آزمون testdalf

آزمون testdalf آزمون زبان آلمانی است. این آزمون برای زبان آموزان خارج از آلمان است. افرادی که قصد ادامه ی تحصیل در آلمان را دارند و یا نیاز به ارائه مدرک به شرکت و یا سایر ارگان ها دارند باید در این آزمون شرکت کنند.
آزمون testdalf آزمون زبان آلمانی برای سنجش میزان مهارت سخنوران خارجی زبان آلمانی است. هدف این آزمون افرادی است که قصد دارند برای ادامه ی تحصیل به آلمان بروند و در دانشگاه‌های آلمان تحصیل کنند یا برای اشتغال به آلمان بروند و کار پژوهشی انجام دهند. آزمون تست ‌داف در ۹۵ کشور جهان برگزار می‌شود و مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن، و نوشتن را پوشش می‌دهد. دانشگاه های آلمان این آزمون را به رسمیت می شناسند.
نمره ی این تست دلف زبان آموزان را در این در سطوح TDN 3 تا TDN 5 قرار می دهد. مدت زمان اعتبار این آزمون به صورت نامعین است.

نمره قبولی در آزمون تست دلف

نتیجه ی آزمون تست‌داف به صورت «قبول» و «رد» اعلام نمی‌شود. طبق قوانین و مقرات سوالات زبان آموزان یکی و تنها مشخص شدن سطح زبان آموزان برگزار میشود.
•سطح ۳ (TDN 3)
•سطح ۴ (TDN 4)
•سطح ۵ (TDN 5)
اگر شرکت‌کننده نتوانند خودش را به پایین‌ترین سطح ممکن یعنی(TDN 3) برساند، زیر " TDN 3" بر روی کارنامه‌اش چاپ خواهد شد. آزمون تست دلف دارای چهار بخش است. هر چهار بخش آزمون جداگانه نمره داده می‌شوند و این نمره‌ها در مدرک نشان داده می‌شود. برخی دانشگاه ‌های آلمان (باتوجه به برنامه و رشته) از داوطلبانشان نمرهٔ خاصی را در همهٔ بخش‌ ها درخواست می‌کنند. برخی دیگر از دانشگاه تنها نمرهٔ کل را محاسبه می‌کنند و برایشان اهمیت دارد.اگر داوطلب نمره ی خواسته شده را نتواند کسب کند می تواند در دوره ی دیگر آزمون شرکت کند. آزمون تست دلف به صورت متمرکز توسط افرادی آموزش دیده تصحیح می گردد.

چه کسانی می توانند در آزمون تست دالف شرکت کنند؟

•افرادی که قصد شرکت در آزمون تست دالف را دارند باید دارای دانش متوسط تا پیشرفته زبان آلمانی را داشته باشند.
•کسانی که تصمیم به ادامه ی تحصیل دردانشگاه های آلمان را دارند.
•کسانی که دارای یک حرفه ی خاص در کشور خود می باشد، به همین منظور به مدرک بین المللی زبان آلمانی نیاز دارد.

نحوی ثبت نام آزمون تست دلف

برای شرکت در این آزمون باید به صورت اینترنتی ثبت نام کنید.
نتایج آزمون
برای کسب اطلاعات از نتیجه ی آزمون 6-8 هفته پس از برگذاری آزمون توسط مرکز برگذاری آزمون نتیجه برای شما ارسال می شود. اطلاعات کلی در خصوص جزئیات میزان مهارت های شما در پشت صفحه ی کارنامه ی درج خواهد شد.
ساختار آزمون تست دلف چگونه است؟
از آنجایی که این آزمون برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از ایران را دارند برگزار می شود محتویات این آزمون مطابق با دروس و مسائل دانشگاهی می باشد.
برای شرکت در این آزمون بهتر است توسط یک آموزشگاه زبان معتبر و با سابقه تعیین سطح شوید و از میزان مهارت و علم خود را بسنجید. آموزشگاه زبان گات در ابتدا زبان آموزان را تعیین سطح و بعد مسیر رسیدن به هدف را به آنان مشخص می کند. تا هرچه سریعتر به اهداف خود برسند.

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند