آموزش زبان انگلیسی آنلاین

  • خانه
  • آموزش زبان انگلیسی آنلاین

 

 

 

چرا باید انگلیسی یاد بگیریم ؟

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و با توجه به دسترسی ما به شبکه های جهانی اینترنتی و مراودات افراد با یکدیگر نیاز ما برای یادگیری و تقویت زبان انگلیسی حرف اول را در دنیا می زند .

انگلیسی در بیشتر کشورها زبان ارتباطی و مهمترین زبان در زمینه های سیاسی - اقتصادی - صنعتی - نظامی - علمی و فرهنگی در روابط بین المللی محسوب می شود .

برای اینکه بتوانید زبان انگلیسی را به طور روان صحبت کنید شما بایستی به خواندن - شنیدن - و صحبت کردن مسلط شوید و برای دست یافتن به  این هدف 3 گام اساسی وجود دارد که با سپری کردن آنها شما به هدفتان رسیده اید .

گام اول : شناسایی

گام دوم : ادغام

گام سوم : فهمیدن

 

آموزش آنلاین :

این آموزش ها نوعی یادگیری برنامه ریزی شده است که به واسطه ی این شیوهاز تدریس یادگیری و آموزش در محیط های جداگانه ای صورت می پذیرد و در این حالت ما به تکنولوژی های ارتباطی و طراحی و برنامه ریزی آموزشی نیازمندیم .

در یادگیری های آنلاین تنها تمرکز آموزش بر روی نیازهای یادگیرنده در رابطه با مدرس میباشد و تعاملات یادگیری در محوریت فرد خلاصه میشود .

ویژگی های استفاده از کلاس های آنلاین در آموزشگاه زبان گات :

- لازم به ذکر است که برگزاری کلاس های آنلاین در آموزشگاه زبان گات توسط اساتید ساکن خارج از کشور برگزار خواهد شد .

- در این حالت از آموزش شما عزیزان در مکان دلخواه با توجه به زمان هایی که در اختیار دارید آموزش های لازم را دریافت می نمایید .

- کلاس ها به توسط اساتید با تجربه و مسلط برگزار خواهد شد و شما در کوتاه ترین زمان به سطح موردنظرتان می رسید .

در کلاس های آنلاین تمامی وقت کلاس در اختیار شماست و می توانید از زمان موجود بهترین استفاده را از آموزش های لازم داشته باشید .

 

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند