آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان هلندی

بهترین آموزشگاه زبان هلندی

 آموزشگاه زبان هلندی
 Dutch زبان رسمی کشور هلند است که حدود 23 میلیون نفر در این کشور با این زبان صحبت می کنند. آموزشگاه زبان گات به عنوان بهترین و معتبرترین آموزشگاه زبان هلندی در تهران و تنها برند برگزاری زبانهای نادر دنیا،با برگزاری کلاس های مکالمه هلندی به صورت گروهی و خصوصی و همچنین کلاسهای آمادگی آزمون سفارت هلند دانشجویان را برای ادامه تحصیل،زندگی و یا مهاجرت در هلند آماده می کند.
 
ریشه این زبان از زبان آلمانی غربی west Germanic مشتق شده است و از نظر گرامری هم بسیار شبیه به این زبان می باشد.
برای شرکت در کلاس های هلندی آموزشگاه زبان  گات می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه نمایید یا از طریق بخش تماس باما سایت آموزشگاه با مشاوران ما در ارتباط باشید.
آموزش زبان هلندی

دلایل یادگیری زبان هلندی:

با شناسایی دلایل یادگیری زبان دوم به غیر از زبان انگلیسی ما بهتر و راحت تر می توانیم شما را در انتخاب کلاس ها راهنمایی کنیم. به طور مثال اگر قصد مهاجرت در مدت زمان کم را دارید بهتر است از کلاس های فشرده آموزش زبان هلندی استفاده کنید. اگر مدت زمان زیادی را در محل کارتان سپری می کنید و وقت آمدن به کلاس در آموزشگاه را ندارید می توانید از کلاس های آنلاین هلندی استفاده کنید. اگر می خواهید زبان هلندی را به همراه همسر، دوست و یا فرزندتان بیاموزید به شما کلاس های خصوصی را پیشنهاد می کنیم. با توجه به این توضیحات قطعا به اهمیت دلیل یادگیری زبان هلندی پی برده اید.

از دیگر دلایل یادگیری زبان هلندی برای شما به صورت زیر عنوان شده است :

- ادامه تحصیل در کشور هلندی

- مهاجرت به کشور هلند

- علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان هلندی زبان

- کارکردن در شرکت های هلندی

- مراودات شغلی با هلندی ها

- سفر توریستی به کشور هلند

- مطالعه ادبیات یا فلسفه هلندی و آشنایی با فرهنگ کشور هلند

 آموزش زبان هلندی برای مهاجرت
 برای آن دسته از زبان آموزان عزیزی که قصد مهاجرت به یک کشور دیگر را دارند، موسسه زبان گات شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. کلاس های خصوصی که شخص دانشجو روز و ساعت را تعیین کرده و کلاس های فشرده که 3 روز در هفته در 3 ساعت تشکیل می شود. شما عزیزان با گذراندن یک دوره کامل از این کلاس ها زیر نظر اساتید مجرب آموزشگاه زبان گات می توانید به راحتی هلندی صحبت کنید.  
 آموزش زبان هلندی در تهران
 آموزش زبان هلندی ویژه آزمون سفارت هلند : کسانی که قصد مهاجرت به هلند را دارند باید قبل از ورودشان به هلند در ایران یک آزمون زبان هلندی شرکت نمایند. سقف این نمره 215  هست اگر زبان آموز نمره بالای 180 اخذ کند به هنگام ورود به هلند چون نمره بالا اخذ کرده اند از گذراندن دوره Inburgerings cursus و Inburgeringstoets که بعدها برای ملیت هلندی لازم است معاف خواهند شد.
بدین جهت ارزش این را دارد که در ایران وقت بیشتری برای این امتحان بگذارید تا نمره 180 به بالا را اخذ نمایید. 
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی به یکی از شعب مرکز زبان گات مراجعه کنید و یا با شعب گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری دوره های آموزشی این مجموعه کطلع شوید. 
 
آموزش زبان هلندی, بهترین آموزشگاه زبان هلندی, آموزش زبان هلندی در تهران, تدریس خصوصی زبان هلندی, زبان هلندی, آموزش زبان هلندی برای مهاجرت
 
  

آموزش زبان هلندی در موسسه زبان گات