آموزش زبان انگلیسی در شمال تهران

  • خانه
  • آموزش زبان انگلیسی در شمال تهران

آموزش زبان انگلیسی در شمال تهران

از اینکه آموزشگاه زبان خارجی گات را پلی برای رسیدن به اهدافتان انتخاب کرده اید، کمال تشکر را داریم. آموزشگاه زبان گات از سال 1388 شخصی با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با بهره گیری از اساتید با سابقه و تحصیل کرده شروع به فعالیت کرده است. 

فعالیت های آموزشی آموزشگاه زبان گات

گستره ی فعالیت های آموزشگاه زبان گات شامل برگزاری کلاسهای مکالمه (انگلیسی و فرانسوی،آلمانی ، سوئدی،هلندی ، هندی و...)، کلاسهای IELTS، TOEFL، GRE، GMAT، کلاس های بحث آزاد، کلاس های تربیت مدرس، کلاس های آمادگی آزمون های کمبریج CPE, CAE, FCE, PET, KET، کلاسهای مربوط به بازرگانی و انگلیسی برای اهداف خاص (پزشکی، حسابداری، بازاریابی، ایمیل و ..) می باشد. همچنین، مجموعه ی آموزشی گات آمادگی خود را جهت ارائه خدمات آموزشی به کلیه مراکز اقتصادی، بازرگانی، تجاری و بانک داری اعلام می دارد.  با ثبت نام در آموزشگاه زبان گات به راحتی می توانید در دوره های آموزش زبان انگلیسی در شمال تهران و سایر مناطق تهران شرکت کنید.
امروزه ما به شما زبان دوستان عزیز،آموزشگاه زبان گات را به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین مرکز آموزش زبان انگلیسی در شمال تهران، معرفی می کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی کلاس های آموزشی و متد های آموزشی با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از راهنمایی مشاورین آموزشگاه زبان گات استفاده کنید.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند