آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان دانمارکی, , آموزشگاه زبان دانمارکی |

آموزشگاه زبان دانمارکی

آموزشگاه زبان دانمارکی 

اگر به دنبال یادگیری زبان دانمارکی در یک موسسه ی آموزشی معتبر هستید ما می توانیم به شما عزیزان آموزشگاه زبان دانمارکی ای را در تهران معرفی کنیم که در حال حاضر در6 نقطه ی تهران در حال فعالیت است . آموزشگاه زبان دانمارکی گات یکی از مراکز آموزش زبان های نادر در تهران می باشد که با بکار گیری شیوه های نوین آموزشی زبان دانمارکی را از مبتدی تا یشرفته برای تمامی سنین آموزش می دهد.

 برای  یادیگیری زبان دانمکارکی هر شخصی دلایل خاص خود را دارد که موسسه زبان گات برای هر دلیلی روشی نوین را برای تدریس به زبان آموزان ارائه می دهد، پس هنگام ثبت نام با مشاورین مجرب ما دلیل یادگیریتان را مطرح کنید. تا بتوانند برنامه ی آموزشی ای را به شما عزیزان ارائه دهد تا در کوتاهترین زمان ممکن بتوانید زبان دانمارکی را آموزش ببینید و به اهداف خود برسید. در این بخش از مقاله برخی از اهداف زبان آموزان را بیان می کنیم تا شما عزیزان را با اهداف مختلف از یادگیری زبان دانمارکی آشنا کنیم تا بتوانیم درراستای رسیدن به اهدافتان یاری نماییم. 

برخی از دلایل یادگیری زبان دانمارکی به شرح زیر است:

 - ادامه تحصیل در کشور دانمارک

 - مهاجرت به کشور دانمارک

 - علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان دانمارکی زبان

 - کارکردن در شرکت های دانمارکی

 - مراودات شغلی با دانمارکی ها

 - سفر توریستی به کشور آلمان

 - مطالعه ادبیات یا فلسفه دانمارکی و آشنایی با فرهنگ کشور دانمارک 

شرایط کلاس های آموزش زبان دانمارکی

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده دوره های آموزش زبان دانمارکی به صورت گروهی و خصوصی می باشد. این زبان با توجه به شرایط اقامتی و تحصیلی کشور دانمارک ، دارای طرفداران خاص خود می باشد. این دوره ها برهر 4 مهارت شنیداری،نوشتاری،مکالمه و گرامر تاکید دارد تا شما عزیزان این زبان را به صورت کاربردی بیاموزید. شما با توجه به مدت زمان و شرایطی که در اختیار دارید می توانید از کلاس های ترمیک، فشرده و گروهی آموزشگاه زبان استفاده کنید. 

کلاس های فشرده زبان دانمارکی را به کسانی که  قصد مهاجرت دارند و زمان محدودی در اختیارشان است، پیشنهاد می کنیم. کلاس های خصوصی را به افرادی که شاغل هستند و محدودیت زمانی دارند توصیه می کنیم. اما اگر وقت کافی برای آموزش زبان دانمارکی دارید می توانید از کلاس های ترمیک ما بهره ببرید.

 

در مورد زبان دانمارکی بیشتر بدانید:

  • زبان دانمارکی، زبان آلمان شمالیست.
  • حروف الفبای زبان دانمارکی شامل ۲۹ حرف میباشد که شامل ۲۶ حرف اصلی الفبای لاتین به همراه ۳ حرف دیگر  Æ, Ø, Å میباشد. زبان دانمارکی یکی از زبانهای شمال آلمان میباشد که به آنها زبانهای اسکاندیناویایی گفته میشود.
  • ۵۰۰۰۰ دانمارکی به زبان دانمارکی صحبت میکنند که در قسمت شمالی آلمان قرار دارد.
  • اگر میخواهید که تلفظ یک واژه سخت زبان دانمارکی را امتحان کنید، می توانید تلفظ این واژه را امتحان کنید: “speciallægepraksisplanlægningsstabiliseringsperiode” و نکته جالب این جاست که این لغت واقعا در زبان دانمارکی وجود دارد.
مرکز زبان گات با برگزاری کلاس های زبان دانمارکی به صورت گروهی و خصوصی درسطح تهران آماده ارائه خدمات جهت آموزش زبان دانمارکی می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه نمایید و یا از طریق بخش تماس باما ی سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.