آزمون تافل زبان عربی

  • خانه
  • آزمون تافل زبان عربی

آزمون تافل زبان عربی

یادگیری زبان عربی برای فارسی زبانان بسیار آسان تر از مردمان دیگر کشورها می باشد زیرا دارای الفبای یکسانی هستند. آزمون تافل زبان عربی در قالب سوال های چها گزینه ای طراحی شده است که بخشی از آن کاربردی و بخشی دیگر مفهومی می باشند. آزمون اشتمال (تافل زبان عربی) دارای پرسش های طبقه بندی شده به 6 دسته است. دستور زبان، واژگان، خواندن و درک مطلب، شنیداری، ترجمه و نوشتاری. به طور کلی در تمامی سطح بندی این امتحان نمره از 500 محاسبه می شود که برای قبولی باید حداقل نمره 300 را کسب کنید. این آزمون برای تعیین و ارزیابی سطح شما در زبان عربی می باشد که البته منبع درسی دقیقی برای این آزمون در نظر گرفته نشده است، از این رو شما برای شرکت در آزمون تافل زبان عربی ابتدا باید به دنبال یک آموزشگاه زبان عربی خوب باشید.

ما به شما مرکز زبان گات را معرفی می کنیم، این مجموعه از سال 88 فعالیت خود را در زمینه آموزش زبان های خارجی اعم از زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، اسپانیایی، ژاپنی، چینی، کره ای، پرتغالی و ... آغاز کرده است.

با توجه به پیشرفت های چشمگیر در آموزش و به کار بردن بهترین متد آموزشی در محیطی مناسب تا به امروز شاهد 6 شعبه در دیگر مناطق تهران بزرگ هستیم. شما زبان آموزان عزیزی که قصد مهاجرت به کشورهای عرب زبان و یا تحصیل در این کشورها را دارید می توانید از شرایط ویژه کلاس های زبان عربی در بهترین آموزشگاه زبان بهره ببرید و برای آزمون تافل زبان عربی آماده شوید. برای ثبت نام در کلاس های آموزش زبان عربی می توانید به نزدیک ترین شعبه به محل کار و یا محل سکونتتان مراجعه فرمایید و یا با مشاورین مجرب ما به صورت تلفنی صحبت کنید.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند