کلاس آیلتس

 • خانه
 • کلاس آیلتس

از آیلتس چه می دانید؟؟!

IELTS برگرفته از واژه ی International English Language Testing System به معنای سامانه ی جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است. دوره های IELTS ازمهم ترین دوره های آموزشی جهت ادامه ی تحصیل در تمامی کشورهای انگلیسی زبان می باشد . IELTS آزمونی بریتانیایی است که از این نظر برابر با آزمون TOEFL که آزمونی آمریکایی است قرار می گیرد. برای آمادگی در این امتحان می بایست یک آموزشگاه معتبر زبان انگلیسی که دوره های آمادگی آزمون آیلتس در آن تشکیل می شود را انتخاب کنید.

مرکز زبان گات، بهترین موسسه آموزش زبان های خارجی، مجری برگزاری کلاس های آمادگی آزمون آیلتس می باشد که با توجه به روش های تدریس، منابع آموزشی استاندارد و اساتید حرفه ای شما را در رسیدن به هدفتان کمک می کند. این کلاس ها به صورت فشرده، خصوصی و ترمیک برگزار می شوند که با توجه به هدف و مدت زمانی که در دست دارید می توانید یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

آموزشگاه زبان گات از سالها پیش برای افزایش قبولی زبان آموزان خود در آزمون آیلتس اساتید مجرب با تجربه را به استخدام کرده است و تنها تمرکز خود را روی پیدا کردن جدید ترین متد ها برای آموزش آیلتس قرار دهند و همین آینده نگری باعث شده تا امروز موسسه گات بتواند به دلیل داشتن بیشترین میزان قبولی زبان آموز در آزمون آیلتس خود را به عنوان دارنده بهترین کلاس های دوره های آمادگی آیلتس معرفی کند.

 

کلاس آیلتس در مرکز زبان گات

 

آشنایی با فواید داشتن مدرک آیلتس

همان طور که همگی می دانیم برای حضور در دانشگاه های بین المللی بریتانیا و آمریکا که زبان اصلی مورد نظرشان انگلیسی می باشد کسب نمره ی مورد تائید از آزمون آیلتس اساسی ترین قدم می باشد. شما متقاضیان محترم بایستی در نظر داشته باشید که تنها راه جهت قبولی در این آزمون ها انتخاب بهترین آموزشگاه برای گذراندن دوره های آیلتس است و ما در این قسمت سعی داریم تا شما را در راه موفقیت هرچه بیشتر در اجرای اهدافتان یاری رسانیم و بهترین آموزشگاه برای دوره های آیلتس را به شما معرفی می نمائیم.


آزمون آیلتس 2 نوع می باشد که با توجه به هدفتان می بایست یکی را انتخاب کنید. 


آزمون آیلتس جنرال 

برای کسانی که قصد مهاجرت، راه اندازی کسب و کار و اقامت دائمی دارند مناسب می باشد.


 آزمون آیلتس آکادمیک

 برای کسانی که قصد ادامه تحصیل و کارهای پژوهشی و مرتبط با درس و تحقیقات دارند طراحی شده است. نمره هر دو از 9 محاسبه می شود اما با توجه به شرایطی که دانشگاه مورد نظر دارد، نمره قبولی متفاوت می باشد. برخی نمره قبولی را 8 در نظر می گیرند و برخی دیگر 6 پس قبل از شرکت در کلاس های آزمون آیلتس از نمره مورد نظر خود اطمینان حاصل فرمایید تا طبق آن برای شما برنامه ریزی شود.

برگزار کنندگان آزمون : کنسرسیومی از British Council ،IDP Education استرالیا ، Cambridge English Language Assessment

مهارت های آزمون : چهار مهارت Reading خواندن ، Listening شنیداری ، Writing نوشتن و Speaking گفتاری

طول مدت آیلتس: 2 ساعت و 45 دقیقه

نمره بندی آیلتس : 0 تا 9 – فاصله های نمرات 0.5 نمره می باشد.

وب سایت رسمی آیلتس: IELTS.org

هزینه : وابسته به هر کشور ممکن است تغییر می باشد.

لازم به ذکر است که نمره قبولی در آزمون آیلتس بستگی به کشوری که به آن مهاجرت می کنید، شرکتی که قصد کار کردن در آن را دارید و یا دانشگاهی که می خواهید ادامه تحصیل دهید، دارد.

وب سایت رسمی آیلتس: همان طور که از اسم این نوع آزمون مشخص است تمام کسانی که به نوعی قصد تحصیل و یا شرکت در فعالیت های آکادمیک ( استادیاری ، فرصت های پژوهشی و … ) را دارند باید این نوع از تست را انتخاب کنند.

 

 

دوره آمادگی آزمون آیلتس

برای این که بتوانید در آزمون آیلتس نمره قبولی را کسب کنید ابتدا باید در 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی (خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری) اطلاعات کاملی داشته باشید و به سطح مورد نیاز رسیده باشید. پس از تعیین سطح توسط سوپروایزر مرکز زبان گات و تایید ایشان در مورد دانش شما برای شرکت در کلاس های آزمون آیلتس، حال با توجه به سطح شما و نمره ی مورد نظرتان تعداد جلسات متغیر می باشد. آن دسته از افرادی که آمادگی بهتری دارند نسبت به کسانی که نیاز به آموزش بیشتری دارند تعداد جلسات کمتری را برای آمادگی در آزمون آیلتس نیاز دارند.

 

 

بهترین آموزشگاه برای دوره های آیلتس در تهران

آموزشگاه زبان گات بهترین آموزشگاه برای دوره های آیلتس می باشد که با سابقه ی طولانی مدت خود در این امر توانسته است از سوی مجامع بین المللی و سازمان فنی و حرفه ای نشان برتر بهترین آموزشگاه برای ذوره های آیلتس را کسب نماید. بیش از 90% از زبان آموزان مرکز زبان گات طبق آمار موجود در آزمون های سفارت نمرات شایان توجهی را کسب نموده اند و مهمترین رمز قبولی های مکرر در طی سال های متمادی مرکز زبان گات بهره مندی از اساتید معتبر و با تجربه و همچنین استفاده از متد آموزشی روز دنیا و تسلط زبان آموزان به موارد خاص مورد آزمون های بین المللی می باشد.

 

بهترین آموزشگاه برای دوره های آیلتس در تهران


سیستم آموزشی آموزشگاه زبان گات برای آموزش دوره های آیلتس کلاس های گروهی و خصوصی برگزار می نماید و همین طور جهت رفاه هرچه بیشتر شما زبان آموزان کلاس های آنلاین ( غیرحضوری ) را در نظر دارد تا تمامی متقاضیان محترم از هر نقطه ی ایران و جهان که تمایل به شرکت در آزمون های آیلتس را دارند بتوانند به راحتی از آموزش های این مرکز بهره مند شوند.

آمادگی آزمون آیتلس نیازمند شرکت در کلاس های آمادگی آزمون آیلتس است. برای شرکت در این کلاس ها باید به مراکز معتبر آموزشی زبان ،همچون آموزشگاه زبان گات مراجعه کرد ، آموزشگاه زبان گات با کادری از اساتید تحصیل کرده و حرفه ای بهترین برگزار کننده ی کلاس های آمادگی آزمون آیلتس است.

 

نظرات کاربران ( 2024 بازدید کننده )
 1. image آیدا مختاری می گوید:

  سلام من دوره های آمادگی آیلتس رو در موسسه گات گذروندم و بسیار راضی بودم و نمره بسیار عالی رو در آزمون کسب کردم با تشکر از تیم و اساتید حرفه ای موسسه

 1. image ایمان می گوید:

  در آزمون ماک آیلتس آموزشگاه گات شرکت کردم و خیلی کاربردی بود

 1. image 4455 می گوید:

  هزینه آزمون ماک آیلتس رو لطف میکنید بگید دوست عزیز

 1. image الهه شراهی می گوید:

  هزینه شرکت در دوره های آیلتس 0 تا 100 چقدره ؟ و چقدر زمان میبره آیلتس بگیریم

 1. image شاهرخ علی زاده می گوید:

  دوستان کسی میدونه هزینه آزمون آیلتس 2023 چقدر شده؟

 1. image رادین می گوید:

  سلام این موضوع که میگن آزمون آیلتس دیگه برگزار نمیشه صحت داره؟

 1. image رادین می گوید:

  سلام این موضوع که میگن آزمون آیلتس دیگه برگزار نمیشه صحت داره؟

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ