مرکز زبان گات اولین و بهترین اموزشگاه کلاس های زبان آنلاین در شهرایلام ، از چندین سال پیش فعالیت خود را زمینه آموزش و گسترش تمامی زبانها آغاز نمود

در طی سالیان گذشته هزاران نفر از شرکت ها و نهادهای تجارتی مختلف از دوره های متنوع زبان های مختلف مرکز زبان گات استفاده نموده و به پیشرفت های چشمگیری در زمینه های فعالیتی خود دست یافتند.همکاری بالغ بر ده ها مدرس ایرانی و چندین مدرس از عوامل اصلی موفقیت گات در زمینه تمامی  زبان ها بوده است

مرکز زبان گات این افتخار را دارد که با کادر قوی و مجرب گروه آموزشی به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در شهر ایلام وبا بیش از چندسال سابقه ممتاز کاری کلاس آنلاین زبان های خارجی را در سطح ایلام برگزار نماید. این کلاس ها مطابق با استاندارد برنامه ریزی می شوند. همچنین کلاس زبان آنلاین که برای شما هموطنان عزیز فراهم شده تا در صورتی که امکان حضور در کلاس را نداشتید از غافله عقب نمانید و خود را در سطح بین المللی قرار دهید.

 کلاس های آنلاین در ایلام با تمرکز بر چهار مهارت اصلی زبان یعنی صحبت کردن، شنیدن، نوشتن و خواندن برنامه ریزی شده و تمامی  چهار مورد را به طور یکنواخت پوشش می دهد. پس از پایان کلاس های آنلاین زبان آموزان می توانند به مرکز زبان گات جهت اخذ گواهی  بین المللی مراجعه و در امتحانات شرکت کنند.

در آموزش آنلاین زبان در شهر ایلام مزایای بسیاری وجود دارد زیرا برای بسیاری از عزیزانی که علاقه مند به شرکت در دوره های مرکز زبان گات می باشند اما قادر به حضور در کلاس های این مرکز آموزشی نمی باشند این امکان ایجاد می شود که بتوانند از این دوره های آموزشی بهره مند شوند.

همچنین برای عزیزان ایلامی که رفت و آمد به تهران آن ها را اذیت کرده و یا زمان طولانی را از آن ها صرف می کند شرکت در دوره های آموزش آنلاین زبان بسیار حایز اهمیت می باشد و می تواند اثر بسیار خوبی را در روند آموزشی این عزیزان داشته باشد.

دوره های آموزش آنلاین زبان مرکز زبان گات در شهر ایلام دارای خصوصیات یک دوره خصوصی می باشد از این رو شما عزیزان ساعات و روز برگزاری کلاس به انتخاب خودتان می باشد و این دوره با توجه به محدودیت های زمانی شما و زمان های مطلوب شما عزیزان برگزار می گردد. این دوره ها علاوه بر پوشش مطالب درسی می تواندد به صورت مختص روی ضعف ها وو قوت های شما عزیزان نیز تمرکز کرده و پیشرفت خوبی را در یادگیری این زبان خواهید داشت.

دوره های آموزش آنلاین زبان در مرکز زبان گات در شهر ایلام شامل دوره مبتدی ، متوسط و پیشرفته می باشد. شما عزیزان با توجه به سطح فعلی خود در هر زبان می توانید وارد دوره ها شده و به سطح مطلوب خود برسید.

 

منتظر حضور شما در مجموعه های زبان گات هستیم