زبان نروژی

امروزه کشور نروژ جزو یکی از مقصدهای مهاجرین و دانشجویان برای ادامه تحصیل و زندگی می باشد. نروژ در شرق اروپا جزو کشورهای اسکاندیناوی به حساب می آید. یادگیری زبان نروژی برای بسیاری از افراد جزو عوامل ضروری می باشد چرا که کشور نروژ پیشرفت های چشم گیری در صنعت دارد. زبان نروژی، سوئدی و دانمارکی بسیار شبیه به هم هستند و به عبارتی این شباهت شامل شکل نوشتاری هم می باشد. در این مقاله ما را همراهی کنید تا زبان نروژی را بیشتر بشناسید!

 

 

 

آموزش زبان نروژی 

 

آموزش زبان نروژی به صورت حضوری و یا غیر حضوری می باشد همچنین این زبان در آموزشگاه های کمی ارائه داده می شود. اما برای یادگیری زبان نروژی باید انگیزه داشته باشید.
بعد از این مرحله باید با موسیقی ها و فیلم های نروژی مکالمه و بخش شنیداری خود را تقویت کنید. تمرین و تکرار در هر کاری باعث پیشرفت ما می شود و در ناخودآگاه می ماند. همین طور خلاصه نویسی یکی از راه هایی است که دوره دروس را راحت تر می کند. می توانید در مدت زمان کوتاه تر همه دروس را مطالعه کنید. همچنین بهتر است عباراتی که به زبان نروژی هستند را یاد بگیرید.
این راه ها فقط با تلاش زبان آموز است که نتیجه می دهد.

 

 


آموزش آنلاین زبان نروژی

 

امروزه آموزش های آنلاین در بین مردم بسیار محبوبیت یافته اند. چرا که بدون رفت و آمد و هزینه با همان قیمت کلاس های حضوری می توانند در منزل و بدور از ترافیک و آلودگی به یادگیری بپردازند. اما با همه ی این امکانات توصیه می شود که در کلاس های حضوری شرکت کنید. وقتی در محیط آموزش قرار می گیریم، یادگیری بهتر و عمیق تر می شود. ویدیوهای آموزشی بسیاری در سراسر سایت ها قرار دارند که می توانید از آنها برای یادگیری زبان نروژی بهره ببرید. این یکی از روش های بروز یادگیری این زبان ‌است که می توانید از آن استفاده کنید و یا در کنار سایر روش ها از آن بهره مند شوید. شایان به ذکر است که ارتباط برقرار کردن با نروژی زبان ها هم مکالمه شما را قوی تر می کند.

 

 

آزمون زبان نروژی

 

آزمون زبان نروژی Bergenstest که به Test i norsk هم معرفی می شود برای زبان آموزانی که قصد ادامه تحصیل در کشور نروژ را دارند بییار مناسب است. این آزمون دو قسمت شفاهی و نوشتاری دارد و سالانه سه بار برگزار می شود. برای قبولی در آزمون باید در سطح B2 باشید. هزینه بخش نوشتاری ۱۹۵۰ NOK و هزینه بخش گفتاری ۹۵۰  NOK می باشد. ثبت نام به صورت غیر حضوری در سایت انجام می شود و باید به زمان ثبت نام توجه کنید چون در غیر این صورت هزینه آن به شما بازگردانده نمی شود.

 


کلاس های زبان نروژی

 

با کمک کلاس های زیان نروژی در مدت زمان کوتاه به هدف خود می رسید. کلاس ها در سطوح مختلف A1 تا C2 برگزار می شوند و زبان آموز متناسب با سطح خود در کلاس ها شرکت می کند.
با حضور در کلاس های زبان نروژی، شما این زبان را بطور کامل و دقیق یاد می گیرید. کلاس ها به صورت فشرده سه روز در هفته / فشرده دو روز در هفته / ترمیک سه روز در هفته / پنج شنبه و جمعه ها برگزار می شوند.


کتاب های زبان نروژی

 

کتاب های زبان نروژی باید استاندارد و زیر نظر دانشگاه های معتبر زبان نروژی باشند. همچمین باید شمارا برای آزمون این زبان آماده کنند.
علاوه بر آن کتاب هایی که برای یادگیری زبان نروژی انتخاب می کنید باید یک سری ویژگی داشته باشند:
۱)منبعی که انتخاب می کنید باید بر اساس هر چهار مهارت اصلی زبان نوشته شده باشد.
۲)کاملا بروز و بدون ایراد باشد.
۳)توانایی مکالمه و خواندن شما را افزایش دهد.
۴)ساده و روان نوشته شده باشد.
۵)گرامر را بصورت خوبی توضیح داده باشد.
بهتر است متون کتاب را با صدای بلند بخوانید که به مکالمه شما کمک کند.

 

نظرات کاربران ( 3376 بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ