آیلتس

دوره های آمادگی آزمون آیلتس

آزمون آیلتس  IELTS به دو شکل  Academic برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های بین المللی را دارند و یا افرادی که قصد استخدام در شرکت های بین المللی را دارند و General Training برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان را دارند برگزار می گردد.

آزمون آیلتس IELTS هر چهار مهارت زبانی داوطلبین آزمون را مورد سنجش قرار داده و در پایان، نمره سطح دانش زبان انگلیسی را از صفر تا 9 ارزیابی و اعلام میکند.

برای شرکت در آزمون آیلتس بهتر در دوره های آمادگی آزمون آیلتس شرکت کنید. با شرکت در این دوره ها به راحتی می توانید بر روی هر 4 مهارت خود کار کنید و هر گونه نقص که در مهارت های خود وجود دارد را به طور کامل بر طرف کنید وبه راحتی به نمره ونتیجه ی دلخواه خود برسید.

با توجه به اینکه عمدتا متقاضیان اخذ پذیرش دانشگاه ها تا مقطع کارشناسی ارشد و مهاجرت به استرالیا در پی اخذ نمره متوسط در آزمون آیلتس می باشند، در این دوره های آموزشی تلاش می شود تا بتوان به جمع بندی مناسبی از نظر سطح زبانی متقاضیان و سطح دانش نکات و تکنیک های پاسخ به سوالات و زمان بندی دست یافت.

اگر تصمیم به مهاجرت و تحصیل در مقاطع دکتری هستید،عمدتا نیاز دارید نمره ی متوسط در هر چهار مهارت (خواندن،نوشتن ،صحبت کردن ، گوش کردن) آزمون آیلتس را کسب کنید. با شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس، آموزشگاه زبان گات به راحتی می توانید نمره ی مطلوب را کسب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از راهنمایی های مشاورین آموزشگاه زبان گات بهرمند شوید.

 

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند