ثبت نام آنلاین تمامی زبان ها در آموزشگاه گات

  • خانه
  • ثبت نام آنلاین تمامی زبان ها در آموزشگاه گات

کلاس های آنلاین برای افرادی که شاغل هستند و زمان کافی برای شرکت در کلاس های حضوری را ندارند بسیار مناسب اند. می توان گفت در همه ی آموزشگاه ها کلاس های غیر حضوری تشکیل می شوند، اما باید با توجه به سابقه ی آنجا و اساتید حرفه ای آن آموزشگاه بهترین آن ها را انتخاب کنید. در آموزشگاه زبان گات می توانید به صورت آنلاین در تمامی کلاس های زبان ثبت نام کنید و دیگر نیازی نیست که در مؤسسه حضور پیدا کنید.

 

ثبت نام آنلاین کلاس های حضوری در گات

اگر نمی توانید برای ثبت نام در آموزشگاه حضور پیدا کنید، می توانید به صورت آنلاین در کلاس های حضوری ثبت نام کنید و پیگیر نحوه ی شروع کلاس ها شوید. در سایت مربوطه آموزشگاه گات همه ی مراحل ثبت نام را طی می کنید و با اساتید کاملا حرفه ای، زبان مورد نظر خود را انتخاب کرده و شروع به یادگیری می کنید.

 

 

ثبت نام آنلاین کلاس های غیر حضوری در گات

همانطور که می توانید در کلاس های حضوری آموزشگاه گات به صورت آنلاین ثبت نام داشته باشید، در کلاس های غیر حضوری هم به همین صورت است. با ثبت نام آنلاین در این کلاس ها و انتخاب زمانبدی مورد نظرتان می توانید در آن ها شرکت کنید.

 

ثبت نام آنلاین پکیج های تمامی زبان ها در گات

اگر نمی توانید در کلاس های حضوری و آنلاین شرکت کنید، در مؤسسه گات پکیج های ویدیویی در نظر گرفته شده است که در این پکیج ها اساتید به طور کامل همه ی موارد را بازگو کرده اند و دیگر نیازی به شرکت در کلاس ها نیست. البته اینکه در کلاس ها حضور پیدا کنید خیلی بهتر است؛ چرا که می توانید علاوه بر استاد با زبان آموزان دیگر هم تعامل داشته باشید و در واقع در تقویت مکالمه شما اهمیت بسزایی دارد.


برای انتخاب پکیج های غیر حضوری زبان هدف، باید به اساتید، منابعی که تدریس می شوند، زمان کلاس ها، چگونگی تدریس گرامر و کلمات و... توجه کنید. برای خودتان برنامه ریزی داشته باشید؛ اینکه بعد از گذراندن این دوره ها باید چقدر تمرین کنید؟ برای خودتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و طبق همان پیش بروید تا به راحتی به سطح دلخواهتان برسید.

کلماتی که یاد می گیرید را در دفترچه ای یادداشت کنید و هر چند وقت یک بار دوره کنید. فیلم هایی با زبان هدف را ببینید و به کلمات و اصطلاحات جدید دقت کنید و آن ها را یادداشت کنید. تماشای اخبار و شنیدن موسیقی هم می تواند به شما کمک کند.

 

 

نحوه ثبت نام آنلاین در موسسه گات

اگر قبلا در آموزشگاه شرکت کرده اید و نمره ی قبولی را دریافت کرده اید، اولویت با شماست و می توانید به راحتی در کلاس بعدی به صورت آنلاین ثبت نام کنید. اما اگر ما را انتخاب کرده اید و می خواهید برای اولین بار در آموزشگاه گات ثبت نام کنید، باید تعیین سطح شوید. هر زبانی که مد نظرتان است را انتخاب کرده و مراحل تعیین سطح و پرداخت شهریه را گذرانده و منتظر شروع کلاس ها شوید.


مراحل ثبت نام آنلاین زبان

برای ثبت نام در کلاس های آموزشگاه گات، نیاز است که تعیین سطح انجام شود.
۱)تعیین سطح از طریق سرپرست مربوط به همان زبان انجام می شود که به صورت آنلاین است و با توجه به آن در کلاس هم سطح خود قرار می گیرید.
۲)پس از آن مراحل پرداخت شهریه را انجام می دهید و ثبت نام شما انجام می شود.

نظرات کاربران ( بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ