منابع آزمون آیلتس

  • خانه
  • منابع آزمون آیلتس

منابع آزمون آیلتس

منابع آزمون آیلتس اولین قدم برای متقاضیان محترم حضور در آزمون های آیلتس می باشد و ما در این بخش به شما مهمترین منابع آزمون آیلتس که مورد تائید مجامع بین المللی می باشد را شما معرفی خواهیم نمود تا با قادر باشید با بینش روشن تری در این مسیر حرکت نمائید و نمره ی مورد نظرتان را کسب نمائید.

قبل از هر چیز شما متقاضیان حضور در آزمون آیلتس بایستی این نکته را در نظر داشته باشید که هدفتان برای شرکت در آزمون آیلتس چیست ؟

آزمون های آیلتس شامل سه حالت برای اهداف مختلف درنظر گرفته شده است که شما زبان آموزان بایستی براساس نیاز خود یکی از این آزمون ها را انتخاب نمائید:

- آیلتس آکادمیک : برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی و بالاتر را دارند مناسب می باشد.

- آیلتس جنرال : برای افرادی که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای انگلیسی زبان و یا تحصیل در مقاطع پائین تر از کارشناسی را دارند مناسب می باشد.

- آیلتس لایف اسکیلز : این نوع آزمون آیلتس برای ویزای انگلستان متعلق به افرادی است با ویزای

Family Member

Complete IELTS کتاب های

ویژگی های برجسته ی این کتاب ها:

Reading & Listening آموزش کلیه ی مهارت های مورد نیاز در بخش های

Writing & Speaking آموزش کلیه ی مهارت های مورد نیاز در بخش های

Vocabulary & Grammar پوشش دهی کامل آموزش و ارزیابی بخش های

خودآزمایی در پایان فصول کتاب جهت آشنایی هر چه بیشتر زبان آموزان

ارزیابی و مرور نکات گرامری و کلمات مهم پس از هر فصل

نمونه سوالات موجود در کتاب برای آماده سازی بهتر زبان آموزان

طبقه بندی جلدهای این کتاب بر اساس نمره ی مورد نظر شما متقاضیان

دوره های آیلتس

آزمون آیلتس به دو صورت آکادمیک و جنرال می باشد که برای شرکت در هر کدام کتاب ها و منابع مفید و کاربردی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در این آزمون: speaking, listening, writing , reading می باشد. نمره در این آزمون از 9 محاسبه می شود که با توجه به قوانین هر کشوری نمره ی قبولی متفاوت است.

آموزشگاه زبان گات برند برترین برگزار کننده ی دوره های آیلتس از سوی مجامع بین الملی طی سال های متوالی با کسب نشان افتخار به شما این مژده را می دهد که تضمین صددرصد قبولی تان با توجه به پیشینه ی قبولی های افراد در سال های گذشته براساس حضور در دوره های آیلتس آموزشگاه زبان گات نزد ماست.

Grammar for IELTS کتاب های

این کتاب همراه با پاسخنامه بهترین منبع شما متقاضیان آزمون آیلتس در زمینه ی آموزش گرامر و نکات مهم دستوری می باشد.

Cambridge IELTS کتاب های

این مجموعه کتاب ها بهترین منابع شما برای نمونه سوالات آزمون آیلتس می باشد که در این کتب روی هر چهار مهارت زبان آموزان جهت آزمون های آیلتس تمرین و تکرار می شود همچنین با نمونه سوالات و فایل های صوتی موجود در این کتاب ها کلیه ی مهارت های تان تقویت بیشتری خواهد شد.

ضمنا" کتاب های فوق دارای پاسخنامه و شیوه ی نمره دهی به سوالات می باشد که این ویژگی شمارا برای حضور در آزمون های آیلتس همراهی شایسته تری می نماید.

بهترین آموزشگاه زبان

حال پس از معرفی انواع آزمون ها و مهمترین منابع آزمون آیلتس شما متقاضیان گرامی بایستی این نکته را بدانید که برای سپری نمودن دوره های مذکور انتخابی مناسب داشته باشید تا در انتهای دوره برای برگزاری آزمون از آمادگی کامل برخوردار باشید.

ما به شما بهترین آموزشگاه زبان که طی سال های متمادی و تجربه ی بی نظیر خود در عرصه ی برگزار کننده ی دوره های آمادگی آیلتس توانسته است نشان برترین آموزشگاه زبان را در سطح تهران به خود اختصاص دهد معرفی می نمائیم.

آموزشگاه زبان گات برند برترین برگزار کننده ی دوره های آیلتس از سوی مجامع بین الملی و سازمان فنی حرفه ای تهران طی سال های متوالی با کسب نشان افتخار به شما این مژده را می دهد که تضمین صددرصد قبولی تان با توجه به پیشینه ی قبولی های افراد در سال های گذشته براساس حضور در دوره های آیلتس آموزشگاه زبان گات نزد ماست.

شما متقاضیان شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان گات می توانید برای کسب اطلاعات مربوط به دوره های آیلتس و راهنمایی های تخصصی مشاورین مجوعه از طریق صفحه ی تماس با ما در سایت ارتباط برقرار نمائید.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند