استاندارد های آموزشگاه زبان خوب

  • خانه
  • استاندارد های آموزشگاه زبان خوب

این روزها یادگیری زبان خارجی همانند رفتن به مدرسه و دانشگاه به امری ضروری مبدل شده است، از این رو تعداد آموزشگاه زبان در تهران و شهرستان ها روز به روز در حال افزایش است. برای این که بهترین آموزشگاه زبان را بیابید، بهتر است ابتدا در مورد استاندارد های آموزشگاه زبان خوب اطلاعاتی داشته باشید. در این مقاله شما را با این فاکتورها آشنا خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

اساتید مجرب و با سابقه

اولین و مهم ترین اصل برای انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب حضور اساتید مجرب و با سابقه به شمار می رود. در واقع اگر استاد از روش های نوین و موثر آموزشی و مطابق با استانداردهای دنیا استفاده کند، زبان آموز به یادگیری زبان علاقه مند شده و در مسیر موفقیت قرار خواهد گرفت. موفقیت زبان آموز افتخار یک موسسه زبان محسوب می شود. در موسسه زبان گات،بهترین آموزشگاه زبان در تهران همچنین اولین و معتبر ترین مرکز زبان آموزش بیش از 20 زبان زنده دنیا، از اساتید با سابقه کاری درخشان، اساتید Native و تحصیل کرده بهره برده اند و طی یک دهه فعالیت، همچنین جلب رضایت زبان آموز ها توانسته اند روز به روز فعالیت خود را در زمینه آموزش زبان های نادر و رایج بهبود بخشند و افتخارات زیادی نظیر بازدید معاون سفیر سوئد و آقای نم سوک رئیس شرکت آموزشی هانول کسب کنند.

محیط آموزشی مطلوب

محیط آموزشی مطلوب برای تمامی سنین امری واجب و ضروری است که شامل تمیز بودن، دارای نظم و مقررات، وسایل کمک آموزشی، محیطی به دور ترافیک درون شهری و سر و صدا می باشد. محیط آموزشی مطلوب دارای سیستم گرامایشی مناسب در فصول سرد سال و سرمایشی در فصول گرم سال می باشد. محیط آموزشی در یک موسسه آموزش زبان های خارجی می بایست به گونه ای باشد که زبان آموز با هر سن و سالی احساس راحتی، صمیمیت و امنیت داشته باشد، تا به دور از استرس مشغول یادگیری زبان به بهترین شکل شود.

سوپروایزر و مشاور حرفه ای

راهنمایی های مناسب یک مشاور با تجربه و یک سوپروایزر حرفه ای مسیر یادگیری شما را به گونه ای تغییر خواهد داد که می توانید به موفقیت 100 درصدی برسید. سوپروایزر و مشاور حرفه ای در موسسه زبان گات با توجه به اهداف و مدت زمانی که زبان آموز در اختیار دارد، برنامه ریزی مخصوصی را ارائه می دهند که در آن دوره به نتیجه مطلوب و دلخواهتان برسید.

دوره های آموزشی زبان های خارجی

همه ی افرد شرایط یکسانی در مورد تحصیل، شغل و اهداف خود ندارند، از این رو از دیگر استانداردهای آموزشگاه زبان خوب، در اختیار گذاشتن دوره های آموزشی متنوع می باشد. دوره های ترمیک (گروهی)، خصوصی، فشرده، فوق فشرده، آنلاین، آمادگی آزمون آیلتس و تمامی آزمون های سفارت و کلاس های تربیت معلم T.T.C از دوره های آموزشی مناسب برای تمامی اقشار جامعه می باشد. این روزها برای یادگیری زبان های خارجی جای هیچ عذر و بهانه ای نبوده، زیرا موسساتی مانند مرکز زبان گات بهترین ها را برای موفقیت شما در اختیارتان خواهند گذاشت.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند