آموزشگاه زبان کودکان در تهران

  • خانه
  • آموزشگاه زبان کودکان در تهران

آموزشگاه زبان کودکان در تهران

امروزه کودکان علاقه ی زیادی به یادگیری زبان خارجی دارند. محیط آموزشی آموزشگاه زبان کودکان باید محیطی دوستان و صمیمی باشد تا کودکان شور و اشتیاق خود را نسبت به یادگیری زبان از دست ندهند.

تعداد آموزشگاه زبان کودکان در تهران و بسیاری ازکلان شهرها انبوه است. هنگام ثبت نام باید چند معیار را در نظر گرفت کرد که با ثبت نام در آموزشگاهی که درباره ی متد های آموزشی آن ها اطلاعاتی نداریم باعث دلسردی کودکان نشویم.

آموزشگاه زبان گات با همکاری گروهی از اساتید با تجربه و خوش برخورد باعث می شوند تا با بکار گیری متدهای مناسب باعث بالا رفتن انگیزه ی کودکان زبان آموزنسبت به یادگیری زبان شوند. کلاس های زبان آموزشگاه گات محیطی شاد و جذاب برای کودکان است. کادری حرفه ای و مسئولیت پذیر آموزشگاه زبان گات در بالا رفتن انگیزه ی کودکان زبان آموز نقش به سزایی دارند.

ثبت نام کودکان در آموزشگاه زبان گات

آموزشگاه زبان گات در سال 1388 با راه اندازی بخش های آموزشی زبان انگلیسی کودکان، کلاس های مکالمه کودکان را با مجموعه کتاب های Family&Freinds آغاز کرد.مجموعه کتاب های Family&Freindsبا توجه به رده ی سنی کودکان طراحی شده و برای رده های سنی (7 تا 12) و5 دوره و جمعا 14 ترم است.

کتاب های Family&Freindsبه دلیل کامل بودن از نظر وسایل جانب مانند فلش کارت وسی دی آموزشی و.. مورد توجه کودکان و والدین آن ها قرار گرفت. آموزشگاه زبان کودکان گات با در نظر گرفتن میزان رضایت والدین وکودکان و جامعه بودن مطالب کتاب Family&Freindsتدریس زبان آموزشیکودکان را با کتابFamily&Freindsادامه داد.

متدهای آموزشی کلاس های کودکان در آموزشگاه زبان گات

متد آموزشی فونیکس (Phonics) برای رده های سنی کودکان 6 - 4 سال مناسب است. 

 

کودکان (Kids) 

متد آموزشی Family&Friends ، برای رده های سنی بین 12-6 سال مناسب است.

کلاس های مکالمه زبان کودکان

کلاس های آموزش مکالمه زبان گات از مبتدی ترین سطح شروع می شود،برای اینکه آموزش زبان خود را باتوجه به سطح خود شروع کنید بهتر است در ابتدا کودکان شما توسط سوپروایزتعیین سطح شوند.

دوره های مکالمه کودکان به شرح زیر است:

  • دوره های مکالمه ترمیک (3 روز در هفته )
  • دوره های مکالمه فشرده (کلاس های آخر هفته )
  • دوره های مکالمه (VIP)

 

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند