ثبت نام ترمیک زبان هلندی

  • خانه
  • ثبت نام ترمیک زبان هلندی

آموزشگاه زبان گات با دربر داشتن تعدادی از بهترین استادهای آموزش زبان های خارجی و متدی خاص و منحصر به فرد تاکید عمده ای بر روی یادگیری هم زمان گرامر و مکالمه زبان هلندی به دانش جویان خود دارد. شما عزیزان می توانید با ثبت نام ترمیک زبان هلندی با توجه به پشتکار و تمرین شخصی در کوتاه ترین زمان ممکن زبان هلندی را از بر شوید. شما عزیزان می توانید با استفاده از روش های بسیار سریع و کارآمدی که اساتید موسسه زبان گات در اختیارتان قرار می دهند به بهترین شکل ممکن آموزش ببینید.

کلاس های ترمیک زبان هلندی

در دنیای رو به پیشرفت امروزی مطمئنا علاقه مندان و دانشجویان زبان های خارجی مانند هلندی توقع ارائه راه کارهای سریع و آسان برای آموزش زبان دارند. حال در این فضای رقابتی که بین موسسات زبان های خارجی وجود دارد هر کدام راه های مختلفی را ارائه می دهند. آموزشگاه زبان گات کلاس های ترمیک مربوط به زبان هلندی را دو روز در هفته طی جلساتی 90 دقیقه ای برگزار می کند که اگر قصد مهاجرت داشته باشید و یا به طور کلی بخواهید در مدت زمان کوتاه زبان هلندی خود را بهبود بخشید می توانید از کلاس های مکالمه فشرده زبان هلندی استفاده کنید. 

شرایط کلاس های ترمیک زبان هلندی:

کلاس های گروهی زبان هلندی دارای ویژگی های زیر می باشد:

یک ماه و چهار هفته 

14 جلسه

90 دقیقه ای 

قیمت شهریه 597000 تومان برگزار می شود.

 شرایط کلاس های خصوصی و فشرده زبان هلندی:

دوره های آموزشی زبان هلندی فشرده و یا خصوصی با توجه به سطح و نیاز زبان آموز متفاوت است:

انتخاب روز و ساعت برگزاری کلاس ها کاملا به سلیقه و زمان های خالی دانشجو دارد

محل برگزاری کلاس ها هم در آموزشگاه زبان گات ممکن است و هم در منزل دانشجو. با این تفاوت که هزینه ایاب و ذهاب برای کسانی که می خواهند استاد به منزل برود محاسبه می شود

شما عزیزانی که قصد شرکت در کلاس های زبان هلندی را دارید می توانید با شماره های تماس مرکز زبان گات تماس بگیرید و نزدیک ترین شعبه را به منزلتان انتخاب کنید.

برچسب ها: ثبت نام ترمیک زبان هلندی, زبان هلندی, آموزشگاه زبان هلندی, آموزش زبان هلندی, کلاس های فشرده زبان هلندی, گلاس های ترمیک زبان هلندی

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند