تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

  • خانه
  • تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

کلاس تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

شاید بسیاری از شما عزیزان در مورد مزیت ها و ویژگی های مثبت کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی اطلاعات دقیقی نداشته باشید. ما در این بخش می خواهیم در مورد وجه تمایز این دوره با دوره های ترمیک، فشرده و آنلاین را برای شما زبان آموزان گرامی توضیح دهیم. از آن جایی که ر آموزشگاه زبان گات بیش از 20 زبان نادر و رایج دنیا تدریس می شود، تخصصا راجع به تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در این مرکز زبان و شرایط برگزاری کلاس های زبان اسپانیایی برای شما می گوییم. پس با ما همراه باشید.

ویژگی های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

در کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان گات طبق هدف و مدت زمانی که در اختیار دارید توسط کارشناسان و مشاورین مجموعه برنامه ریزی می شود. در این کلاس ها می توانید تعداد جلسات در طول هفته، ساعات برگزاری کلاس و از همه مهم تر محل برگزاری کلاس ها را خودتان تعیین کنید. شما زبان آموزان می توانید آموزشگاه، منزل و یا محل کارتان را برای تشکیل کلاس ها انتخاب کنید. کلاس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی در بهترین آموزشگاه زبان کاملا تضمینی بوده و در مدت زمانی که برای شما برنامه ریزی شده است به نتیجه دلخواه می رسید و برای آزمون سفارت آماده خواهید شد.

آموزش زبان اسپانیایی

بهتر است بدانید، تمامی مدرسین زبان اسپانیایی تحصیل کرده و دارای سابقه درخشان تدریس اسپانیایی هستند و قبل از استخدام از فیلترهای سختی عبور کرده اند که حالا از بهترین اساتید در سطح تهران هستند. در صورت نارضایتی از نحوه تدریس استاد و یا به هر دلیلی می توانید تقاضای خود را به واحد آموزش اعلام کنید تا در اسرع وقت پیگیری شود. متد آموزشی زبان اسپانیایی در مرکز زبان گاتNuevo Prisma  می باشد که موثر ترین روش تدریس این زبان شناخته شده است. پس از گذراندن دوره های آموزش زبان اسپانیایی حال می توانید در کلاس های آمادگی آزمون DELE شرکت نمایید. لازم به ذکر است که مدرک DELE در تمامی سطوح بین المللی معتبر بوده و قابل ارائه به تمامی شرکت های خصوصی، دولتی و همچنین نهادهای آموزشی می باشد، همچنین اعتبار این مدرک همیشگی بوده و همانند IELTS, TOEFL نیازی به تمدید ندارند.

آموزشگاه زبان گات

مرکز زبان گات در سال 1388 توسط گروهی از جوانان فرهیخته  و تحصیل کرده فعالیت خود را در زمینه ی آموزش تمامی زبان های زنده ی دنیا آغاز نمود و تاکنون دارای 6 شعبه در تهران و شعبه 7 در استان گلستان می باشد. این مجموعه مفتخر است در طول این یک ده موجب شده تا بیش از 15000 زبان آموز موفق را در خود بپروراند. بسیاری از زبان آموزان این مجموعه آموزش زبان اسپانیایی را از مبتدی دراین مجموعه دوره دیده اند و بعد از گذراندن یک دوره های پیشرفته توانسته اند در آزمون های زبان اسپانیایی شرکت نمایند و موفق به دریافت مدرک بین المللی شده اند.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند