آزمون JLPT زبان ژاپنی

  • خانه
  • آزمون JLPT زبان ژاپنی

آزمون JLPT زبان ژاپنی

همان طور که می دانید پس از اتمام دوره های زبان های خارجی باید در آزمون آن کشور که توسط نمایندگانی در ایران برگزار می شود شرکت کنید. در زبان ژاپنی همانند زبان انگلیسی که آیلتس و تافل امتحان اصلی آن می باشد باید در یک آزمون جامع زیر نظر این کشور با نام JLPT شرکت نمایید. JLPT اختصار عبارت Japanese language proficiency می باشد. آموزشگاه زبان گات، برترین مرکز زبان در تهران است که کلاس های آموزش زبان ژاپنی و آمادگی در آزمون JLPT ژاپنی در آن تشکیل می شود.

درباره آزمون JLPT

این آزمون عموما 2 بار در سال و در ماه های دسامبر و جولای برگزار می شود، دارای 5 سطح (N1, N2, N3, N4, N5) می باشد که به ترتیب N1 بالاترین سطح و N5 پایین ترین سطح می باشد. تنها مهارت های شنیداری و خواندن (Reading, Listening) مورد ارزیابی قرار می گیرد. مدت زمان این آزمون بسته به سطحی که هستید بین 100 تا 180 دقیقه در نظر گرفته شده است. این آزمون زیر نظر وزارت آموزش ژاپن برگزار می شود که نتایج آن به صورت اینترنتی بر روی سایت قرار می گیرد که در صورت قبولی در این آزمون دیپلم زبان ژاپنی به شما تعلق می گیرد.

نکته قابل توجه این که در حال حاضر آزمون JLPT زبان ژاپنی در تهران برگزار می شود. برای ادامه تحصیل، راه اندازی کسب و کار و زندگی در کشور ژاپن داشتن این مدرک ضرورت دارد پس اگر قصد دارید در بهترین آموزشگاه زبان ژاپنی تحصیل کنید و در محیط آموزشی مناسب با منابع درسی استاندارد حضور داشته باشید در کلاس های زبان ژاپنی آموزشگاه زبان گات شرکت نمایید. برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد شروع کلاس ها می توانید با یکی از 6 شعبه این موسسه تماس بگیرید. انتخاب هر کدام از این شعبه ها به عهده شما می باشد و می توانید نزدیک ترین شعبه را به محل سکونت و یا محل کارتان انتخاب کنید.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند