امروزه یادگیری زبان های خارجی از مهم ترين آموزش های هاي دنیا شناخته شده است و بیش از 120 میلیون نفر در اروپا به زبان های مختلف تکلم میکنند و در واقع یکی از برترین آموزش های علمی – فرهنگی دنیا بشمار میاید.

مرکز زبان گات این افتخار را دارد که با کادر قوی و مجرب گروه آموزشی به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در شهر کردستان وبا بیش از چندسال سابقه ممتاز کاری کلاس آنلاین زبان های خارجی را در سطح کردستان برگزار نماید. این کلاس ها مطابق با استاندارد برنامه ریزی می شوند. همچنین کلاس زبان آنلاین که برای شما هموطنان عزیز فراهم شده تا در صورتی که امکان حضور در کلاس را نداشتید از غافله عقب نمانید و خود را در سطح بین المللی قرار دهید.

 کلاس های آنلاین در کردستان با تمرکز بر چهار مهارت اصلی زبان یعنی صحبت کردن، شنیدن، نوشتن و خواندن برنامه ریزی شده و تمامی  چهار مورد را به طور یکنواخت پوشش می دهد. پس از پایان کلاس های آنلاین زبان آموزان می توانند به مرکز زبان گات جهت اخذ گواهی  بین المللی مراجعه و در امتحانات شرکت کنند.

ویژگی دوره های آموزش زبان آنلاین مرکز زبان گات:

  • برگزاری کلاس ها و دورهای آموزش زبان های مختلف دنیا از سطح مبتدی تا پیشرفته
  • این دوره به منظور کمک به متقاضیان شرکت در مصاحبه سفارت و آزمونها برگزار میگردد.
  • مشاوره رایگان
  • تمام داوطلبان متفرقه می توانند در صورت داشتن سطوح لازم زبان در آزمون های رسمی شرکت نمایند. البته شرکت در دوره های آمادگی برای آزمون ها توصیه می شود 

مرکز زبان گات، یادگیری زبان را تا حد زیادی برای شما آسان کرده و بهترین روش برای برقراری ارتباط با سایر کشورهای بین المللی را بدون نیاز به حضور شما در موسسه آموزش میدهد .

نحوه ی شرکت در کلاس ها:

کلاس های آنلاین در کردستان و در منزل شما و یا مسافرت و هرکجا هستید  به صورت آنلاین برگزار میشود

مرکز زبان گات این اطمینان را به شما میدهد که کلاس های آنلاین به صورت آنلاین ولی با همان بازدهی و حتی بیشتر از کلاس های حضوری برگزار خواهد شد و در پایان دوره آمادگی شرکت در هر آزمونی را خواهید داشت.

 

لطفا" جهت تکمیل اطلاعات خود و مشاوره ی تخصصی در زمینه ی سوالات تان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. 

 

منتظر حضور شما در مجموعه های زبان گات هستیم