مکالمه زبان انگلیسی به صورت فشرده

  • خانه
  • مکالمه زبان انگلیسی به صورت فشرده

آموزش مکالمه فشرده زبان انگلیسی و به طور کلی آموزش زبان به صورت فشرده در آموزشگاه های گات سه روز در هفته تشکیل می شود. شما عزیزانی که می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن به راحتی مکالمه داشته باشید می توانید از این کلاس های فشرده مکالمه زبان انگلیسی در بهترین آموزشگاه زبان استفاده کنید. اساتید مجرب این آموزشگاه بر روی مهارت های 4 گانه زبان انگلیسی (Listening, Writing, Speaking, Reading) کار می کنند اما تمرکز آن ها بیشتر بر روی مکالمه و صحبت کردن روان و راحت است. 

 

مکالمه زبان انگلیسی به صورت فشرده در گات

 

دانشجویان علاقه مند به کلاس های فشرده مکالمه و زبان انگلیسی بهتر است بدانند که این کلاس ها 3 روز در هفته و به مدت 3ساعت تشکیل می شود. نکته قابل توجه این که این کلاس ها به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود، یعنی در هر کلاس فشرده 4 تا 6 دانشجو وجود دارد. 

در هر ترم از این کلاس ها یک جلد کامل از TOP NOTCH  در موسسه زبان گات تدریس می شود که پس از گذراندن 8 ترم می توانید به راحتی و تسلط کامل به زبان انگلیسی صحبت کنید.

 

تعیین سطح آنلاین در مرکز زبان گات

اگر که دوره های مختلفی را در دیگر آموزشگاه های سطح کشور گذرانده اید و کمی با زبان انگلیسی آشنا هستید، به شما پیشنهاد می کنیم از تعیین سطح آنلاین ما که به صورت رایگان انجام می شود، استفاده کنید تا پس از بررسی اساتید مجرب بتوانیم شما را در بهترین سطح ممکن همراهی کنیم تا شاهد پیشرفتتان در یادگیری زبان انگلیسی باشید و در آخر هم با کسب نمره قبولی در آزمون آیلتس موفق شوید. لازم به ذکر است که کلاس های آمادگی در آزمون آیلتس توسط اساتید حرفه ای و منابع آموزشی استاندارد در این مرکز زبان برگزار می شود و کسانی که از نظر دانش گرامری و توانایی مکالمه در سطح ایده آل هستند می توانند پس از تعیین سطح در این کلاس ها ثبت نام کنند.

 

کلاس های فشرده مکالمه انگلیسی

اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل به کشوری دیگر بروید بهتر است از کلاس های فوق فشرده زبان انگلیسی آموزشگاه گات استفاده کنید. این کلاس ها 3 روز در هفته 3 ساعته برگزار می شود و در هر ترم یک کتاب به طور کامل آموزش داده می شود. برای دریاف5ت اطلاعات دقیق از شروع و ساعات برگزاری این کلاس ها می توانید به وب سایت آموزشگاه زبان گات مراجعه فرمایید و یا با یکی از نزدیک ترین شعب به منزل یا محل کارتان تماس بگیرید. 

یادگیری زبان با صرفه جویی در وقت، کم ترین هزینه و در عین حال بیشترین بازدهی را با ما در آموزشگاه زبان گات تجربه کنید.

نظرات کاربران ( بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ