زبان دانمارکی

  • خانه
  • زبان دانمارکی

زبان دانمارکی به علت داشتن حروف صامت منحصر به فرد و شمار بسیاری از مصوت ها معروف به سخت ترین زبان های دنیا است. امروزه افراد بسیاری بنا به دلایل مختلف مانند مهاجرت، شغل و تحصیل قصد یادگیری زبان دانمارکی را دارند. در این مقاله همراه ما اشید تا با زبان دانمارکی بیشتر آشنا شوید.

 

 

آموزشگاه زبان دانمارکی

 

آموزشگاه زبان دانمارکی باید از روشهای بروز برای آموزش استفاده کند. اساتید با تجربه یکی از مهم ترین مسائل است. گاهی هم آموزشگاه ها مدرسانی که زبان مادریشان دانمارکی است را برای تدریس شرکت می دهند. در این آموزشگاه علاوه بر گرامر، به مکالمه هم می پردازیم تا کسانی که قصد ادامه تحصیل و یا مهاجرت دارند بتوانند به راحتی صحبت کنند. برای آشنایی با آموزشگاه زبان دانمارکی بهتر است قبل از شروع کلاس ها به آنجا بروید و با محیط و شرایط آشنا شوید. و از بقیه زبان آموزان درباره نحوه تدریس اساتید سؤال کنید.

 

 

 


پکیج های آموزشی زبان دانمارکی

 

پکیج های آموزشی هم مثل آموزش آنلاین ویژگی هایی از جمله عدم رفت و آمد و دوری از ترافیک را دارد. علاوه بر آن به زبان آموز این امکان را می دهد که کلمات دانمارکی را به درستی تلفظ کند. این پکیج ها برای تقویت مکالمه بسیار مناسب اند. پکیج های آموزش زبان دانمارکی هر کدام را می توانید چندین بار تماشا کنید و تلفظ صحیح لغات را بیاموزید.

 

 


کلاس های زبان دانمارکی

 

زبان آموز با توجه به توانایی ها و مهارت هایش در کلاس ها حضور می یابد. کلاس ها هم بصورت حضوری و هم آنلاین برگزار می شوند. اما توصیه می شود که در کلاس های حضوری زبان دانمارکی شرکت کنید چرا که وقتی در محیط آموزش قرار می گیرید، درس را بهتر درک می کنید و ارتباط بیشتری برقرار می شود و علاوه بر آن در فضایی قرار دارید که همه هدف یکسانی دارند. با حضور در کلاس های زبان دانمارکی، شما این زبان را بطور کامل و دقیق یاد می گیرید. 

 

 


جزوه های زبان دانمارکی

 

جروه های زبان دانمارکی اساتید بسیار کاربردی هستند. چرا که در آخر به صورت خلاصه وار آن را میخوانید و دوره می کنید. همانطور که گفتیم جزوه های زبان دانمارکی را اساتید در اختیار زبان آموزان قرار می دهند که با شیوه های قابل فهم نوشته می شوند؛ چرا که اساتید با روش هایی ویژه این جزوه ها را تهیه می کنند. گرامر زبان دانمارکی در این جزوات به صورت کامل و دقیق توضیح داده می شود و برای مرور و دوره ی این زبان بسیار مناسب اند. جزوه های دانمارکی به زبان آموز بسیار کمک می کند تا با روش های بهتری این زبان را یاد بگیرد. البته کتاب های قطور، جزوه ها و منابع دیگر، همه وسیله اند و این تلاش و انگیزه ی خود زبان آموز است که پیشرفت را چندین برابر می کند. 

نظرات کاربران ( بازدید کننده )
  1. image مهنوش می گوید:

    سلام لطفا در مورد کلاسهای افلاین یا انلاین دانمارکی برای ماژول 4 به بعد توضیح بیشتر بدین. اگر کسی خارج از کشور باشه پکیج رو چطور دریافت کنه؟ و هزینه ش چقدره؟ من دانمارکم و ماژول 4 هستم و6 ماه دیگه امتحان pD3 دارم . و یه سوال دیگه نمونه تدریس رو ممکنه تو سایت بزارین ؟ممنون

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ