بهترین آموزشگاه زبان برای کودکان

  • خانه
  • بهترین آموزشگاه زبان برای کودکان

بهترین آموزشگاه زبان کودکان


مرکز زبان گات برگزار کننده دوره های آموزش زبان کودکان در سطح های مختلف آموزشی می باشد.
الزام بر آموزش زبان کودکان همزمان با شکل گیری دهکده جهانی ونتایج به عمل آمده از تحقیقات دانشمندان بین المللی، فراگیری زبان دوم برای کودکان هوش اجتماعی آنان را درصد زیادی افزایش می دهد .
طبق تحقیقات یادگیری زبان دوم برای کودکان در سنین پایین همزمان با آموزش دیگر دروس هوش کودک را در آموزش سایر مطالب بالاتر برده و شخصیت اجتماعی او را تا حد زیادی تقویت می نماید. 

بسیاری از کار‌شناسان بر این باورند هرچه زبان دوم در سنین پایین‌تری به کودک آموزش داده شود احتمال این‌که کودک در سال‌های بعد در یادگیری این زبان موفق‌تر باشد، بیشتر است.
در سال 1996 یک مقاله در روزنامه نیوزویک منتشر شد که نتایج یک تحقیق را بررسی می‌کرد. بر اساس این تحقیق، کودکی که بعد از 10 سالگی شروع به آموختن زبان دوم کند با احتمال کمتری ممکن است بتواند بعدها این زبان را مانند کسانی که آن زبان، زبان مادری‌ شان است، صحبت کند. نتایج این تحقیق توسط زبان‌شناسان زیادی تایید شده است و به دنبال این تحقیق، تحقیقات بسیار دیگری هم انجام شد که بر همین موضوع تاکید داشت.
بررسی‌های بیشتر در مورد یادگیری زبان در سنین پایین نشان داد کودک نه تنها با یادگیری زبان، برخورد اجتماعی‌اش تقویت می‌شود و در ارتباط با دیگر بچه‌ها موفق‌تر عمل می‌کند، بلکه این مسئله می‌تواند باعث پیشرفت عملکرد کلی کودک در بقیه دروس در مدرسه نیز شود.
در تحقیقی روی بچه‌های مدارس یکی از کشورهای غیرانگلیسی زبان، کودکانی که بیش از ۴ سال به یادگیری زبان دوم (اغلب زبان انگلیسی) پرداخته بودند نسبت به بچه‌هایی که زمان کمتری آن زبان را آموزش ديده بودند یا اصلا زبان دومی را یاد نگرفته بودند، در امتحان جامع و تست‌های مورد نظر تحقیق نتایج بهتری کسب کردند. طبق این تحقیق بچه‌هایی که زبان دوم یاد گرفته بودند حتی از بچه‌هایی که به یادگیری ریاضی پرداخته بودند هم موفق‌تر عمل کرده بودند.
نتایج بررسی‌های متخصصان آموزش کودک نشان داده است کودکانی که زبان دوم می‌آموزند در حل مسائل پیچیده خلاقيت و تبحر بیشتری دارند. بررسی‌های بروک لمبرت و تاکر، در سال ۱۹۷۴ نشان داده است بچه‌هایی که توانایی یاد گرفتن بیش از یک زبان را دارند هوش بالاتری دارند. لمبرت این‌طور استدلال می‌کند که شاید یادگیری زبان دوم و زبان‌های بیشتر باعث پیشرفت توانایی ذهنی و قوه درک فرد شده است.
آموزش زبان باید توسط یک متخصص و بر اساس سیستم مناسب باشد. ساعات و جلسات آموزش زبان دوم و نحوه به کارگیری آن کاملا حساب شده است به همین دلیل والدین نا‌آشنا به این امر ممکن است نتوانند مربی‌های خوبی برای آموزش زبان به کودک‌شان باشند. اما آن‌ها می‌توانند با تشویق کودک به یادگیری و حمایت از او، علاقه کودک را به فراگیری زبان و فرهنگ دیگر بیشتر کنند.
آموزشگاه زبانگات   باعلم به این مسائل کوشیده است یک سیستم مناسب و استاندارد طراحی کند تا خانواده ها از دغدغه های یادگیری زبان کودکان به دور  باشند.
 
 
 گروه سنی آموزش زبان کودکان


آموزش زبان کودکان در آموزشگاه زبان گات دررده سنی ۶تا ۱۲سال می باشد که همزمان با شروع یادگیری دیگر علوم برای کودکان است.
روش های آموزشی زبان کودکان مرکز زبان گات با بهره گیری از جدیدترین روش های آموزشی وبکار گیری بهترین اساتید در زمینه آموزش به کودکان، دوره های آموزشی رادر چندین شاخه زبانی برگزار می کند.


متد آموزشی به همراه جدول هزینه های هر دوره زبان انگلیسی به کودکان در بهترین آموزشگاه زبان کودکان

 

 

لطفا" جهت تکمیل اطلاعات خود و مشاوره تخصصی در زمینه سوالات تان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا به صورت حضوری به یکی از شعب مرکز زبان گات مراجعه فرمایید.

گات 1: بلوار آیت الله کاشانی 44154940-44154950

گات 2 : جنت آباد جنوبی نبش خیابان با هنر پلاک 239    44418283-44892653

گات 3 : پونک روبروی درب شرقی مجتمع بوستان ساختمان پونک پلاک 2 طبقه 4   46013099-46013615

گات 4 : جردن نبش تندیس پلاک 151 طبقه 3 واحد 9    26290528-26290519

گات 5 : جنوب شرقی میدان ولیعصر کوچه شقایق جنب پاساژ ایرانیان پلاک 46 طبقه 2    88931975-88931877

گات 6 : میدان رسالت خیابان شهید مدنی خیابان اسلام پناه نبش کوچه یوسفی پلاک 5 طبقه 1 واحد 1    77453075

منتظر حضور شما در مجموعه های زبان گات هستیم.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند