به سایت آموزشگاه زبان گات خوش آمدید.

آموزش زبان آلمانی, , آموزش زبان آلمانی |

آموزش زبان آلمانی

 

شناخت کشور آلمان

دوره های زبان آلمانی
کتابMENSCHENدر 3 جلد (هرجلد شامل 12) درس و یا 6 جلد (هر جلد شامل 6) درس تهیه شده است
A1
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره واژه های روزمره و جملات ساده را که در ارتباط با نیاز های مشخصی می باشد،درک کرده و بکار برد و خود را معرفی نموده و از .دیگران پرسشهایی را بعمل آورد
A2
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره واژه هایی با کاربرد زیاد در ارتباط با نیازهای شخصی (مانند اطلاعات درباره خود و خانواده،خرید،کار و محیط اطراف ) را درک نموده و در شرایط ساده و معمول منظور خودرا ادا نماید. 
B1
 پس از گذراندن دوره B1 دانشجو قادر است به طور روان در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را درک کرده و در صورت سفر به آلمان مشکلات خود را حل کرده و گفتگو نماید
B2
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره نکات اصلی متون پیچیده در ارتباط با مطالب معین یا انتزاعی را درک نموده و در رشته تحصیلی خود بحث های اختصاصی را دنبال کند.
C1
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره متون طولانی شامل طیف گسترده‌ای از واژه های سطح بالا را درک نموده و بدون آمادگی قبلی روان گفتگو کند بدون اینکه مجبور باشد در جستجوی لغات مورد نظر برآید.
C2
در این دوره زبان آموز قادر خواهد بود عملا آنچه را میخواند یا می شنود بدون هیچ مشکلی درک نماید   
کتاب MENSCHEN علاوه بر تأکید بر گرامر به مکالمه و کارهای گروهی نیز تأکید دارد. امید است با گذراندن این کتاب در بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران، فرد بتواند در سطح خوبی به مکالمه روزمره پرداخته و درنهایت قادر به درک نکات اصلی بیان شده در کشورهای آلمانی زبان باشد.
🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶 
 در روش سمعی و بصری فایل های صوتی یا تصویری مربوط به کتاب برای تقویت شنیداری دانشجویان مورد استفاده قرار میگیرد و با بهره مندی از صوت و تصویر و ارائه فیلم ها و اکشن های مرتبط ارتباط
موضوعی با زبان آلمانی برقرار می نماید 

 ➰آزمون ها➰
 
💥سیستم آموزشی💥
کلاس ترمیک طول هفته و ترمیک آخرهفته
 VIP(فشرده در طول هفته صبح ها)
کلاس های فشرده مکالمه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 14 به صورت 3 جلسه  1:30 ساعته در شعبات مرکز زبان گات برگزار میشود.