معتبرترین آموزشگاه زبان خارجه

  • خانه
  • معتبرترین آموزشگاه زبان خارجه

 

شاید تا کنون شما وقت و هزینه ی بسیاری صرف شرکت در کلاس های زبان خارجه ی متفاوت براساس نیاز مورد نظرتان کرده باشید ولی هنوز به هدف اصلی تان دست نیافته باشید و هیچ خروجی مناسبی را از شرکت در این کلاس ها کسب نکرده باشید .

این دلیل می تواند یکی از مهمترین نقایص تاثیرگذار در آموزشگاه های زبان خارجه باشد و آن عامل چیزی نیست جز نداشتن اعتبار و کیفیت آموزشی و حضور مدرسین بی تجربه در امر تدریس که موجب می شود شما با شرکت در این آموزشگاه ها تنها وقت خود را بیهوده صرف یادگیری زبانی نمایید که علاوه بر نداشتن بازده مناسب موجب دلسردی و بی انگیزگی شما در جهت فراگیری زبان خارجه ی مورد نظرتان گردد .

ما در این قسمت تصمیم داریم به شما یکی از معتبرترین آموزشگاه های خارجه را در تهران و یا حتی در سطح ایران با توانمندی ها و کیفیت ویژه و استثنائی آن خدمتتان معرفی نماییم .

آموزشگاه زبان گات با تجربه ی طولانی مدت خود در امر تدریس کلیه ی زبان های عام و خاص با روشی کاملا" متفاوت و تخصصی مقام معتبرترین آموزشگاه زبان خارجه را کسب نماید .

آموزشگاه زبان گات با دریافت نشان معتبرترین آموزشگاه زبان خارجه براین باور است که شما زبان آموزان عزیز را در جهت یادگیری هر یک از زبان های مدنظرتان به درستی و با توجه به متد آموزشی دقیق و از پیش برنامه ریزی شده توسط معتبرترین و برجسته ترین اساتید یاری نماید .

مرکز زبان گات معتبرترین آموزشگاه ارائه دهنده ی آموزش کلیه ی زبان های خاص دنیا در تهران می باشد 

 

آموزشگاه زبان گات مجری برگزاری کلاس های T.T.C و همچنین آموزش های لازم به علاقه مندان تدریس در حوزه ی زبان مربوطه می باشد 

 

 

با سلام و درود خدمت زبان آموزان عزیز و کلیه ی کاربران گرامی در این بخش جهت اطلاع شما توضیحات مختصری  از سیستم آموزشی آموزشکاه زبان گات شرح خواهیم داد .

 

کلاس های ترمیک طول هفته :

کلاس ها به صورت 14 جلسه ی 90 دقیقه ای برگزار می شود

 این کلاس ها در روزهای شنبه - دوشنبه یا یکشنبه - سه شنبه تشکیل می شود

ساعات تشکیل این کلاس ها از 8 صبح لغایت 9 شب در کلیه ی زبان ها با سطوح مختلف دائر می باشد

 

کلاس های فشرده ی پایان هفته :

کلاس ها به صورت 14 جلسه ی 90 دقیقه ای با این تفاوت از کلاس های بین هفته که هر جلسه دو پارت 90 دقیقه ای ( 3 ساعته ) برگزار می شود

 این کلاس ها در روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه و یا جمعه ( یک روز در هفته ) تشکیل می شود

* هدف از انتخاب گزینه ی کلاس های فشرده ی پایان هفته این است که دانشجویان و شاغلین و یا تمامی افرادی که طول هفته مشغله ی کاری بسیاری دارند بتوانند از آموزش های لازم بهره مند شوند 

ساعات تشکیل این کلاس ها از 8 صبح لغایت 9 شب در کلیه ی زبان ها با سطوح مختلف دائر می باشد

 

کلاس های فشرده ی طلایی VIP

کلاس ها به صورت 30 جلسه ی 90 دقیقه ای هر جلسه دو پارت 90 دقیقه ای ( 3 ساعته ) برگزار می شود

 این کلاس ها در روزهای زوج یا فرد ( 3 روز در هفته ) تشکیل می شود

* هدف از انتخاب گزینه ی کلاس های فشرده ی پایان هفته این است که تمامی افراد با صرفه جویی در وقت و استفاده از زمان لازم جهت رسیدن به هدف مشخص خود  بتوانند از آموزش های لازم بهره مند شوند 

ساعات تشکیل این کلاس ها از 8 صبح لغایت 9 شب در کلیه ی زبان ها با سطوح مختلف دائر می باشد

 

 

 

 

آموزش آنلاین :

این آموزش ها معتبرترین نوع یادگیری برنامه ریزی شده ای است که به واسطه ی این شیوه از تدریس یادگیری و آموزش در محیط های جداگانه ای صورت می پذیرد و در این حالت ما به تکنولوژی های ارتباطی و طراحی و برنامه ریزی آموزشی نیازمندیم .

در یادگیری های آنلاین تنها تمرکز آموزش بر روی نیازهای یادگیرنده در رابطه با مدرس میباشد و تعاملات یادگیری در محوریت فرد خلاصه میشود .

 

کلاس های آنلاین گروهی و خصوصی در آموزشگاه زبان گات

 

آموزشگاه زبان گات معتبرترین مجری برگزاری زبان های خاص دنیا در تهران و شهرستان ها,همچنین کشورهای مختلف دنیا به صورت آنلاین گروهی و خصوصی می باشد این کلاس ها با استفاده از مجرب ترین کادر آموزشی و اساتید معتبر در کلیه ی زبان ها با تضمین صددرصدی قبولی متقاضیان عزیز در سطوح مختلف جهت آزمون های داخلی و خارجی قابل اجرا می باشد .

 

ویژگی های مثبت حضور زبان آموزان در کلاس های آنلاین آموزشگاه زبان گات به شرح زیر می باشد :

 

- سهولت استفاده ی بهینه از کلاس های آنلاین با توجه به زمان پیشنهادی از طرف زبان آموزان به آموزشگاه دسترسی همگانی افراد در تهران و شهرستان ها و سایر کشورهای دنیا به فضای مجازی و تبادل اطلاعات در نقاط مختلف از طریق کلاس های آنلاین

- حضور در کلاس های آنلاین جهت آسایش هرچه بیشتر زبان آموزان از کلاس های موجود جهت عدم تردد افراد در مسیرهای پر ترافیک در نقاط مختلف تهران

- آشنایی هرچه بیشتر افراد با یک هدف مشخص در نقاط مختلف با یکدیگر جهت ارتقاء سطح یادگیری آنها در زبان مشترکی که تمایل به آموزش آن دارند

همچنین علاوه بر ویژگی های ذکر شده از کلاس های آنلاین گروهی و خصوصی درآموزشگاه زبان گات استفاده از این کلاس ها با شرایط ویژه در این مرکز به صرفه ترین و مناسب ترین پیشنهاد و البته از نظر آموزشی با کیفیت ترین انتخاب برای شما خواهد بود.

هدف ما در آموزشگاه زبان گات رضایتمندی هرچه بیشتر شما جهت کسب هدفتان می باشد .  

  

 

لطفا" جهت تکمیل اطلاعات خود و مشاوره ی تخصصی در زمینه ی سوالات تان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا به صورت حضوری مراجعه به شعب مختلف آموزشگاه زبان گات را داشته باشید .

گات1 : بلوار آیت الله کاشانی   44154940-44154950

گات 2 : جنت آباد جنوبی نبش خیابان با هنر پلاک 239    44418283-44892653

گات 3 : پونک روبروی درب شرقی مجتمع بوستان ساختمان پونک پلاک 2 طبقه 4    44462332-44462331

گات 4 : جردن نبش تندیس پلاک 151 طبقه 3 واحد 9    26290528-26290519

گات 5 : جنوب شرقی میدان ولیعصر کوچه شقایق جنب پاساژ ایرانیان پلاک 46 طبقه 2    88931975-88931877

گات 6 : میدان رسالت خیابان شهید مدنی خیابان اسلام پناه نبش کوچه یوسفی پلاک 5 طبقه 1 واحد 1    77453075

منتظر حضور شما در مجموعه های زبان گات هستیم

 

 

 

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند