تنها برند برگزار کننده زبان های نادر دنیا در ایران | بهترین آموزشگاه زبان

آموزش زبان آلمانی, , آموزش زبان آلمانی |

آموزش زبان آلمانی

 

 آموزشگاه زبان گات مفتخر به برگزاری دوره های کاربردی مکالمه و آموزش زبان آلمانی است.کشور آلمان از بُعد صنعتی یکی از قوی ترین کشورهاست و در عین حال اگر قصد سفر و یا مهاجرت به آلمان را دارید جالب است که بدانید تنها می توانید با دانستن زبان آلمانی  با آلمانی ها ارتباط برقرار کنید چرا که آنها تعصب خاصی روی زبان خود دارند. آلمان به عنوان دومین کشور بزرگ صادرات محسوب می شود و هم چنین در این زمینه در اروپا از رتبه یکم برخوردار است.

دانستن زبان آلمانی از لحاظ بازرگانی و و تجاری برای اکثر تاجران و بازرگانان ضروری است و نقش کلیدی را ایفا میکند.

زبان آلمانی جزء 3زبان رسمی اروپا به شمار می رود، از این رو آموزش آلمانی همانند یادگیری زبان انگلیسی در مرکز زبان گات می تواند برای آینده شغلی، مهاجرت و زبانی پر کاربرد مفید واقع شود. 

آموزش زبان آلمانی در مرکز زبان گات

چرا باید زبان آلمانی را یاد بگیریم ؟

قبل از اینکه تصمیم بگیریداز چه ابزاری برای یادگیری زبان آلمانی استفاده کنید باید برای خودتان تعیین نمایید که چرا باید زبان آلمانی را یاد بگیریم ؟

این همان "چرا" ی بزرگ یا همان انگیزه اولیه است .

دلایل یادگیری زبان آلمانی برای شما می تواند به صورت زیر عنوان شده باشد :

- ادامه تحصیل در کشور آلمان

- مهاجرت به کشور آلمان

- علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان آلمانی زبان

- کارکردن در شرکت های آلمانی 

- مراودات شغلی با آلمانی ها

- سفر توریستی به کشور آلمان

- مطالعه ادبیات یا فلسفه آلمانی و آشنایی با فرهنگ کشور آلمان

کادری مجرب و باتجربه و همچنین همکاری با اساتید Native آلمانی یکی از بارزترین ویژگی های آموزشگاه زبان گات است.

دوره های مکالمه و آموزش زبان آلمانی طبق متد اصلی سفارت آلمان در آموزشگاه زبان گات تدریس می شود و در کنار تمام کتب معرفی شده سفارت،آموزشگاه زبان گات از دیگر مواد کمک آموزشی نیز استفاده می کند.

همچنین مشاورین آموزشگاه می توانند شمارا در امر آموزش زبان آلمانی و مهاجرت به آلمان راهنمایی کرده و به شما کمک کنند تا تصمیم گیری مطمئن تری را اتخاذ نمایید. جهت ارتباط با مشاورین و یا اطلاع از کلاس موردنظر خود می توانید با مراجعه به آموزشگاه و یا در بخش تماس با ما ی سایت از راهنمایی آنها بهره مند شوید.

 

دوره های زبان آلمانی
 
A1
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره واژه های روزمره و جملات ساده را که در ارتباط با نیاز های مشخصی می باشد،درک کرده و بکار برد و خود را معرفی نموده و از. دیگران پرسشهایی را بعمل آورد.
A2
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره واژه هایی با کاربرد زیاد در ارتباط با نیازهای شخصی (مانند اطلاعات درباره خود و خانواده،خرید،کار و محیط اطراف ) را درک نموده و در شرایط ساده و معمول منظور خودرا ادا نماید. 
B1
پس از گذراندن دوره B1 دانشجو قادر است به طور روان در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را درک کرده و در صورت سفر به آلمان مشکلات خود را حل کرده و گفتگو نماید.
B2
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره نکات اصلی متون پیچیده در ارتباط با مطالب معین یا انتزاعی را درک نموده و در رشته تحصیلی خود بحث های اختصاصی را دنبال کند.
C1
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره متون طولانی شامل طیف گسترده‌ای از واژه های سطح بالا را درک نموده و بدون آمادگی قبلی روان گفتگو کند بدون اینکه مجبور باشد در جستجوی لغات مورد نظر برآید.
C2
در این دوره زبان آموز قادر خواهد بود عملا آنچه را میخواند یا می شنود بدون هیچ مشکلی درک نماید.
  
کتاب MENSCHEN علاوه بر تأکید بر گرامر به مکالمه و کارهای گروهی نیز تأکید دارد. امید است با گذراندن این کتاب در بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران، فرد بتواند در سطح خوبی به مکالمه روزمره پرداخته و درنهایت قادر به درک نکات اصلی بیان شده در کشورهای آلمانی زبان باشد.
🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶 
 در روش سمعی و بصری فایل های صوتی یا تصویری مربوط به کتاب برای تقویت شنیداری دانشجویان مورد استفاده قرار میگیرد و با بهره مندی از صوت و تصویر و ارائه فیلم ها و اکشن های مرتبط ارتباط
موضوعی با زبان آلمانی برقرار می نماید. 
 
 آزمون ها
 
دوره های کودکان و نوجوانان
 
 دوره های بزرگسالان
 
 
آموزش زبان آلمانی, بهترین آموزشگاه زبان آلمانی, آموزش زبان آلمانی در تهران, تدریس خصوصی زبان آلمانی, زبان المانی