محله پونک به عنوان یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین محله های غرب تهران همواره برای سکونت مطرح بوده است،نزدیکی به مراکز خرید و دسترسی به نقاط مختلف شهر در کنار آب و هوای نسبتا مطلوب غرب پایتخت این محله را به عنوان یکی از مناطق محبوب تهران برای سکونت مطرح کرده است.

این محله در شمال غرب و در ناحیه 3 شهر داری منطقه 5 قرار دارد، بخش بزرگ این محله در منطقه 5 و بخشی دیگر در منطقه 2 تهران قرار گرفته است. این محله از شرق به محله جنت آباد ، از غرب به دره پونک ، از شمال به حصارک و سیمون بولیوار و از جنوب به محله باغ  فیض دسترسی دارد. ضمن اینکه ساکنین پونک به بزرگراه‌ هایی مانند حکیم، همت ، اشرفی اصفهانی و نیایش به راحتی دسترسی دارند و این موضوع یکی دیگر از دلایل محبوبت محله ی پونک است.

موارد فوق منجر به افزایش جمعیت در این منطقه و غرب تهران شده است. غرب تهران یکی از مناطقی است که با توجه به جمعیت رو به افزایش خود از کمبود امکانات آموزش زبان های خارجی بویژه زبان های خاص رنج می برد. افراد مختلف در رده های سنی و سلایق گوناگون خواستار آموزش و شرکت در کلاس های زبان های مختلف هستند؛ چرا که زبان امروزه به عنوان اصلی ترین کلید برقراری ارتباطات موثر بین المللی و پیشرفت در جنبه های مختلف زندگی به حساب می آید.

این مهم مدیران ارشد مرکز زبان خارجی گات را بر آن داشت تا با توجه به نیاز همشهریان عزیز منطقه پونک در تهران، دوره های مختلف زبان ، از قبیل دوره های تضمینی آیلتس، دوره های مکالمه ویژه توریست ها و یا دوره های زبان تخصصی رشته های مختلف را در کنار کلاس های عمومی زبان انگلیسی در محدوده پونک به صورت آنلاین و حضوری و خصوصی و گروهی برگزار نمایند.

بهره مندی از اساتید مجرب و متد آموزشی منحصر به فرد مرکز زبان گات، منتج به کسب اعتماد اهالی محترم غرب تهران، علی الخصوص پونک، در زمینه آموزش زبان های خارجی و مشاوره های رایگان در این موضوع مهم گشته است.

با شرکت در دوره های ویژه مرکز زبان گات علاوه بر کسب امتیاز مطلوب در آزمون آیلتس، به سطح بالایی از مکالمه زبان های روز دنیا و برقراری ارتباط خواهید رسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مرکز زبان گات در پونک تماس حاصل نمایید:

02146013099

02146013615

آدرس: میدان پونک- اشرفی اصفهانی – رو به روی ضلع شرقی بوستان- ساختمان پونک – طبقه چهارم