تدریس خصوصی زبان پرتغالی

  • خانه
  • تدریس خصوصی زبان پرتغالی

یادگیری زبان های خاص به غیر از زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و ... بهتر است به صورت خصوصی برگزار شود، زیرا هم سریع تر به نتیجه مطلوب می رسید و همچنین استاد رسیدگی خوبی به یادگیری شما و تدریس مطالب دارد. در این بخش می خواهیم در مورد کلاس های تدریس خصوصی زبان پرتغالی در بهترین آموزشگاه زبان اطلاعات لازم و مفیدی را دراختیارتان قرار دهیم. 

ویژگی های تدریس خصوصی زبان پرتغالی

انتخاب ساعت برگزاری کلاس ها توسط زبان آموز

انتخاب تعداد جلسات در یک هفته یا یک ماه توسط زبان آموز

امکان برگزاری کلاس های آموزش زبان پرتغالی در آموزشگاه زبان، منزل و محل کار زبان آموز

تعویض استاد در صورت نارضایتی زبان آموز

افزایش سرعت یادگیری زبان آموز

استفاده از کتاب های کمک آموزشی در کنار کتاب های اصلی

داشتن مکالمات بیشتر بین استاد و زبان آموز و پیشرفت در مکالمه

با توجه به شرایط و ویژگی های کلاس های تدریس خصوصی زبان پرتغالی که در قسمت بالا نامبرده شده است، شهریه های این کلاس های خصوصی به نسبت کلاس های ترمیک و گروهی بیشتر بوده اما بازدهی و سرعت آموزش تقریبا 2 برابر دیگر کلاس ها می باشد. اگر قصد ادامه تحصیل، راه اندازی کسب و کار و یا اقامت دائم دارید و از طرفی هم مدت زمان محدودی در اختیارتان است به شما کلاس های تدریس خصوصی زبان پرتغالی را پیشنهاد می کنیم. 

آموزش زبان پرتغالی

برای یادگیری زبان پرتغالی که البته جزء زبان های خاص محسوب می شود، اصل اول انتخاب یک مرکز زبان حرفه ای و با تجربه در زمینه آموزش زبان های خاص می باشد. گات، بهترین آموزشگاه زبان درتهران و دیگر شهرستان ها است که در آن بیش از 20 زبان زنده دنیا تدریس می شود. آموزش زبان پرتغالی در این موسسه زبان مطابق با استانداردهای روز دنیا، کتاب های بین المللی و اساتید Native انجام می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شروع و پایان کلاس ها، میزان شهریه و هر پرسش دیگری می توانید با شماره های تلفن بر روی سایت تماس بگیرید و یا برای مشاوره تخصصی رایگان به یکی از شعب گات مراجعه فرمایید.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند