آموزش خوشنویسی انگلیسی

  • خانه
  • آموزش خوشنویسی انگلیسی

یادگیری خوشنویسی انگلیسی برای بسیاری از زبان آموزان یکی از کارهای مهم تلقی می شود. مرکز زبان گات به همین منظور دوره های ویژه ای را برای آموزش خوشنویسی انگلیسی برگزار می نماید. در دوره های آموزش خوشنویسی انگلیسی مرکز زبان گات با اساتید برجسته خوشنویسی انگلیسی در ایران ، زبان آموزان را در طول مدت کوتاهی به اهدافشان می رسانند.

معمولا کسانی که به خوشنویسی انگلیسی اهمیت می دهند و آماده شرکت در کلاس های اموزش خوشنویسی  انگلیسی هستند بعد از مدتی به خوشنویسی انگلیسی بسیار علاقه مند می شوند و  پیشرفت قابل توجهی در این زمینه می کنند.

برای شرکت در دوره های آموزش خوشنویسی انگلیسی نیاز به وسایل خاص ندارد و تنها با داشتن یک خودکار و کاغذ می توانید در این دوره ها شرکت کنید. دوره های آموزش خوشنویسی انگلیسی مرکز زبان گات با خودکار برگزار می شود و در این دوره ها آموزش با قلم و یا وسایل دیگر انجام نمی پذیرد.

خوشنویسی لاتین جزو هنر هایی است که نیاز به تمرین دارد و بعد از مدت کوتاهی تاثیر بسیار زیادی بر روی خط زبان آموزان می گذارد و کسانی که در کلاس های خوشنویسی انگلیسی شرکت کرده اند تغییر بسیار زیادی را در خط خود حس می کنند و خطشان را از بقیه افراد بسیار متمایز می نماید.

از آنجا که دوره های آموزش خوشنویسی انگلیسی در مرکز زبان گات به صورت محدود و ویژه برگزار میشوند الویت شرکت در کلاس ها با کسانی است که در دوره های اموزش زبان انگلیسی مرکز زبان گات ثبت نام نموده اند.

دوره های خوشنویسی در مرکز زبان گات شامل 10 جلسه 60 دقیقه ای می باشد و روزهای چهارشنبه ساعت 18 الی 20 برگزار می شود.

اگه حضوری براتون مقدور نیست میتونید همین الان از طریق آیدی تلگرام گات شماره کارت بگیرید و مبلغ رو پرداخت کنید تا ثبت نامتون قطعی بشه.

همچنین میتونید تو کانال آموزشی مرکز زبان گات عضو بشید تا از استارت کلاس ها با خبر بشید..

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند