آمادگی برای آزمون های سفارت،مصاحبه کبک TCF&TCFQ

  • خانه
  • آمادگی برای آزمون های سفارت،مصاحبه کبک TCF&TCFQ

زبان فرانسه بعد از زبان انگلیسی یکی از پر طرفدار ترین زبان های خارجی به شمار می رود ؛  بسیاری از شما عزیزان به دنبال بهترین آموزشگاه زبان فرانسه هستید و ما به شما مرکز زبان گات را معرفی می کنیم. در این موسسه زبان علاوه بر آموزش زبان فرانسه، بیش از 20 زبان زنده دنیا تدریس می شود. متد آموزشی در موسسه زبان گات با کتاب های نامبرده می باشد: برای بزرگسالان echo، نوجوانان taxi، برای کودکان alex et zoe. 

 

شماره تماس شعب گات

 

 

دوره های آموزشی زبان فرانسه 

شما عزیزان می توانید نسبت به شرایطتان دوره های ترمیک و یا خصوصی زبان فرانسه را انتخاب کنید. اگر عجله ای برای تمام کردن دوره های آموزشی ندارید به شما عزیزان شرکت در کلاس های ترمیک طول هفته را پیشنهاد می دهیم اما اگر می خواهید در مدت زمان کوتاهی برای شرکت در آزمون کبک آماده شوید به شما شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه را پیشنهاد می کنیم.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این دوره ها می توانید به وب سایت آموزشگاه زبان گات مراجعه فرمایید و یا به نزدیک ترین شعبه گات به منزل یا محل کارتان بروید. همچنین می توانید با یکی از شعبات آموزشی مرکز زبان گات تماس بگیرید و از روند برگزاری کلاس های آموزشی این مجموعه مطلع گردید.

 

 

آمادگی آزمون های سفارت ، مصاحبه کبک TCF & TCFQ

زبان فرانسه کاربرد های بسیاری دارد . برخی از کاربرد های این زبان عبارتند از : مهاجرت به کانادا ، کبک و فرانسه تا تحصیل در کانادا و کبک همه نیازمند آموزش زبان فرانسه هستند. از آنجایی که تحصیل رایگان در کانادا و فرانسه بسیار مناسب است و  بسیاری از دانشگاه های فرانسه  تحصیل رایگان را برای دانشجویان فراهم می کنند دانشجویان زیادی در ایران خواستار یادگیری زبان فرانسه می شوند. اما برای آزمون سفارت فرانسه و هم چنین امتحان های کبک و آزمون TCF و TCFq باید با اساتید بسیار با تجربه فرانسه که در آموزش این آزمون ها تجربه کافی را دارند کار را شروع کنید. به عنوان مثال در امتیاز بندی مهاجرت به کبک نقش مصاحبه دانشجویان بسیار مهم است و باید حتما اساتید در کار کردن با دانشجویان از سوالات آزمون کبک که در دوره های گذشته استفاده شده اند بهره ببرند.

 

در اروپا یادگیری زبان فرانسه و داشتن مهارت در آن به صورت زیر نمایش داده می شود:

 

A1, A2, B1, B2, C1, C2

که در این سطح بندی A1 ابتدایی ترین سطح و C2 پیشرفته ترین سطح است. برای مهاجرت به کانادا و کبک معمولا دانشجویان با کسب سطح B1 می توانند امتیاز مناسب برای مهاجرت را کسب نمایند. در دوره های فشرده آموزشگاه زبان گات دانشجویان در کوتاهترین زمان ممکن به این سطح می رسند. (به طور متوسط حدود ۳۵ جلسه برای این نمره لازم است).

 

 

زبان فرانسه

 

 

 چرا فرانسه را در آموزشگاه زبان گات  بیاموزیم؟

آموزشگاه زبان گات همیشه از اساتید native و فرانسوی ویا اساتیدی که دارای مدرک آموزش زبان فرانسه از دانشگاه های معتبر تهران هستند بهره می برند.  

 

همیشه از سوالات مصاحبه کبک در دوره های گذشته استفاده می شود تا دانشجویان به بهترین نحو با شرایط آن آشنا شوند.

 

آموزشگاه زبان گات همواره از ثبت نام آمون TCF تا پیگیری روند تحصیلی دانشجویان در مصاحبه کبک پیگیری لازم را دارد و حتی در برخی از موارد قوانین مهاجرتی را برای دانشجویان ترجمه و در اختیار آنها می گذارد. 

 

دپارتمان آموزشی زبان فرانسه ی گات در سال 1388 فعالیت آموزشی خود را آغاز نمود ، این مجموعه با بکار گیری منابع و متد های آموزشی مدرن در کلاس های آمادگی آزمون زبان فرانسه توانسته با ایجاد بستر آموزشی مناسب به زبان آموزان مجموعه  موجب موفقیت و پیشرفته زبان آموزان شود.

 

اساتید این مجموعه  بعد از گذراندن آزمون هخای ارزیابی همه جانبه در این مجموعه استخدام می گردند و دارای مدرک تحصیلی معتبر از دانشگاه های معتبر و همچنین دارای سابقه ی کاری مناسب در مراکز عالی و دانشگاه های معتبر می باشند. اساتید مسلط بر منابع و متدهای آموزشی می باشند و در طول دوره ی آموزشی بر روی تمامی مباحث آموزشی تمرکز می نمایند و با شناخت نقاط ضعف  زبان آموزان سعی به از بین بردن نقاط ضعف و تقویت آن می نمایند ، تا در پایان دوره زبان آموز بتواند بر روی تمامی مباحث آموزشی تسلط پیدا کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این آزمون می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه نمایید و یا از طریق بخش تماس باما سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

نظرات کاربران ( بازدید کننده )
  1. image می گوید:

    XjBI

  1. image می گوید:

    XjBI

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ