آموزشگاه زبان ژاپنی

  • خانه
  • آموزشگاه زبان ژاپنی

بهترین آموزشگاه زبان ژاپنی

همه ی ما می دانیم یادگیری زبان دوم دلایل گوناگونی دارد اما دانستن علت آن به شما کمک بزرگی در انتخاب یادگیری زبان می کند. آیا می دانید هدف زبان آموزان از یادگیری این زبان چیست؟

در این بخش ما به شما عزیزان برخی از دلایل یادگیری و اهداف مراجعین به آموزشگاه زبان گات را بیان می کنیم تا شما عزیزان را در راستای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم. برخی برای مهاجرت به کشور ژاپن، ادامه تحصیل، کار کردن در شرکت های ژاپنی، سفرهای گردشی به ژاپن، صحبت با دوستان ژاپنی و روابط شغلی با افراد ژاپنی اقدام به یادگیری این زبان می کنند.

اگر بخواهید در مدت زمان کوتاه زبان ژاپنی را یاد بگیرید بهتر است از کلاس های فشرده آموزشگاه زبان ژاپنی  استفاده کنید، اگر شاغل هستید و وقت کافی برای آمدن به کلاس زبان را ندارید به شما پیشنهاد می کنیم از کلاس های خصوصی و یا آنلاین ما استفاده نمایید. در خصوص مهاجرت هم طبق شرایط و زمانی که در دست دارید برنامه ریزی می شود و برای این کار بهتر است حضوری به آموزشگاه زبان گات در یکی از 5 شعبه آن بروید و با مشاورین مجرب ما مشورت کنید.

دوره های زبان ژاپنی

اگر شما هم به دنبال یادگیری زبان ژاپنی هستید و می خواهید آموزش زبان زاپنی در ایران را با آموزشگاه زبان ژاپنی با اساتید مجرب و Native  ادامه دهید ،آموزشگاه زبان گات بهترین گزینه شما برای این کار است. اما اگر شناختی از زبان ژاپنی ندارید و حتی الفبای زبان ژاپنی نیز برایتان نا آشناست بهتر است به نکات زیر پیرامون زبان ژاپنی توجه کنید و زبان ژاپنی را بهتر بشناسید:

  زبان ژاپنی زبان رسمی ژاپن است و بیش از ۱۲۵ میلیون نفر در این کشور به زبان ژاپنی صحبت می کنند

  یادگیری زبان ژاپنی از بسیاری از زبان های دیگر آسان تر است

  زبان ژاپنی با زبان کره ای بسیار شباهت دارد 

 زبان ژاپنی همانند زبان فارسی و زبان انگلیسی دارای اسم های با جنسیت های متفاوت نیست

  کلمه ژاپن در زبان ژاپنی به معنای ” سرزمین خورشید تابان ” می باشد.

ژاپن یکی از قدرتمند ترین اقتصاد های دنیا را دارا می باشد و یکی از پیشرو ترین کشور ها در تکنولوژی های جدید است. اگر شما هم دوست دارید آموزش زبان ژاپنی را تجربه کنید ، آموزشگاه زبان ژاپنی گات می تواند شما را در این مسیر یاری کند.

کلاس های آموزشی زبان ژاپنی 

 دوره های آموزش زبان ژاپنی به صورت خصوصی

 دوره های آموزش زبان ژاپنی به صورت آنلاین

آموزش زبان ژاپنی, آموزشگاه زبان ژاپنی, زبان ژاپنی, بهترین آموزشگاه زبان ژاپنی

آشنایی با ژاپن
کشور ژاپن مجموعه بیش از سه هزار جزیره در شرق چین، در اقیانوس آرام است که دومین اقتصاد برتر جهان را دارد

ژاپنی‌ها کشورشان را نیپون کوکو خطاب می‌کنند که به معنی خاستگاه خورشید است. در حقیقت این کشور شرقی‌ترین کشور جهان (بدون در نظر گرفتن خاک قطب) است

این کشور با کشورهای چین، کره جنوبی و کره شمالی و روسیه از طریق اقیانوس آرام همسایه است. هرچند این کشور از تعداد زیادی جزیره تشکیل شده است اما بزرگترین جزایر آن «هونشو»، «هوکائیدو» و «شیکوکو» در مجموع 97 درصد از خشکی‌های آن را تشکیل می‌دهند.

 در عین حال ژاپن کشوری زلزله‌خیز است و سالانه در حدود یک هزار و 500 لرزش زمین در آن روی می‌دهد. به همین دلیل دانش ژاپنی‌ها در مورد زلزله بسیار زیاد است. با جمعیتی در حدود 128 میلیون نفر، ژاپن دهمین کشور جهان از نظر جمعیت است. مطالعات باستان‌شناسی نشان می‌دهد از دوران پساپارینه سنگی انسان‌ها در جزایر ژاپن زندگی می‌کردند.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند