زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی زبانی از نوع رومی، هند و اروپایی است. همچنین زبان ایتالیایی از جمله زبان هایی هستند که پایه و اساس آن ها نزدیک به لاتین می باشد.
ایتالیایی زبان رسمی و اصلی کشور های ایتالیا، سان مارینو، قسمتی از ایستریا، بخش هایی از سوئیس و واتیکان است. علاوه بر این ها این زبان در کشور ها مناطق مختلف دیگری هم صحبت می شود. مردمانی که زبان مادریشان ایتالیایی است، در هم به عنوان معیار و هم با لهجه محلی صحبت می کنند.

 

زبان ایتالیایی

 

آموزشگاه زبان ایتالیایی

آموزشگاه زبان مناسب می تواند تأثیر مثبت و یا منفی در یادگیری شما بگذارد. گاهی آموزشگاه های بی کیفیت وقت و هزینه شما را هدر می دهند و یادگیری را به تأخیر می اندازند.
با انتخاب آموزشگاه های با کیفیت تر مانند مرکز زبان گات ایتالیایی را تا سطح پیشرفته آموزش کامل ببینند 
مدرسین و اساتید این آموزشگاه ها با تجربه تر هستند و با روش های بهتر به یادگیری شما کمک می کنند. همچنین در آزمون های سفارت نمره ی قبولی را کسب خواهید کرد.
برای انتخاب آموزشگاه قبل از شروع کلاس ها به آنجا بروید و محیط و اساتید را ببینید. و از سایر زبان آموزان در رابطه با شرایط آموزشگاه سؤال کنید. آموزشگاه زبان می تواند شما را مشتاق تر و یا انگیزه شما را کمتر کند.

 


پکیج های آموزشی زبان ایتالیایی

پکیج های آموزشی زبان ایتالیایی این امکان را به زبان آموز می دهد که با هزینه ی کمتر به یادگیری بپردازد. با کمک این پکیج ها می توانید جملات و لغات روزمره زبان ایتالیایی را به راحتی یاد بگیرید. همچنین این مجموعه ها به صورت صوتی هستند و بر تلفظ مؤثر اند.

 

 

 

 کلاس های زبان ایتالیایی

قبل از ورود به کلاس های زبان ایتالیایی، باید تعیین سطح شوید تا طبق مهارت هایتان در این کلاس ها شرکت کنید.
با حضور در این دوره ها شما زبان ایتالیایی را بطور کامل یاد می گیرید و همچنین دوره های پیش از آزمون برای مهاجرت و اخذ ویزای داشجویی نیز برگزار می شوند. 
کلاس ها می تواند به صورت حضوری و یا آنلاین باشند که می توانید با توجه به شرایطتان دوره ی مورد نظر را انتخاب کنید.
فشرده سه روز در هفته / فشرده دو روز در هفته / ترمیک سه روز در هفته / پنج شنبه و جمعه ها

 


جزوه های زبان ایتالیایی 

جزوه های زبان ایتالیایی به زبان آموز کمک می کند تا با روش های بهتری این زبان را فرا بگیرد.
البته کتاب های قطور، جزوه ها و منابع دیگر همه وسیله هستند و این تلاش و انگیزه ی خود زبان آموز است که پیشرفت را چندین برابر می کند.
می توانید با ایتالیایی زبان ها ارتباط برقرار کنید و با دقت به لهجه و گویش آن ها مکالمه خود را بهتر کنید.

 

نظرات کاربران ( بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ