ثبت نام کلاس های زبان ترکی استانبولی

  • خانه
  • ثبت نام کلاس های زبان ترکی استانبولی

 

ثبت نام کلاس های زبان ترکی استانبولی

شما متقاضیان ثبت نام کلاس های زبان ترکی استانبولی درآموزشگاه ما قادر خواهید بود بر اساس نیاز خود با توجه به موقعیت های زمانی و مکانی تان از کلاس های بهترین آموزشگاه زبان استفاده نمائید.

آموزشگاه زبان گات با تنوع بسیار در سیستم آموزشی خود به شما زبان آموزان محترم جهت ثبت نام در کلاس های زبان ترکی استانبولی این امکان را می دهد تا شما گزینه های متعددی بر اساس نیازهایتان در اختیار داشته باشید.

ما در این بخش شما را با سیستم آموزش خود آشنا می نمائیم تا کمک شایان توجهی در انتخاب مسیری موفق برای رسیدن به اهداف تان داشته باشیم.

همانگونه که پیش از این در خصوص کلاس های ترمیک و فشرده توضیحاتی داده شد هم اکنون شما عزیزان را در جریان بخش دیگری از سیستم آموزشی مرکز قرار خواهیم داد.

سیستم آموزشی

ثبت نام کلاس های ترکی استانبولی علاوه بر ترمیک طول هفته و فشرده شامل موارد زیر می باشد:

آنلاین

ویژگی کلاس های آنلاین شامل موارد زیر می باشد:

- هر جلسه 60 دقیقه

- بهره مندی از اساتید معتبر

- متد تدریس مطابق با سازمان بین المللی آموزش

- استفاده از برنامه های اسکایپ و واتس اپ جهت ارتباط بین استاد و زبان آموز

- کلاس های آنلاین درست مشابه کلاس های حضوری برگزار خواهد شد و از این رو بررسی تکالیف زبان آموز و پرسش و پاسخ از سوی استاد و شاگرد دقیقا" براساس همان کلاس ها انجام می شود

- اساسی ترین مزیت برای کلاس های آنلاین این است که کلیه ی زبان آموزان در اقصی نقاط ایران و جهان قادر می باشند بر اساس موقعیت های زمانی و مکانی خود در این کلاس ها شرکت نموده و ساعات تشکیل کلاس را در زمان عقد قرارداد با آموزشگاه در میان گذاشته و با توجه به مشغله های خود روزها و ساعات مورد نظر را در هر مکانی که دسترسی به شبکه های ارتباطی برایشان امکان پذیر می باشد برگزار نمایند.

خصوصی

ویژگی کلاس های خصوصی شامل موارد زیر می باشد:

- هر جلسه 90 دقیقه

- بهره مندی از اساتید معتبر و مورد تائید

- متد آموزشی مطابق با متد روز دنیا

- انتخاب روز و ساعت های کلاس توسط زبان آموزان

همچنین شما متقاضیان محترم ثبت نام کلاس های زبان ترکی استانبولی به صورت خصوصی می توانید برای کاهش هزینه های تان در این کلاس ها با معرفی فرد یا افراد دیگری به آموزشگاه و افزودن آنها به کلاس خود از کاهش هزینه ی جلسات خصوصی بهره مند شوید ( به ازای اضافه شدن هر نفر در کلاس های خصوصی 10000 تومان افزایش مبلغ به هر جلسه تعلق می گیرد که این هزینه بین افراد قابل تقسیم می باشد ) این شرایط مناسب ترین گزینه برای افراد خانواده می باشد.

نکته ی قابل توجه در خصوص آموزشگاه ما این است که کلیه ی کلاس ها حتی روزهای جمعه نیز دایر می باشد.

شما متقاضیان ثبت نام کلاس های زبان ترکی استانبولی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام خود از طریق صفحه تماس با ما در سایت آموزشگاه زبان گات با نزدیک ترین شعبه به محل سکونت خود تماس حاصل فرمائید و مشاورین ما هر روز از ساعت 21-9 پاسخگوی شما خواهند بود.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند