کلاس آیلتس

کلاس آیلتس

آموزشگاه زبان گات در تمامی شعبات خود کلاس های آموزش آیلتس را با برنامه ای ویژه برگزار میکند که طی این برنامه کلاس آیلتس به صورت عمومی , خصوصی , فشرده , مختلط و بانوان برگزار می شود. آموزشگاه زبان گات از سالها پیش برای افزایش قبولی زبان آموزانش در آزمون آیلتس استادان خاصی با تجربه تدریس بالا و سطح بالا به استخدام درآورده که فقط تمرکز خود را روی پیدا کردن جدید ترین متد ها برای آموزش آیلتس قرار دهند و همین آینده نگری باعث شده تا امروز موسسه گات بتواند به دلیل داشتن بیشترین میزان قبولی زبان آموز در آزمون آیلتس خو را به عنوان دارنده بهترین کلاس های دوره های آمادگی آیلتس معرفی کند.

فواید داشتن آیلتس

همان طور که همگی می دانیم برای حضور در دانشگاه های بین المللی بریتانیا و آمریکا که زبان اصلی مورد نظرشان انگلیسی می باشد کسب نمره ی مورد تائید از آزمون آیلتس اساسی ترین قدم می باشد. شما متقاضیان محترم بایستی در نظر داشته باشید که تنها راه جهت قبولی در این آزمون ها انتخاب بهترین آموزشگاه برای گذراندن دوره های آیلتس است و ما در این قسمت سعی داریم تا شما را در راه موفقیت هرچه بیشتر در اجرای اهدافتان یاری رسانیم و بهترین آموزشگاه برای دوره های آیلتس را به شما معرفی می نمائیم.

آزمون آیلتس دارای 2 نوع می باشد که با توجه به هدفتان می بایست یکی را انتخاب کنید. آیلتس جنرال برای کسانی که قصد مهاجرت، راه اندازی کسب و کار و اقامت دائمی دارند مناسب می باشد. آزمون آیلتس آکادمیک برای کسانی که قصد ادامه تحصیل و کارهای پژوهشی و مرتبط با درس و تحقیقات دارند طراحی شده است. نمره هر دو از 9 محاسبه می شود اما با توجه به شرایطی که دانشگاه مورد نظر دارد، نمره قبولی متفاوت می باشد. برخی نمره قبولی را 8 در نظر می گیرند و برخی دیگر 6 پس قبل از شرکت در کلاس های آزمون آیلتس از نمره مورد نظر خود اطمینان حاصل فرمایید تا طبق آن برای شما برنامه ریزی شود.

بهترین آموزشگاه برای دوره های آیلتس در تهران

آموزشگاه زبان گات بهترین آموزشگاه برای دوره های آیلتس می باشد که با سابقه ی طولانی مدت خود در این امر توانسته است از سوی مجامع بین المللی و سازمان فنی و حرفه ای نشان برتر بهترین آموزشگاه برای ذوره های آیلتس را کسب نماید. بیش از 90% از زبان آموزان مرکز زبان گات طبق آمار موجود در آزمون های سفارت نمرات شایان توجهی را کسب نموده اند و مهمترین رمز قبولی های مکرر در طی سال های متمادی مرکز زبان گات بهره مندی از اساتید معتبر و با تجربه و همچنین استفاده از متد آموزشی روز دنیا و تسلط زبان آموزان به موارد خاص مورد آزمون های بین المللی می باشد.

سیستم آموزشی آموزشگاه زبان گات برای آموزش دوره های آیلتس کلاس های گروهی و خصوصی برگزار می نماید و همین طور جهت رفاه هرچه بیشتر شما زبان آموزان کلاس های آنلاین ( غیرحضوری ) را در نظر دارد تا تمامی متقاضیان محترم از هر نقطه ی ایران و جهان که تمایل به شرکت در آزمون های آیلتس را دارند بتوانند به راحتی از آموزش های این مرکز بهره مند شوند.

 

آمادگی آزمون آیتلس نیازمند شرکت در کلاس های آمادگی آزمون آیلتس است. برای شرکت در این کلاس ها باید به مراکز معتبر آموزشی زبان ،همچون آموزشگاه زبان گات مراجعه کرد ، آموزشگاه زبان گات با کادری از اساتید تحصیل کرده و حرفه ای بهترین برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون آیلتس است.

 

 

 

 

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند