آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

همایش انجمن صنفی کارفرمایی آموزشگاه‌های زبان انگلیسی شهر تهران, , همایش انجمن صنفی کارفرمایی آموزشگاه‌های زبان انگلیسی شهر تهران |

دوشنبه 22 مهر 1398

همایش انجمن صنفی کارفرمایی آموزشگاه‌های زبان انگلیسی شهر تهران

همایش انجمن صنفی کارفرمایی آموزشگاه‌های زبان انگلیسی شهر تهران در روز پنج شنبه 18/7/98 با حضور فریده اولاد قباد (نماینده مجلس شورای اسلامی) نمایندگان آموزشگاه های شهر تهران ، روسای شورای موسسان شهرستان ها و برخی مسئولین و دولتمردان برگزار شد. در این همایش ضمن اعلام نظرات مدعوین، سر کار خانم اولاد قباد فرمودند:

کشور ما زمانی موفق می‌شود که از تمام ظرفیت‌ها و افراد دلسوز و موثر در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، آموزشی و اقتصادی استفاده کند.

وی ادامه داد: بعد از خانواده، نهاد آموزش ‌و پرورش و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی نقش موثری دارند که می‌توانند در جامعه پذیری و تربیت فرزندان این سرزمین با مسؤولیت گام بر دارند. اولاد قباد افزود: زمانی که لایحه برنامه ششم توسعه را به مجلس آمد فقط خرید خدمات آموزشی از بخش خصوصی از سوی دولت در آن لحاظ شده بود و کمیته آموزش در کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس به این نتیجه رسید آموزش ‌و پرورش دغدغه دولت نیست.

و در آخر وی خطاب به موسسان آموزشگاه‌های زبان افزود: باید آموزشگاه‌های ما آسیب‌شناسی کنند تا بچه‌ها از زبان نترسند، به الگوی برتر تدریس مجهز شوند و استاندارد‌های لازم را رعایت کنند. باید آموزشگاه‌ها را به تجهیزات آموزشی و اساتید مجرب و روش‌های نوین تدریس مجهز کنیم و آسیب‌شناسی کنیم تا بچه‌ها از زبان نترسند و به لحاظ روان شناسی می‌گویند بعد از یاد گرفتن زبان مادری یا از کلاس دوم یا سوم ابتدایی می‌توان زبان دوم را فرا گرفت؛ امیدوارم به زمانی برسیم که دانش‌آموزان بتوانند مکالمه کنند و در کنار زبان انگلیسی سایر زبان‌ها را هم داشته باشیم.

 

 مرکز زبان گات پیشاپیش فرا رسیدن سال 1396 را به شما عزیزان تبریک عرض می نماید.  ضمنا کلاس های عمومی مجموعه گات از صبح روز 96/01/14 دایر می باشد وکلاس های خصوصی با انتخاب زبان آموزان گرامی از تاریخ 96/01/05 در شعبه 2 از ساعت 10 الی 19 برگزار می گردد.