آموزشگاه زبان بزرگسالان

  • خانه
  • آموزشگاه زبان بزرگسالان

آموزش زبان بزرگسالان

آموزش زبان برای بزرگسال مختص رده سنی 18سال به بالا بوده و از دو بخش دوره های مبتدی و میانی (18 ترم) و دوره های تخصصی و پیشرفته (10 ترم) تشکیل شده است. در دوره های مبتدی سری کتاب های استاندارد Top Notch و در دوره های تخصصی و پیشرفته سری کتاب های Summit تدریس می شوند. بهتر است بدانید علاوه بر این کتاب ها در آموزشگاه زبان بزرگسالان در تمامی مقاطع از کتاب های جانبی جهت تقویت گرامر و مکالمه نیز استفاده می شود.

 

 

درست است که گات دارای دپارتمان های مجزا و تیم های متخصص دردوره های سنی گوناگون است امّا ما همیشه خود را در زمینه آموزش زبان برای بزرگسالان  متخصص می داند. سیاست گذاری های ما نسلی را پوشش می دهد که ازفقدان زبان دوم و زبان های بین المللی رنج می برد. در حالی که خانواده ها اکنون جهت آموزش کودکان خود وقت و هزینه مناسب تخصیص می دهند، هنوز بسیاری از آن ها به این باور نرسیده اند که خود نیاز به بازنگری در این زمینه دارند و باید دانش زبانی خود را تقویت نمایند چرا که در دنیای امروز کسی که حداقل دو زبان زنده دنیا را نداند بی سواد محسوب می شود. ما خود را در برابر چنین مسئله ای مسئول می دانیم و تمامی تلاش و تمرکز خود را به کار می گیریم تا به سهم خود این فقدان را با آموزشی با کیفیت در بهترین آموزشگاه زبان از بین ببریم.

            

 آموزش به بزرگسالان کار ساده ای نیست که البته آموزشگاه زبان گات شیوه های نوینی را برای این رده سنی در نظر گرفته است.از این رو به مسائلی از جمله احترام و عدم نصیحت در این کلاس ها توجه زیادی می شود. یکی از عواملی که اهمیت مهمی دارد این است که  برای آموزش زبان بزرگسالان باید پرشور بود وهمیشه حفظ موضوع مرتبط با گروه مهم است به  طوری که گروه شرکت کننده بسیار علاقه مند و هماهنگ با صحبت ها باشند.اگر معلم مشتاق به نظر نرسد و فقط اطلاعات را منتقل کند قطعا هیچکس چیزی یاد نخواهد گرفت.       

 

  

بزرگسالان سریع می توانند صحبت کنند بنابراین مهم است برای سوال پرسیدن تشویق شوند مجبور به بحث با همان زبان شوند و معلم در بحث با آن ها عادلانه رفتار کند.

آموزشگاه زبان گات با در اختیار داشتن استاد های مجرب و تحصیل کرده در کشور های مختلف دارای این ویژگی است که برای رده های سنی مختلف از استاد های با روحیه خاص همان سنین استفاده کند. 

دوره های عمومی بزرگسالان

Basic | 4 Terms

در این سطح ساختارهای اصلی که زبان آموزان برای صحبت کردن در سطح ساده نیاز دارند به صورت کامل آموزش داده می شود. 

 

Elementary | 5 Terms

اهداف این مقطع عبارتند از: آشنایی با مفاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی،توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و روزمره، توانایی درک و انتقال مفاهیم از طریق چهار مهارت شنیداری،گفتاری،خواندن و نوشتن.

Pre-Intermediate | 5 Terms

در این مقطع دانشجویان به تدریج به توانایی ارتباط با سطح بالاتری از روانی گفتار رسیده و زبان انگلیسی را در قالب کاربردی روزمره( دعوت کردن،اعتراض کردن،رد کردن،پذیرفتن و...)به کار می برند.

Intermediate | 5 Terms

در این مقطع زبان آموزان علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختارهای دستوری،در کنار روان تر شدن،قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته بوده و می توانند به صورت معنی دار ارتباط برقرار نمایند. در ضمن زبان آموزان در این سطح قادرند تا درصورت بروز اشتباه، سعی کنند تا اشتباه خود را تصحیح نمایند.

 

Upper-Intermediate | 5 Terms

در انتهای این مقطع زبان آموزان قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر را در زبان دوم ،هم درک و هم بیان نمایند،از ساختارهای ترکیبی بیشتری استفاده نمایند و بدون کمک دیگران اشتباهات خودرا متوجه شوند و تصحیح نمایند.

Advanced | 5 Terms

در این مقطع زبان آموزان به تقویت توانایی های زبانی خود می پردازند و چهار مهارت زبانی را به راحتی و در سطح پیشرفته استفاده می نمایند. بعلاوه با سرعت عمل و انعطاف پذیری بسیار بالا و بدون نیاز به تامل کردن با اندوخته ای غنی از واژگان،ساختار و کاربردهای زبانی صحبت می کنند.

  

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند