات تقسیم می گردد . ( این گزینه بهترین انتخاب برای اعضای خانواده می باشد .) 

شاید مهم ترین اصل قابل توجه برای شما جهت ثبت نام کلاس های زبان آلمانیاین است که آیا آموزشگاه مورد نظرتان دارای اعتبار می باشد یا خیر ؟

ما به شما این مژده را می دهیم که آموزشگاه زبان گات طی سال های متمادی از سوی مجامع بین المللی آموزشی و سازمان فنی حرفه ای با کسب لوح تقدیر برای بهترین آموزشکاه زبانتوانسته است اعتبار خود را به اثبات رساند.

اصل دیگری که ممکن است ذهن شما متقاضیان ثبت نام کلاس های زبان آلمانی را به خود مشغول سازد اساتید زبان آلمانی در این مجموعه است که ما به شما اعلام می نمائیم تمامی اساتید آموزشگاه زبان گات دارای مدارک معتبر زبان آلمانی و تائیدیه ی تدریس از سوی سفارت آلمان می باشند.

همچنین کتب تدریس زبان آلمانی در این آموزشگاه براساس متد آموزشی روز دنیا انتخاب شده است که شما با بهره مندی از این آموزش ها می توانید در آزمون های مورد نظر شرکت و نمرات مورد قبولی را کسب نمائید.

شما می توانید از طریق سایت تماس با ماو یا حضور در آموزشگاه مقدمات ثبت نام کلاس های زبان آلمانی را فراهم نمائیدو با کمک مشاورین مجموعه به ایده آل ترین آموزش دست یابید .

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند