دوره آموزش تکنیک های آیلتس

  • خانه
  • دوره آموزش تکنیک های آیلتس

آیلتس یک آزمون جهانی برای سنجش مهارت های زبان انگلیسی است. این آزمون زیر نظر دانشگاه کمبریج انگلستان برگزار می شود و از معتبر ترین آزمون های زبان انگلیسی در دنیا به شمار می رود. برای شرکت در این آزمون، بهتر است همه ی شرایط مثل بخش های آن، مهارت هایی که باید تقویت کنید، هزینه و سایر موارد را در نظر بگیرید. برای آمادگی در این آزمون نیاز است که دوره آموزش تکنیک های IELTS یا International English Language Testing System را بگذرانید. در ادامه با این آزمون بیشتر آشنا می شویم.

 

دوره آموزش تکنیک های آیلتس

 

مدرک آیلتس

آزمون آیلتس یکی از معتبر ترین مدارک را در سراسر جهان دارد. در واقع بسیاری از دانشگاه های بین المللی که زبان انگلیسی زبان رایج آن هاست، برای پذیرش دانشجو ها مدرک آیلتس را جز مدارک اصلی می دانند. از همین رو اگر قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های معتبر خارج از کشور را دارید، باید مدرک آیلتس خود را ارائه دهید. البته آزمون های دیگری هم وجود دارند اما آزمون آیلتس هم برای اپلای و هم برای مهاجرت کافی خواهد بود. با مدرک آیلتس می توانید هم پذیرش یک دانشگاه معتبر را بگیرید و هم اقامت موقت و دائم یک کشور خارجی را به دست ‌آورید.

 

کشورهایی که آیلتس را قبول دارند

همانطور که می دانید، آزمون آیلتس نسبت به سایر آزمون های زبان انگلیسی در کشور های بیشتری مورد قبول است. در واقع کشور های بیشتری این زبان را به رسمیت می شناسند. 
طبق آخرین تحقیقات دریافتند که بیشتر از ۱۴۰ کشور در دنیا وجود دارند که آزمون آیلتس و تافل را پذیرفته اند. با این وجود باز هم آزمون آیلتس در دانشگاه‌های برخی از کشور‌های دنیا قابل قبول است. در صورتی که قصد ادامه تحصیل در کشور های نیوزلند، استرالیا و بریتانیا  را دارید، دهید، باید حتماً مدرک آیلتس داشته باشید. این دانشگاه ها تنها مدرک آیلتس را قبول دارند. اگر هم می خواهید در دانشگاه کمبریج به تحصیل بپردازید، باید آزمون آیلتس را با موفقیت سپری کنید. 

 

آشنایی با آیلتس جنرال و آکادمیک

امروزه بسیاری از افراد با آزمون آیلتس آشنایی دارند. آزمون آیلتس به سه بخش آیلتس جنرال، آکادمیک و لایف اسکیلز تقسیم بندی می شود. با این وجود می توانید با توجه به نیاز خود آزمون مناسب را انتخاب کنید. اما چه فرقی با یکدیگر دارند؟ 

 

دوره آموزش تکنیک های آیلتس

 

آیلتس جنرال

 برای افرادی که می خواهند در یک کشور انگلیسی زبان اقامت داشته باشند بسیار مناسب است. با آیلتس جنرال می توانید اقامت کاری هم دریافت کنید اما نباید کار شما خیلی تخصصی باشد. همچنین نوجوانانی که باید در دبیرستان به تحصیل بپردازند، می توانند در آزمون آیلتس جنرال شرکت کنند. در واقع در این آزمون برخی مهارت ها مورد سنجش قرار نمی گیرد و نسبت به آیلتس آکادمیک ساده تر است. 

 

آیلتس آکادمیک

برای تحصیل در دانشگاه های معتبر خارج از کشور، باید در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت کنید. در این آزمون همه ی مهارت ها به بهترین نحو مورد سنجش قرار می گیرند. و سطح آن نسبت به دو نوع دیگر بسیار بالاتر است.

 

آیلتس لایف اسکیلز

آزمون آیلتس لایف اسکیلز برای افرادی که خانواده شان در خارج از کشور اقامت دارند و میخواهند به آن ها ملحق شوند بسیار مناسب است. 
اقامت دائم بریتانیا هم از طریق همین آزمون بدست می آید. در آیلتس لایف اسکیلز هم تمامی مهارت‌های شما مورد سنجش قرار نگرفته و فقط دو مهارت Speaking و Listening مورد سنجش است. همچنین نسبت به آزمون جنرال هم ساده تر است. 

 

دوره آموزش تکنیک های آیلتس

 

آموزش تکنیک های آیلتس در موسسه گات

دوره های آموزش تکنیک های آزمون آیلتس در مؤسسه ی گات با بهترین روش های آموز ش ارائه می گردد. اساتید این دوره ها بسیار با تجربه و اکثرا native هستند. 

 

هزینه مدرک آیلتس

به طور کلی می‌توان هزینه دریافت مدرک آیلتس را به دو قسمت تقسیم‌بندی کرد. هزینه‌ای که شما باید برای شرکت یا ثبت نام در آزمون پرداخت کنید و هزینه‌هایی که به استفاده از دوره‌های آمادگی آزمون مربوط می‌شوند.

 

اعتبار مدرک آیلتس

اعتبار مدرک آیلتس از همان زمان صدور به مدت ۲ سال است. برای دریافت ویزا باید طی همین ۲ سال اقدام کنید و در غیر این صورت باید نسبت به تمدید آن اقدام کنید و دوباره برای دریافت مدرک در آزمون IELTS شرکت کنید.

 

نظرات کاربران ( بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ