آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

سالگرد افتتاح مرکز زبان گات, , سالگرد افتتاح مرکز زبان گات |

پنج شنبه 2 دی 1395

سالگرد افتتاح مرکز زبان گات

ششمین سالگرد افتتاح مرکز زبان گات با حضور آقای احمد جعفرصالحی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره و همچنین اساتید و پرسنل موسسه برگزار گردید . در این ضیافت با شکوه که فرصتی برای قدردانی و تشکر از  زحمات همه ی اعضای  موسسه شد  آقای احمد جعفرصالحی در صحبت هایی به تشریح  افتتاح موسسه پرداختند و گفتند : این روز بسیار خجسته است زیرا  بعد از شش  سال در خدمت عزیزانی هستیم که نقش عمده ای در موفقیت موسسه ی گات داشتند و پیشرفت موسسه در گروی زحمات تک تک اعضاء این خانواده بزرگ است.

ایشان  گات را یک خانواده ی بزرگ اعلام کرد که هر  عضو آن به  نوعی در پیشرفت کار موثر  هستند و اگر در طول کار هرعضو ،به مشکلی برخورد کند، این مشکل  مشکل کل خانواده است  و خانواده باید به فکر حل این مسئله  باشد .مدیر عامل موسسه گات  عنوان کردند : کار فرهنگی ارزش معنوی بسیارزیادی دارد و کار بسیار بزرگی است و اسم معلمی را به یدک کشیدن، کار ساده ای نیست زیرا همیشه در حال رصد شدن  هستیم . برای این منظور  باید بر روی رفتار خود  تمرکز داشته باشیم که حرکتی ایجاد شود  که جنبه ی مثبت در جامعه داشته باشد، زیرا ما بر روی جامعه  تأثیر می گذاریم و بزرگترین هدف موسسه نیز همین است.

 

ایشان عنوان کردند که موسسه ی گات آماده یک جهش خیلی بزرگ در چند سال آینده است، جهشی که محدودیت زمان و مکان در آن نیست وبه زودی متوجه خواهیم شد که در آموزش چگونه می توانیم به صورت گسترده عمل کنیم .
رئیس هیئت مدیره ی گات  در پایان ضمن تشکر ویژه وقدردانی از تک تک افرادی  که در این موسسه باعث پیشرفت کار شده اند عنوان کرد : تشکر می کنم از زحماتی که این چند سال دوستان کشیده اند ، ما در اینجا نیروهایی داریم که بسیار دلسوز هستند و  اگر شرایط  همینگونه باشد موسسه  پیشرفت روزافزون خواهد داشت.
همچنین در پایان استاد اسپانیایی سرکار خانم مهتاب ولدخان،به عنوان استاد نمونه و سرکار خانم ثمره ابراهیم پور به عنوان کارمند نمونه،لوح تقدیر دریافت نمودند.
 

http://higlc.ir/upload/eftetahiye3.png

 

 تخفیف ویژه عید برای آموزش کلیه زبان های خارجی  آموزش کلیه زبان های رایج و نادر در بهترین آموزشگاه زبان 
 افتتاح شعبه ی بزرگ کاشانی  شعبه ی بزرگ آموزشگاه زبان گات در خیابان آیت الله کاشانی افتتاح شد. 
 فعالیت آموزشگاه زبان گات در نوروز 98  برگزاری کلاس های زبان در ایام عید 
 پیام تبریک مدیر موسسه گات  بهترین آموزشگاه زبان