تدریس خصوصی زبان آلمانی

  • خانه
  • تدریس خصوصی زبان آلمانی

تدریس خصوصی زبان آلمانی

یکی از پر طرفدار ترین مقاصدی که مردم این روزها برای ادامه تحصیل، راه اندازی کسب و کار و زندگی کردن انتخاب می کنند، کشور آلمان می باشد. هر چند مهاجرت به این کشور آسان نبوده و باید فیلترهایی را زیر نظر سفارت آلمان بگذرانید. با هر هدفی که قصد مهاجرت به این کشور را دارید ابتدا باید زبان آلمانی خود را در بهترین آموزشگاه زبان تقویت کنید و برای شرکت در آزمون رسمی و مورد تایید دولت کشور آلمان آماده شوید. برای این که بدون هیچ گونه نگرانی دوره های آموزش زبان آلمانی را بگذرانید به شما مرکز زبان گات را معرفی می کنیم.

در این موسسه تدریس خصوصی زبان آلمانی، کلاس های آنلاین، فشرده و ترمیک برگزار می شود که با توجه به شرایط خود می توانید یکی را به دلخواه انتخاب کنید. لازم به ذکر است که در این آموزشگاه زبان بیش از 20 زبان رایج و نادر تدریس می شود که دارای 6 شعبه در پونک، جنت آباد، جردن، رسالت، کاشانی و خیابان ولیعصر می باشد. این شعبه ها تنها با هدف دسترسی آسان شما زبان آموزان تاسیس شده است و به دست یک مدیر اداره می شود و هیچ یک از شعب نسبت به دیگری برتری نداشته زیرا تمامی اساتید در هر 6 شعبه حضور دارند.

آموزش زبان آلمانی

اگر به دنبال یک آموزشگاه  زبان آلمانی خوب برای یادگیری زبان آلمانی هستید و نحوه ی آموزش زبان آلمانی برایتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، حتما سری به مرکز زبان گات بزنید. تدریس خصوصی زبان آلمانی از بهترین و پر طرفدار ترین دوره های این مجموعه می باشد. این محبوبیت به خاطر دلایل زیر می باشد:

انتخاب تعداد جلسات در طی هفته به عهده زبان آموز می باشد

مدت زمان برگزاری کلاس ها به عهده زبان آموز می باشد (حداقل 90 دقیقه)

امکان برگزاری کلاس های خصوصی زبان آلمانی در آموزشگاه، محل کار و منزل شما

به نسبت کیفیت بالای کلاس ها و یادگیری سریع در کلاس های خصوصی، هزینه پرداختی کم و مناسب در نظر گرفته شده است

قرارداد مکتوب برای اطمینان خاطر شما عزیزان منعقد می شود

امکان تغییر استاد در صورت نارضایتی زبان آموز

تمامی اساتید زبان آلمانی دارای تحصیلات مرتبط و سابقه تدریس می باشند

کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی برای کسانی که مدت زمان محدودی در اختیار دارند و هر چه سریع تر باید مدارک مورد نیاز را به سفارت تحویل دهند مناسب می باشد زیرا نسبت به سرعت یادگیری شما و پیشینه ای که از این زبان دارید، آموزش زبان آلمانی بین 2 تا 5 ماه (متغیر) به طول می انجامد که پس از آن می توانید به راحتی مکالمه و ارتباط با افراد آلمانی زبان داشته باشید و در آزمون testdalf نمره قبولی را کسب کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های زبان آلمانی و دیگر زبان های خارجی به وب سایت آموزشگاه زبان گات مراجعه فرمایید، یا با شماره های شعب تماس بگیرید و یا به صورت حضوری با کارشناسان و مشاورین ما مشورت کنید. مرکز زبان گات بر خلاف بسیاری از موسسات آموزشی جلسات مشاوره و تعیین سطح را به صورت رایگان انجام می دهد. انتخاب آموزشگاه زبان برای یادگیری زبان دوم یکی از مهمترین عوامل سرنوشت ساز یادگیری زبان می باشد پس در انتخاب آن کوشا باشید. کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی در گات به صورت تضمینی برگزار می گردد پس به ما اعتماد کنید و با ما همراه باشید.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند