تنها برند برگزار کننده زبان های نادر دنیا در ایران | بهترین آموزشگاه زبان

آموزش زبان فرانسه, , آموزش زبان فرانسه |

آموزش زبان فرانسه

 

 

چرا زبان فرانسوی را در آموزشگاه زبان گات بیاموزیم؟

چرا باید زبان فرانسوی را یاد بگیریم ؟

قبل از اینکه تصمیم بگیرید از چه ابزاری برای یادگیری زبان فرانسوی استفاده کنید باید برای خودتان تعیین نمایید که چرا باید زبان فرانسوی را یاد بگیریم ؟

این همان "چرا" ی بزرگ یا همان انگیزه اولیه است .

دلایل یادگیری زبان فرانسوی برای شما می تواند به صورت زیر عنوان شده باشد :

- ادامه تحصیل در کشور فرانسه

- مهاجرت به کشور فرانسه

- علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان فرانسوی زبان

- کارکردن در شرکت های فرانسوی

- مراودات شغلی با فرانسوی ها

- سفر توریستی به کشور فرانسه

- مطالعه ادبیات یا فلسفه فرانسوی و آشنایی با فرهنگ کشور فرانسه

معرفی بخش زبان فرانسه 

شما می توانید دلایل زیادی برای یادگیری زبان فرانسه داشته باشید. اگر هم این چنین نیست موسسه زبان گات برای آموزش زبان فرانسه می تواند دلایل زیادی را برای شما بیان کند.
آموزش زبان فرانسه در موسسه زبان گات توسط اساتید ایرانی و فرانسوی مجرب انجام می پذیرد تا شما برای بدست آوردن مزیت های زبان فرانسه مسیری راحت تر در پیش رو داشته باشید. 

اما چرا زبان فرانسه را در مرکز زبان گات بیاموزیم:
در موسسه زبان گات می توانید آموزش زبان فرانسه را با کتاب های Alex et Zoe برای کودکان، Taxi برای نوجوانان و کتاب های écho برای بزرگسالان تجربه کنید.


 از آنجایی که اکثر زبان آموزان به قصد مهاجرت به استان کبک اقدام به یادگیری زبان فرانسه می کنند و یکی از اهداف کوتاه مدت آنها توانایی مدیریت فضای مصاحبه و پاسخگویی روشن و سریع به سؤالات آفیسر می باشد، لذا برای این دسته ازعزیزان، جلساتی جهت آشنایی با روشهای پاسخگویی، به دست گرفتن کنترل روند مصاحبه ونیز ارائه راه حل ها برای شرایط خاص مدارک برگزار می شود تا این عزیزان به راحتی بتوانند توانایی خود را در مکالمه زبان فرانسه، در مقابل یک فرد بومی نشان دهند. 

در این کلاس ها، ابتدا ساختار های لازم و رسمی مکالمه، آموزش مختصر داده می شود. سپس سؤالات رایج و عمومی تمرین وپاسخگویی می شود. پس از آن، یادگیری روش های کنترل سرعت صحبت و بالا بردن کیفیت ارتباط جهت سهولت برقراری آن با آفیسر پرونده آموزش داده می شود و در انتها به نقاط دشوار و خاص پرونده پرداخته می شود تا زبان آموز آمادگی لازم را پیدا نماید.
پس از اتمام مراحل فوق، سؤالاتی راکه مدرس به طور خاص تهیه کرده است تمرین می شوند و چندین مرتبه فضای مصاحبه شبیه سازی می شود تا زبان آموزان از هر لحاظ آمادگی کافی را پیدا نمایند.
واضح است که سطح زبان زبان آموز بایداز نظر مدرس در حد مطلوب باشد و لازم به ذکر است مدرس مخالف حفظ کردن سؤالات واستفاده از پاسخ های کلیشه ای است؛ به این منظور قبل از شروع این دوره از کلاس هایک آزمون تعیین سطح رایگان برگزار خواهد شد. مدت زمان لازم جهت اتمام این دوره براساس سطح فرانسه افراد و نیز قدرت جمله سازی و کسب اعتماد به نفس کافی متفاوت می باشد. به طور تجربی میانگین10- 8 تا جلسه برای زبان آموز زمان نیاز است. این کلاس معمولا دو جلسه در هفته برگزار می شود و پیشنهاد مدرس جهت شروع این کلاس به محض دریافت نامه دعوت به مصاحبه می باشد.


 کلاسهای آمادگی آزمون های فرانسه

این کلاس ها برای زبان آموزانی مفید است که قصد شرکت در آزمونهای فرانسه مانندTCF ،TCFAQ,TEF,TEFQ، DELFرادارند.
در این کلاس ها زبان آموزان بانکات کلیدی آزمون ها مانند نحوه پاسخگویی بارم دار، تکنیک های صحیح شروع وپایان مکالمه شفاهی، تکنیک های بسط دادن مطلب و جهت دهی مکالمه، روش های مدیریت زمان در آزمون آشنا شده و پس از بررسی و حل تعداد زیادی نمونه سوال آمادگی لازم راجهت شرکت در آزمون پیدا خواهد کرد. 


سیستم آموزشی: 

 

کودکان Kids

 

نوجوانان Teenage

 

بزرگسالان Adult