روش های بهبود دستور زبان انگلیسی

  • خانه
  • روش های بهبود دستور زبان انگلیسی

در زمان کودکی وقتی زبان مادری را یاد می گیرید. ابتدا گوش می دهید بعد از آن صحبت می کنید در ادامه می خوانید و در آخر می نویسید. گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن چهار مهارت زبان است که در برقراری ارتباط کاربرد بسیاری دارد. برای گوش دادن و خواندن باید در چهارچوب زبان قرار بگیرید و نوشتن و صحبت کردن نیز در خروجی آنچه یاد گرفته اید، بخش دوم یادگیری زبان است.

انگیزه ای برای بهبود دستور زبان انگلیسی داشته باشید

هیچ موقع از اشتباه کردن نترسید و زمانی که می خواهید صحبت کنید تا جایی که می توانید به خودتان انگیزه دهید تا در زمانی با دیگران ارتباط برقرار می کنید دچار مشکل یا اضطراب زیاد نشوید. 
همچنین برنامه و هدف خود را برای اطرافیان خود توضیح دهید تا شما را راهنمایی کرده و برای انگیزه ی بیشتر تشویقتان کنند.
خود را با انگلیسی یکی کنید. وقتی در یک محیط انگلیسی قرار بگیرید خیلی راحت تر انگلیسی را یاد میگیرید که یکی از بهترین روش ها برای یادگیری مکالمه می باشد.

 

روش های بهبود دستور زبان انگلیسی


یک کتاب دستور زبان همراه داشته باشید

برای راهنمایی و داشتن اطلاعات بیشتر لازم است. این کتاب های دستور زبانی برای یادگیری گسترده دستور زبانی کاربرد دارد و اگر فردی دچار مشکل در یادگیری دستور زبانی باشد به صورت اصولی می تواند با این کتاب یاد بگیرد. همچنین با نداشتن اطلاعات کافی در مورد ساختار دستور زبانی می توانید به این کتاب ها مراجعه کنید. 

 

استفاده از برنامه دستور زبان

برنامه های دستور زبان برای تقویت مهارت گرامری شما کمک می کند. 
یادگیری گرامر دو بخش دارد یک بخش که یادگیری گرامر به صورت اصولی است. که برای بعضی افراد بسیار سخت بوده. و بخش دوم استفاده از برنامه های دستور زبانی است که کمک چشمگیری در یادگیری شما دارد. این برنامه ها با طراحی زیبا و ساده باعث شده تا کاربر با اشتیاق گرامر را دنبال کند تا یاد بگیرد.
لازم به ذکر است در این برنامه ها به نکات  و مبحث های گرامر  مانند:  فعل های مجهول، فعل های بی قاعده، فعل های کمکی، اسم ها، صفت ها، ضمیر ها و جمله های شرطی پرداخته است.

 

روش های بهبود دستور زبان انگلیسی


برای بهبود دستور زبان انگلیسی هروز تمرین کنید

تمرین هر روز شما باعث دوره کردن مبحث شده و همین باعث می شود تا از خاطرتان نرود. یک برنامه مطالعات برای خود درست کنید و طبق آن تمرین داشته باشید. مدتی از هفته را به مطالعه بپردازید و حداقل یک بار در روز تمرین داشته باشید . لازم به ذکر است این برنامه را مرتب و بدون هیج وقفه ای انجام دهید تا مطالب را به فراموشی نسپارید.

 

برای بهبود دستور زبان به انگلیسی گوش دهید

اگر علاقه ی زیادی به زبان انگلیسی دارید، با دیدن فیلم هایی به زبان انگلیسی، گوش دادن آهنگ های انگلیسی و یا همچنین گوش دادن به مکالمات انگلیسی مهارت شنیداری خود را تقویت کرده. لازم به ذکر است با گوش دادن می توانید مهارت صحبت کردن خود را نیز تقویت کنید زیرا گوش دادن می تواند انگیزه ی شما را نسبت به حرف زدن و ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر زیاد کند.

 

به زبان انگلیسی بنویسید

نوشتن متن ها و چیزهایی نظیر آن نیز می تواند به قدرت تخیل شما به زبان انگلیسی کمک کند همچنین اصول نوشتن را یاد می گیرید. سعی کنید برنامه روزانه خود را به زبان انگلیسی بنویسید یا در طول روز مطالبی که می خواهید یادداشت کنید را به زبان انگلیسی بنویسید تا بر نوشتن به زبان انگلیسی مسلط باشید.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

چطور میتونم کمکتون کنم؟