مرکز زبان گات برگزار کننده دوره های آموزش آنلاین تمامی زبان ها برای شهروندان عزیز در شهر ارومیه میباشد .

برای شرکت در کلاس های آنلاین می توانید به این توضیحات  توجه  نمایید .

شما می توانید در هر نقطه از ارومیه که باشید در دوره های آموزش زبان آنلاین مرکز زبان گات شرکت نموده و آموزش ببینید .

 

مشخصات دوره های آموزش آنلاین در مرکز زبان گات:

اگر محدودیت زمانی برای شرکت در دوره های حضوری را دارید ویااگر ساکن تهران نمی باشید و یا حتیاگر در شهر شما کلاس برای زبان های خاص دنیا(اسپانیایی،آلمانی، ترکی،هلندی،نروژی و…) نیستما به شما دوره های آموزش آنلاین ( مجازی ، غیر حضوری ) مکالمه زبان های گوناگون را توصیه می کنیم .

کلاس های آنلاین در  ارومیه با تمرکز بر چهار مهارت اصلی زبان یعنی صحبت کردن، شنیدن، نوشتن و خواندن برنامه ریزی شده و تمامی  چهار مورد را به طور یکنواخت پوشش می دهد. پس از پایان کلاس های آنلاین زبان آموزان می توانند به مرکز زبان گات جهت اخذ گواهی  بین المللی مراجعه و در امتحانات شرکت کنند .

در آموزش آنلاین زبان در شهر ارومیه مزایای بسیاری وجود دارد زیرا برای بسیاری از عزیزانی که علاقه مند به شرکت در دوره های مرکز زبان گات می باشند اما قادر به حضور در کلاس های این مرکز آموزشی نمی باشند این امکان ایجاد می شود که بتوانند از این دوره های آموزشی بهره مند شوند .

همچنین برای عزیزان ایلامی که رفت و آمد به تهران آن ها را اذیت کرده و یا زمان طولانی را از آن ها صرف می کند شرکت در دوره های آموزش آنلاین زبان بسیار حایز اهمیت می باشد و می تواند اثر بسیار خوبی را در روند آموزشی این عزیزان داشته باشد .

دوره های آموزش آنلاین زبان مرکز زبان گات در شهر ارومیه  دارای خصوصیات یک دوره خصوصی می باشد از این رو شما عزیزان ساعات و روز برگزاری کلاس به انتخاب خودتان می باشد و این دوره با توجه به محدودیت های زمانی شما و زمان های مطلوب شما عزیزان برگزار می گردد. این دوره ها علاوه بر پوشش مطالب درسی می تواند به صورت مختص روی ضعف ها وو قوت های شما عزیزان نیز تمرکز کرده و پیشرفت خوبی را در یادگیری این زبان خواهید داشت .

دوره های آموزش آنلاین زبان در مرکز زبان گات در شهر ارومیه شامل دوره مبتدی ، متوسط و پیشرفته می باشد. شما عزیزان با توجه به سطح فعلی خود در هر زبان می توانید وارد دوره ها شده و به سطح مطلوب خود برسید .