آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آموزش خوشنویسی انگلیسی, , آموزش خوشنویسی انگلیسی |

پنج شنبه 5 مرداد 1396

آموزش خوشنویسی انگلیسی

یادگیری خوشنویسی انگلیسی برای بسیاری از زبان آموزان یکی از کارهای مهم تلقی می شود. مرکز زبان گات به همین منظور دوره های ویژه ای را برای آموزش خوشنویسی انگلیسی برگزار می نماید. در دوره های آموزش خوشنویسی انگلیسی مرکز زبان گات با اساتید برجسته خوشنویسی انگلیسی در ایران ، زبان آموزان را در طول مدت کوتاهی به اهدافشان می رسانند.

معمولا کسانی که به خوشنویسی انگلیسی اهمیت می دهند و آماده شرکت در کلاس های اموزش خوشنویسی  انگلیسی هستند بعد از مدتی به خوشنویسی انگلیسی بسیار علاقه مند می شوند و  پیشرفت قابل توجهی در این زمینه می کنند.

برای شرکت در دوره های آموزش خوشنویسی انگلیسی نیاز به وسایل خاص ندارد و تنها با داشتن یک خودکار و کاغذ می توانید در این دوره ها شرکت کنید. دوره های آموزش خوشنویسی انگلیسی مرکز زبان گات با خودکار برگزار می شود و در این دوره ها آموزش با قلم و یا وسایل دیگر انجام نمی پذیرد.

خوشنویسی لاتین جزو هنر هایی است که نیاز به تمرین دارد و بعد از مدت کوتاهی تاثیر بسیار زیادی بر روی خط زبان آموزان می گذارد و کسانی که در کلاس های خوشنویسی انگلیسی شرکت کرده اند تغییر بسیار زیادی را در خط خود حس می کنند و خطشان را از بقیه افراد بسیار متمایز می نماید.

از آنجا که دوره های آموزش خوشنویسی انگلیسی در مرکز زبان گات به صورت محدود و ویژه برگزار میشوند الویت شرکت در کلاس ها با کسانی است که در دوره های اموزش زبان انگلیسی مرکز زبان گات ثبت نام نموده اند.

دوره های خوشنویسی در مرکز زبان گات شامل 10 جلسه 60 دقیقه ای می باشد و روزهای چهارشنبه ساعت 18 الی 20 برگزار می شود.

اگه حضوری براتون مقدور نیست میتونید همین الان از طریق آیدی تلگرام گات شماره کارت بگیرید و مبلغ رو پرداخت کنید تا ثبت نامتون قطعی بشه.

همچنین میتونید تو کانال آموزشی مرکز زبان گات عضو بشید تا از استارت کلاس ها با خبر بشید..

 تخفیف ویژه عید برای آموزش کلیه زبان های خارجی  آموزش کلیه زبان های رایج و نادر در بهترین آموزشگاه زبان 
 افتتاح شعبه ی بزرگ کاشانی  شعبه ی بزرگ آموزشگاه زبان گات در خیابان آیت الله کاشانی افتتاح شد. 
 فعالیت آموزشگاه زبان گات در نوروز 98  برگزاری کلاس های زبان در ایام عید 
 پیام تبریک مدیر موسسه گات  بهترین آموزشگاه زبان