آزمون دانسک زبان دانمارکی

  • خانه
  • آزمون دانسک زبان دانمارکی

همان طور که می دانید برای ادامه ی تحصیل، راه اندازی کار، استخدام در شرکت ها و یا مهاجرت به هر کشوری ابتدا می بایست در آزمون استاندارد و مورد قبول آن کشور شرکت نمایید. آزمون دانسک زبان دانمارکی برای ارزیابی میزان دانش و تسلط شما به این زبان زیر نظر کشور دانمارک برگزار می شود. آزمون دانسک زبان دانمارکی (DANSK) در دو سطح Danskprove A1 و Danskprove A2 از متقاضیان گرامی گرفته می شود.

برای گذراندن دوره های آموزشی زبان دانمارکی و آمادگی در آزمون دانسک (DANSK) به شما آموزشگاه زبان دانمارکی گات را معرفی می کنیم. در این مرکز زبان بیش از20 زبان زنده دنیا به طور حرفه ای و مطابق با استانداردهای جهانی تدریس می شود.

درباره آزمون دانسک (DANSK):

بیشترین توجه این آزمون بر روی مهارت Speaking یا همان گفتار و صحبت کردن شما در نظر گرفته شده است. این آژمون ارزیابی دارای 30 پرسش است که برای قبولی در آن می بایست حداقل به 21 پرسش، پاسخ درست دهید. بهتر است بدانید که دانسک (DANSK) همانند آزمون تافل با کامپیوتر برگزار می شود یعنی هدفون را بر روی گوش خود قرار داده و پس از مطرح شدن پرسش، داوطلب از طریق هدفون پاسخ می دهد. البته جای هیچ نگرانی بابت استفاده از رایانه نیست، زیرا نیازی به مهارت خاصی در ارتباط با کار کردن با کامپیوتر ندارید.

نکته قابل توجه این که این آزمون دشوار نبوده و در هر دو سطح می توانید نمره قبولی را کسب کنید البته در صورتی که زیر نظر بهترین آموزشگاه زبان آموزش دیده باشید. در سطح 1 شما تنها باید به مکالمات ساده و روزمره مسلط باشید و در سطح دوم این مکالمات کمی تخصصی تر می شود.

کلاس های زبان دانمارکی

مرکز زبان گات برگزار کننده دوره های آموزش زبان دانمارکی به صورت گروهی و خصوصی می باشد. این دوره ها برهر 4 مهارت شنیداری، نوشتاری، مکالمه و گرامر تاکید دارد تا شما عزیزان این زبان را به صورت کاربردی بیاموزید البته تمرکز آموزش بر روی مکالمه و صحبت کردن شما در نظر گرفته شده است. با توجه به مدت زمان و شرایطی که در اختیار دارید می توانید از کلاس های ترمیک، فشرده و گروهی آموزشگاه زبان گات استفاده کنید.

کلاس های فشرده زبان دانمارکی را به کسانی که قصد مهاجرت دارند و زمان محدودی در اختیارشان است، پیشنهاد می کنیم. کلاس های خصوصی را به افرادی که شاغل هستند و محدودیت زمانی دارند توصیه می کنیم. اما اگر وقت کافی برای آموزش زبان دانمارکی دارید می توانید از کلاس های ترمیک ما بهره ببرید.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند