تدریس خصوصی زبان سوئدی

  • خانه
  • تدریس خصوصی زبان سوئدی

تدریس خصوصی زبان سوئدی

اگر قصد دارید زبان سوئدی را در کوتاه ترین زمان ممکن آموزش ببینید و برای آزمون سفارت آماده شوید به شما شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی را پیشنهاد می کنیم. با توجه به این که شرایط و نحوه برگزاری این کلاس ها کاملا به عهده زبان آموز می باشد، یعنی انتخاب استاد، ساعت کلاس، محل برگزاری کلاس و تعداد جلسات می توانید با خیالی آسوده در آزمون سفارت موفق شوید. همان طور که می دانید بازدهی در کلاس های تدریس خصوصی زبان سوئدی و تمامی زبان های خارجی به نسبت کلاس های ترمیک بالاتر است اما شهریه این کلاس ها به نسبت دیگر دوره های آموزشی کمی متفاوت است که البته سرعت یادگیری و کیفیت تدریس نیز بسیار بالاتر می باشد زیرا استاد تنها با یک یا دو نفر رو به رو بوده و پس از تدریس مبحث، زمان زیادی برای دوره کردن و حل تمرین های گوناگون دارد که در آخر درس همان روز را در کلاس به خوبی یادگرفته و تنها با کتاب های کمک آموزشی که آموزشگاه زبان به شما معرفی می کنند می توانید سطح خود را بیش از پیش بالاتر ببرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان گات می توانید با یکی از شعب تماس بگیرید و یا برای مشاوره ی حضوری با کارشناسان مجرب ما به نزدیک ترین شعبه مراجعه کنید. سوپروایزر و مشاورین این مجموعه با توجه به مدت زمان و شرایطی که در اختیار دارید برای شما برنامه ریزی دقیقی انجام می دهند که مطابق آن، موفقیت شما 100 درصد تضمینی می باشد. منتظر حضور سبزتان در این مجموعه می باشیم.

 

آزمون زبان سوئدی

پس از گذراندن دوره های لازم آموزش زبان سوئدی، حال اگر قصد ادامه تحصیل در این کشور و یا مهاجرت دارید باید در آزمون زبان سوئدی Swedex شرکت نمایید. این آزمون میزان تسلط و سطح دانش شما را نسبت به زبان سوئدی ارزیابی می کند. آزمون زبان سوئدی در سه سطح CERF اروپا یعنی A2, B1, B2 برگزار می شود. Swedex یک آزمون بین المللی معتبر و تایید شده از سوی دولت سوئد می باشد.

چهار مهارت Listening, Writing, Speaking, Reading در این تست مورد آزمایش قرار می گیرد تا میزان دانش و سطح شما در هر کدام مشخص شود. با دریافت این مدرک می توانید به راحتی در کشور سوئد ادامه تحصیل دهید و یا برای مهاجرت و زندگی در آن اقدام نمایید. جالب است بدانید این امتحان در بیش از 90 شهر دنیا و 30 کشور در حال اجرا می باشد.برای کسانی که در مقاطع بالا قصد ادامه تحصیل دارند می بایست تا سطح C1 زبان سوئدی آماده باشند و در آزمون سوئدی TISUS شرکت نمایند. از دیگر آزمو هایی که در سطح سوئدکس برگزار می شود Sfi می باشد که سطح B1 آزمون سوئدکس با سطح D آن برابری می کند.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند