آموزشگاه زبان آلمانی

 • خانه
 • آموزشگاه زبان آلمانی

کشور آلمان از بُعد صنعتی یکی از قوی ترین کشورهاست و در عین حال اگر قصد سفر و یا مهاجرت به آلمان را دارید جالب است که بدانید تنها می توانید با دانستن زبان آلمانی  با آلمانی ها ارتباط برقرار کنید چرا که آنها تعصب خاصی روی زبان خود دارند.
آلمان به عنوان دومین کشور بزرگ صادرات محسوب می شود و همچنین در این زمینه در اروپا از رتبه یکم برخوردار است.

دانستن زبان آلمانی از لحاظ بازرگانی و و تجاری برای اکثر تاجران و بازرگانان ضروری است و نقش کلیدی را ایفا میکند. زبان آلمانی جزء 3زبان رسمی اروپا به شمار می رود، از این رو آموزش آلمانی همانند یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گات می تواند برای آینده شغلی، مهاجرت و زبانی پر کاربرد مفید واقع شود. 

 

یادگیری زبان آلمانی در کمترین زمان


 چرا باید زبان آلمانی را یاد بگیریم؟

قبل از این که تصمیم بگیریداز چه ابزاری برای یادگیری زبان آلمانی استفاده کنید باید برای خودتان تعیین نمایید که چرا باید زبان آلمانی را یاد بگیریم؟ قطعا یادگیری زبان های خارجی غیر از کلاس های آموزش زبان انگلیسی دلایلی مانند ادامه تحصیل در کشور آلمان، مهاجرت به آلمان، کار کردن در کشورهای آلمانی، مراودات شغلی با اشخاص و شرکت های آلمانی، سفر گردشی به آلمان و یا علاقه به خواندن کتاب های آلمانی دارد. به هر دلیلی که می خواهید زبان آلمانی یادبگیرید آموزشگاه زبان گات بهترین امکانات را در اختیارتان قرار می دهد، تنها کافیست با توجه به شرایطی که دارید یکی از روش های ترمیک، خصوصی، فشرده و یا آنلاین را انتخاب کنید.

 

 چرا باید زبان آلمانی را یاد بگیریم؟
 


آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

آموزشگاه زبان آلمانی گات مفتخر است که با برگزاری دوره های کاربردی مکالمه و آموزش زبان آلمانی  از مبتدی تا پیشرفته توانسته موجب پیشرفت زبان آموزان و موفقیت آنان در آزمون بین المللی شود.

ویژگی های آموزشگاه زبان گات

داشتن کادری مجرب از اساتید حرفه ای و همچنین Native آلمانی از ویژگی های مرکز زبان گات به شمار می رود که زبان آموزان زیادی را هر ساله به خود جذب می کند. دوره های آموزشی مکالمه و گرامر زبان آلمانی با توجه به متد استاندارد سفارت آلمان تدریس می شود و در دوره های مکالمه و آموزش زبان آلمانی طبق متد اصلی سفارت آلمان در آموزشگاه زبان گات تدریس می شود و در کنار تمام کتب معرفی شده سفارت،آموزشگاه زبان گات از دیگر موارد کمک آموزشی نیز استفاده می کند.

 

مشاورین آموزشگاه می توانند شمارا در امرآموزش زبان آلمانی و مهاجرت به آلمان راهنمایی کرده و به شما کمک کنند تا تصمیم گیری مطمئن تری داشته باشید. جهت ارتباط با مشاورین و یا اطلاع از کلاس موردنظر خود می توانید با مراجعه به آموزشگاه و یا در بخش تماس با ما سایت از راهنمایی آنها بهره مند شوید.

 

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران

 

کلاس های آموزشی زبان آلمانی در گات

 • برگزاری دوره های ترمیک گروهی 
 • برگزاری دوره های آمادگی آزمون
 • برگزاری دوره های فشرده و نیمه فشرده 
 • کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی
 • برگزاری دوره های آنلاین گروهی و خصوصی 

 

 

آموزش زبان آلمانی

 

ویژگی های برتر آموزشگاه زبان گات

 • آموزش 20 زبان رایج دنیا در تمامی شعبات
 • دارای 6 شعبه فعال در اقسا نقاط تهران و یک شعبه در گرگان(گلستان)
 • دارا بودن بیش از 40000 زبان آموز فعال در شعبات خود
 •  جدید ترین تجهیزات و به روز ترین متدهای آموزشی
 • اساتید مجرب و حرفه ای
 • برگزاری کلاس برای تمامی سنین
 • برگزاری کلاس به صورت گروهی، خصوصی، نیمه خصوصی 
 • برگزاری کلاس آنلاین با اساتید حرفه ای
 • ارائه مدرک رسمی در پایان دوره های آموزشی 

 

دوره های زبان آلمانی در گات به چه صورت است؟

 
A1
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره واژه های روزمره و جملات ساده را که در ارتباط با نیاز های مشخصی می باشد،درک کرده و بکار برد و خود را معرفی نموده و از. دیگران پرسشهایی را بعمل آورد.


A2
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره واژه هایی با کاربرد زیاد در ارتباط با نیازهای شخصی (مانند اطلاعات درباره خود و خانواده،خرید،کار و محیط اطراف ) را درک نموده و در شرایط ساده و معمول منظور خودرا ادا نماید. 


B1
پس از گذراندن دوره B1 دانشجو قادر است به طور روان در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را درک کرده و در صورت سفر به آلمان مشکلات خود را حل کرده و گفتگو نماید.


B2
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره نکات اصلی متون پیچیده در ارتباط با مطالب معین یا انتزاعی را درک نموده و در رشته تحصیلی خود بحث های اختصاصی را دنبال کند.


C1
زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره متون طولانی شامل طیف گسترده‌ای از واژه های سطح بالا را درک نموده و بدون آمادگی قبلی روان گفتگو کند بدون اینکه مجبور باشد در جستجوی لغات مورد نظر برآید.


C2
در این دوره زبان آموز قادر خواهد بود عملا آنچه را میخواند یا می شنود بدون هیچ مشکلی درک نماید.

 


 کتاب های آموزشی زبان آلمانی در گات

کتاب MENSCHEN علاوه بر تأکید بر گرامر به مکالمه و کارهای گروهی نیز تأکید دارد. امید است با گذراندن این کتاب در بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در تهران، فرد بتواند در سطح خوبی به مکالمه روزمره پرداخته و درنهایت قادر به درک نکات اصلی بیان شده در کشورهای آلمانی زبان باشد. جالب است بدانید در روش سمعی و بصری فایل های صوتی یا تصویری مربوط به کتاب برای تقویت شنیداری دانشجویان مورد استفاده قرار می گیرد و با بهره مندی از صوت و تصویر و ارائه فیلم ها و اکشن های مرتبط، ارتباط موضوعی با زبان آلمانی برقرار می نماید.

 

کتاب های آموزش زبان آلمانی

 

آزمون های زبان آلمانی در موسسه گات

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی 20 زبان زنده ی دنیا در سطح شهر تهران می باشد. شما نیز به راحتی می توانید در دوره های آموزشی زبان آلمانی آموزشگاه زبان گات شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. دوره های آموزشی این مجموعه دوره هایی متنوع و متناسب با شرایط مختلف برای زبان آموزان می باشد. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی زبان آلمانی آموزشگاه زبان گات مطلع شوید. 

 

آموزشگاه آنلاین زبان آلمانی

لازم به ذکر است بدانید که موسسه گات جزو یکی از بهترین آموزشگاه آنلاین زبان می باشد که کلاس ها به دو صورت ترمیک و خصوصی نیز برگزار میگردد. در کلاس های آنلاین از اساتید حرفه ای و کار بلد صفر تا صد زبان آلمانی و همچنین زبان مورد علاقه شما را آموزش می دهد. در کلاس های آنلاین استاد و زبان آموز دائما با هم در حال پرسش و پاسخ هستند و به راحتی رفع اشکال می کنند. 
لذا اگر وقت و زمان کافی برای شرکت در کلاس های حضوری را ندارید کلاس های آنلاین مرکز زبان گات می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

 

 

معرفی بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی 2023

 

آموزشگاه زبان آلمانی گاما
آموزشگاه زبان گاما یکی از مراکز زبان آلمانی می باشد که در این مجموعه اساتید مجرب و با تجربه ای منابع آموزشی به روز را آموزش می دهند. در آموزشگاه گاما زبان آلمانی به صورت حضوری و آنلاین می باشد. دوره های زبان آلمانی موسسه گاما طبق خواسته و در خواست زبان آموزان می باشد که این دوره ها از سطح مبتدی تا پیشرفته می باشد، همچنین دوره های آموزش زبان آلمانی ویژه ادامه تحصیل در آلمان و اتریش می باشد.
گفتنی است که  آموزشگاه زبان آلمانی گاما شما را برای آزمون گوته در کمترین زمان ممکن آماده خواهد نمود. آزمون اصلی در تهران و زیر نظر سفارت آلمان برگزار خواهد شد.

آموزشگاه زبان آلمانی گاما سابقه طولانی در امر تدریس دارد که دلیل آن به کارگیری از به روز ترین اساتید می باشد که تجربه بالایی دارند. این موسسه با ایجاد انگیزه در زبان آموزان سریع ترین و کوتاه ترین دوره زبان آلمانی را برای اخذ مدرک گوته آلمانی تعریف می نماید. لذا آموزشگاه زبان آلمانی گاما به عنوان یک مجموعه پیشرو در زمینه زبان اقدام به راه اندازی دپارتمان زبان آلمانی کرده است.

 

آموزشگاه زبان آلمانی گاما

 

آموزشگاه زبان آلمانی تندیس پارس
آموزشگاه زبان آلمانی تندیس پارس به طور قطع تضمین قبولی زبان آموزان در آزمون های آلمانی را می دهد. تندیس پارس به صورت تخصصی روی آموزش زبان آلمانی کار می کند. همچنین در آموزشگاه زبان آلمانی تندیس پارس تمامی دوره های آلمانی از مبتدی تا پیشرفته را به صورت آنلاین و حضوری برگزار می کند.

 

آموزشگاه زبان آلمانی تندیس پارس

 

آموزشگاه زبان آلمانی ایران کمبریج
در یک دهه اخیر آموزشگاه زبان آلمانی ایران کمبریج به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز زبان آلمانی شناخته شده است چرا که از برترین منابع و رفرنس های مورد تایید بخش فرهنگی سفارت آلمان استفاده می کند. 


ویژگی های برتر موسسه ایران کمبریج
به کارگیری به روزترین تکنیک های آموزش زبان آلمانی مطابق استاندارد های سفارت آلمان
برگزار کننده دوره های گروهی فوق فشرده زبان آلمانی
کلاس ها مطابق با برنامه زبان آموزان و هزینه منعطف

 

آموزشگاه زبان آلمانی ایران کمبریج


آموزشگاه آلمانی زبان نگار

اگر برای یادگیری زبان آلمانی به دنبال آموزشگاه مناسب می باشید می توانید با خیال راحت آموزشگاه زبان نگار را انتخاب کنید چرا که این موسسه با اساتید عالی و مدیریت مناسب جزو بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی می باشد. موسسه زبان نگار دارای 18 سال سابقه آموزشی در کشور می باشد و تمام مواردی که برای آموزش احتیاج دارید در این موسسه پوشش داده می شود. در آموزشگاه آلمانی زبان نگار کلاس ها به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزا می گردد و همچنین آمادگی آزمون های سفارت در کوتاه ترین زمان برای زبان آموزان برگزار می گردد.

 

آموزشگاه آلمانی زبان نگار

 


آموزشگاه زبان آلمانی پردیسان

آموزشگاه زبان پردیسان با 14 سال سابقه و دارا بودن 14 شعبه در اقسا نقاط تهران فعالیت دارد این مرکز در زمینه آموزش زبان های خارجی و بهره گیری از اساتید حرفه ای و مجرب توانسته است که بالاترین کیفیت آموزش زبان آلمانی را به خود اختصاص دهد.


ویژگی های برتر آموزشگاه پردیسان 
برگزار کننده کلاس های مکالمه زبان آلمانی و رفع اشکال گرامر(مورد تایید سفارت)
به کارگیری از به روز ترین و قوی ترین متدهای یادگیری و کتاب های آموزشی
برگزاری کلاس برای تمامی سنین
برگزاری کلاس ها به صورت ترمیک، فشرده، خصوصی و نیمه گروهی حتی در ایم تعطیل

 

نظرات کاربران ( بازدید کننده )
 1. image hfg می گوید:

  hfg

 1. image 123 می گوید:

  123

 1. image dwqdqwdq می گوید:

  123

 1. image fsdfdsf می گوید:

  fsdfsdfsdfsdfsdfsd

 1. image مصطفی اشرفی می گوید:

  سلام لطفا در رابطه با پکیج های غیر حضوری زبان المانی و هزینه پکیج ها توضیحی میدین ممنون

 1. image مصطفی اشرفی می گوید:

  سلام لطفا در رابطه با پکیج های غیر حضوری زبان المانی و هزینه پکیج ها توضیحی میدین ممنون

 1. image می گوید:

  سلام لطفا در رابطه با پکیج های غیر حضوری زبان المانی و هزینه پکیج ها توضیحی میدین ممنون%0

 1. image راحله موسوی می گوید:

  شعبه رسالت گات دوره زبان آلمانی رو گذروندم و خیلی خیلی پیشرفت داشتم اساتید بسیار بسیار خوب و حرفه ای در این مرکز هست

 1. image نخعی می گوید:

  لطفا کتاب های خودخوان زبان آلمنی رو معرفی کنید

 1. image نوشین محبت می گوید:

  سلام هرسال نزدیک به اسفند ماه و برای سال جدید آف میزارید و خیلی خوبه من 2 ساله که برای پسرم تمدید می کنم امسال هم تخفیف دارید برای زبان آلمانی البته

 1. image نیوشا می گوید:

  سلام اساتید آلمانی مرکز زبان گات چه مدرکی دارن؟

 1. image محمدرضا انصاری می گوید:

  سلام زبان المانی تا حدود کمی تسلط دارم برای تسلط بیشتر و شرکت در کلاس آلمانی امکان مصاحبه غیر حضوری هست؟

 1. image پشتیبانی گات می گوید:

  سلام و درود کاربر گرامی مصطفی اشرفی با استفاده از پکیج های غیر حضوری زبان آلمانی شما می توانی صفر تا صد زبان آلمانی را بدونشرکت در کلاس های حضوری به صورت ضبط شده آموزش ببینید همچنین می توانید در کلاس های آنلاین زبان آلمانی شرکت کنید.

 1. image پشتیبانی گات می گوید:

  کاربر گرامی راحله موسوی سلام و درود ممنون از انتخاب شما موفق باشید.

 1. image پشتیبانی گات می گوید:

  سلام و درود کاربر گرامی محمدرضا انصاری در مرکز زبان گات برای تمامی زبان ها می توانید به صورت غیر حضوری تعیین سطح شوید.

 1. image پشتیبانی گات می گوید:

  سلام و درود کاربر گرامی محمدرضا انصاری در مرکز زبان گات برای تمامی زبان ها می توانید به صورت غیر حضوری تعیین سطح شوید.

 1. image حسین می گوید:

  سلام و درود برا انتخاب کلاس و پرداخت هزینه باید به پشتیبانی در واتساپ پیام بدیم ؟

 1. image علی می گوید:

  سلام برای ثبت نام باید چه کار کنم

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ