زبان عربی

یادگیری زبان عربی برای فارسی زبانان بسیار ساده است چرا که شباهت زیادی به هم دارند و کلمات مختلفی از عربی به فارسی وارد شده اند. به همین دلیل است که می گویند یادگیری زبان عربی برای ما از دیگر کشور های انگلیسی زبان راحت تر است. 
بسیاری از افراد خواهان یادگیری زبان عربی هستند که بهترین منبع برای آن ها کتاب قرآن است. در این مقاله قصد داریم شما را با زبان عربی آشنا کنیم پس همراه ما باشید!

 

 

زبان عربی

 

 

آموزشگاه زبان عربی

آموزشگاه زبان عربی مناسب می تواند تأثیر مثبت و یا منفی در یادگیری شما بگذارد. گاهی آموزشگاه های بی کیفیت و بی برنامه، وقت و هزینه شما را هدر می دهند و مهم تر از همه، یادگیری شما را به تأخیر می اندازند.
با انتخاب آموزشگاه های با کیفیت مانند مرکز زبان گات زبان عربی را تا سطح پیشرفته آموزش کامل ببینند. 
اساتید این آموزشگاه ها با تجربه تر هستند و با روش های بهتر به یادگیری شما کمک می کنند.
برای انتخاب آموزشگاه قبل از شروع کلاس ها به آنجا بروید و محیط و اساتید را ببینید. و از سایر زبان آموزان در رابطه با شرایط آموزشگاه سؤال کنید. آموزشگاه زبان می تواند شما را مشتاق تر و یا انگیزه شما را کمتر کند پس در انتخاب آن دقت کنید.

 

 

آموزشگاه زبان عربی


پکیج های آموزشی زبان عربی

پکیج های آموزشی هم مثل آموزش آنلاین ویژگی هایی از جمله عدم رفت و آمد و دوری از ترافیک را دارد. علاوه بر آن به زبان آموز این امکان را می دهد که کلمات را به درستی تلفظ کند. این پکیج ها برای تقویت مکالمه بسیار مناسب اند. پکیج های آموزش زبان عربی هر کدام را می توانید چندین بار تماشا کنید و تلفظ صحیح را بیاموزید.

 

پکیج های آموزشی زبان عربی

 

کلاس های زبان عربی

در کلاس های زبان عربی، زبان آموز با توجه به توانایی ها و مهارت هایش شرکت می کند. کلاس ها هم به صورت حضوری و هم آنلاین برگزار می شوند. اما توصیه می شود که در کلاس های حضوری شرکت کنید چرا که وقتی در محیط آموزش قرار می گیرید، درس را بهتر درک می کنید و ارتباط بیشتری برقرار می شود و علاوه بر آن در فضایی قرار دارید که همه هدف یکسانی دارند. با حضور در کلاس های زبان عربی، شما این زبان را بطور کامل و دقیق یاد می گیرید. 

 

کلاس های زبان عربی

 


جزوه های زبان عربی

جزوه های زبان عربی به گونه ای است که اساتید آن ها را با توجه به روش های مناسب یادگیری نوشته اند و با تهیه آن ها زبان عربی را کاملا دقیق یاد می گیرید. همچنین در آخر به صورت خلاصه وار آن را میخوانید و دوره می کنید. همانطور که گفتیم جزوه های زبان عربی را اساتید در اختیار زبان آموزان قرار می دهند که با شیوه های قابل فهم نوشته می شوند؛ چرا که اساتید با روش هایی ویژه این جزوه ها را تهیه می کنند. گرامر زبان عربی در این جزوات به صورت کامل و دقیق توضیح داده می شود و برای مرور و دوره ی این زبان بسیار مناسب اند.

 


آزمون زبان عربی

 آزمون زبان عربی یا همان آزمون بسندگی یا اشتمال 
همانند آزمون تافل زبان انگلیسی است که در دانشگاه ها و مراکز گوناگون شناخته شده است.
 این آزمون مهارت­‌های چهارگانه زبان عربی را می سنجد. در واقع آزمون های ارزیابی چهار مهارت اصلی زبان یعنی شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتاری را ارزیابی می کنند. در عین حال آزمون های مربوط به زبان عربی نسبت به سایر زبان های خارجی کمتری داشته. اما بسیاری از آزمون های داخلی بخش شنیداری، گفتاری و نوشتاری را ندارند. به طور کلی شامل:

  • درک مطلب 
  • ترجمه
  • معنی لغات، متضاد و مترادف
  • فهم اصطلاحات عربی و ضرب المثل ها
  • قواعد
  • تعریب(فارسی به عربی)

 

 

زبان عربی

 

 

نظرات کاربران ( بازدید کننده )
  1. image Msh می گوید:

    زبان عربی لهجه شمای هم تدریس می کنید

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ