آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

موسسه زبان انگلیسی

بهترین موسسه زبان در تهران

موسسه زبان انگلیسی گات با سابقه ی درخشان در حوزه ی آموزش زبان انگلیسی و انواع زبان های رایج و نادر دنیا با جدیدترین متدهای آموزشی از طرف سفارتخانه ها توانسته است رضایت زبان آموزان را در حوزه ی آموزش زبان و مکالمه بدست آورد و هم اکنون پس از 10 سال سابقه با شعبه های مختلف در سطح تهران و شهرستان ها خود را به عنوان یکی از بهترین موسسه زبان انگلیسی معرفی کرده است.

ثبت نام در کلاس های ترمیک و خصوصی زبان انگلیسی

برای این که زبان آموزان در هر شرایطی قادر به شرکت در کلاس های موسسه زبان انگلیسی گات باشند، دوره های گوناگونی را با توجه به شرایط کاری و اهداف شما از یادگیری زبان انگلیسی برنامه ریزی کرده ایم. کلاس های ترمیک و خصوصی از پر طرفدار ترین دوره های این آموزشگاه زبان به شمار می رود. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان در این بخش شرایط هر دوره را به طور کامل توضیح می دهیم.

کلاس های ترمیک:

این کلاس ها طی هفته (2 ال 3 جلسه) در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود. کلاس های ترمیک برای افرادی که وقت کافی در اختیار دارند بسیار مناسب است همچنین می توانید از منابع آموزشی مکمل استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات کامل در مورد شروع کلاس های ترمیک زبان انگلیسی و شهریه ها می توانید به وب سایت آموزشگاه زبان گات مراجعه فرمایید و یا با یکی از 6 شعبه تماس حاصل فرمایید.

کلاس های خصوصی:

اگر قصد ادامه تحصیل، راه اندازی کسب و کار و یا زندگی در کشورهای انگلیسی زبان را دارید بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی دوره های خصوصی می باشند. عموما تمامی افراد برای مهاجرت مدت زمان محدودی را در اختیار دارند که در این بازه زمانی باید برای آزمون آیلتس به خوبی آمادگی داشته باشند. انتخاب تعداد جلسات طی هفته، زمان شروع و پایان کلاس همچنین محل برگزاری کلاس ها( آموزشگاه، محل کار، منزل) به عهده زبان آموز می باشد و طبق وقت های خالی شما برنامه ریزی مخصوصی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

مکالمه فشرده زبان انگلیسی

با توجه به این که متد تدریس زبان انگلیسی در گات، بهترین موسسه زبان انگلیسی، مکالمه محور بوده است شما متقاضیان عزیز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن تسلط لازم را نسبت به برقراری ارتباط با افراد انگلیسی زبان و یا مراودات کاری با کشورهای خارجی را داشته باشید. با توجه به دانش و پیشینه شما نسبت به زبان انگلیسی از حداقل 3 ماه تا حداکثر 6 ماه آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی به طول می انجامد.

آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان

موسسه زبان گات فضای زیبا و کودکانه ای همراه با جدیدترین متد آموزشی ویژه ی کودکان فراهم آورده که این متد آموزشی در طی یک سال بر روی زبان آموزان کودک و خردسال خود تست کرده به نتیجه ی بسیار خوبی نسبت به متدهای قبلی آموزش زبان به دست آورده است.

برگزاری دوره های ویژه آیلتس و TTC

آموزشگاه زبان گات تمرکز اصلی خود را برای آزمون های آیلتس و TTC گذاشته و به دلیل اینکه در موقعیت کنونی افراد زیادی داوطلب برای خروج از کشور شده اند مدرک آزمون آیلتس بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده است که آموزشگاه زبان گات با افتخار در ۲ سال گذشته بیشترین میزان قبولی آزمون آیلتس با نمره ی بالا را داشته است.