سالگرد افتتاح مرکز زبان گات

  • خانه
  • سالگرد افتتاح مرکز زبان گات

ششمین سالگرد افتتاح مرکز زبان گات با حضور آقای احمد جعفرصالحی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره و همچنین اساتید و پرسنل موسسه برگزار گردید . در این ضیافت با شکوه که فرصتی برای قدردانی و تشکر از  زحمات همه ی اعضای  موسسه شد  آقای احمد جعفرصالحی در صحبت هایی به تشریح  افتتاح موسسه پرداختند و گفتند : این روز بسیار خجسته است زیرا  بعد از شش  سال در خدمت عزیزانی هستیم که نقش عمده ای در موفقیت موسسه ی گات داشتند و پیشرفت موسسه در گروی زحمات تک تک اعضاء این خانواده بزرگ است.

ایشان  گات را یک خانواده ی بزرگ اعلام کرد که هر  عضو آن به  نوعی در پیشرفت کار موثر  هستند و اگر در طول کار هرعضو ،به مشکلی برخورد کند، این مشکل  مشکل کل خانواده است  و خانواده باید به فکر حل این مسئله  باشد .مدیر عامل موسسه گات  عنوان کردند : کار فرهنگی ارزش معنوی بسیارزیادی دارد و کار بسیار بزرگی است و اسم معلمی را به یدک کشیدن، کار ساده ای نیست زیرا همیشه در حال رصد شدن  هستیم . برای این منظور  باید بر روی رفتار خود  تمرکز داشته باشیم که حرکتی ایجاد شود  که جنبه ی مثبت در جامعه داشته باشد، زیرا ما بر روی جامعه  تأثیر می گذاریم و بزرگترین هدف موسسه نیز همین است.

 

ایشان عنوان کردند که موسسه ی گات آماده یک جهش خیلی بزرگ در چند سال آینده است، جهشی که محدودیت زمان و مکان در آن نیست وبه زودی متوجه خواهیم شد که در آموزش چگونه می توانیم به صورت گسترده عمل کنیم .
رئیس هیئت مدیره ی گات  در پایان ضمن تشکر ویژه وقدردانی از تک تک افرادی  که در این موسسه باعث پیشرفت کار شده اند عنوان کرد : تشکر می کنم از زحماتی که این چند سال دوستان کشیده اند ، ما در اینجا نیروهایی داریم که بسیار دلسوز هستند و  اگر شرایط  همینگونه باشد موسسه  پیشرفت روزافزون خواهد داشت.
همچنین در پایان استاد اسپانیایی سرکار خانم مهتاب ولدخان،به عنوان استاد نمونه و سرکار خانم ثمره ابراهیم پور به عنوان کارمند نمونه،لوح تقدیر دریافت نمودند.
 

http://higlc.ir/upload/eftetahiye3.png

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند