میدان رسالت در شمال شرق تهران و منطقه هشت قرار دارد و به علت داشتن میدان‌های متعدد به محله صد میدان هم شهرت دارد. تعداد زیاد میدان‌ها و فضاهای سبز یک فضای عمومی برای ساکنین فراهم کرده است. بیراه نیست اگر بگوییم رسالت یکی از خوش‌ مسیرترین محله‌ های تهران است و یک سیستم قوی حمل و نقل عمومی دارد که باعث راحتی هر چه بیشتر ساکنان این محله شده است.

همان طور که گفته شد میدان رسالت در شمال شرق تهران و منطقه 8 می باشد. این محله از شمال به خیابان فرجام، از جنوب به خیابان دماوند، تهران‌نو و خیابان نظام‌آباد، از غرب به بزرگراه امام علی (ع) و از شرق به بزرگراه شهید باقری راه دارد.

از جمله میدان‌های نزدیک می‌توان به نبوت یا هفت‌حوض سابق، میدان هلال احمر، میدان 51، میدان 73 اشاره کرد. از خیابان‌های معروف این محله هم می‌توان به آیت، سمنگان، دردشت، هنگام و نارمک و… اشاره کرد.

این مرکز زبان ارائه دهنده دوره های آموزشی ویژه ی کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، زبان انگلیسی، آیلتس، مترجمی کاربردی، زبان تخصصی و کلیه زبان های خارجی می باشد که این دوره ها در قالب کلاس های فوق فشرده، فشرده، ترمیک، دو روز در در هفنه و یک روز در هفته  در شعبه میدان رسالت برگزار می شود.

بسیاری از زبان آموزان، آموزشگاه زبان گات را به دلیل سطوح بالای استانداردهای روز دنیا در حوزه آموزش زبان و استفاده از پیشرفته ترین امکانات آموزش و یادگیری زبان انتخاب میکنند، و به همین دلیل از کیفیت بالای آموزش اطمینان خاطر دارند.

هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل اعضایی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون دکتری و کارشناسی ارشد آموزش زبان، مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس، و مدارک بین المللی تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان می‌باشد. اعضای این تیم با بهره گیری از مدارج علمی و سالها تجربه مستمر در آموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری زبان در محله میدان رسالت بردارند.

ثبت نام در آموزشگاه زبان گات از طریق ثبت در سیستم انجام می گیرد و با تکمیل شدن تعداد نفرات، کلاس بسته می شود! برای این که در لیست انتظار قرار نگیرید پس از تعیین سطح، ثبت نام خود را در سیستم  آموزشگاه زبان گات و در اسرع وقت انجام دهید.

شماره تماس شعبه میدان رسالت:

77453075

77808688

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان رسالت – ابتدای خیابان شهید مدنی – کوچه شهید اسلام پناه – نبش کوچه شهد یوسفی- پلاک پنج – طیقه اول- واحد1