تدریس خصوصی زبان چینی

  • خانه
  • تدریس خصوصی زبان چینی

تدریس خصوصی زبان چینی

اگر قصد دارید زبان چینی را به خوبی یاد بگیرید ابتدا باید یک آموزشگاه زبان حرفه ای را پیدا کنید. ما به شما علاقه مندان مرکز زبان گات را پیشنهاد می کنیم. در این موسسه بیش از 20 زبان زنده دنیا با برترین روش ها تدریس می شود. تدریس خصوصی زبان چینی یکی از پر طرفدار ترین کلاس ها در این مجموعه می باشد. از آن جایی که یادگیری زبان چینی به نسبت دیگر زبان های خارجی کمی دشوار تر است، می توانید از کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان گات بهره ببرید.

شرایط کلاس های خصوصی زبان چینی

همان طور که می دانید در کلاس های تدریس خصوصی زبان چینی یادگیری با سرعت بالاتر و کیفیت بهتری انجام می گیرد زیرا تمام تمرکز و دقت استاد بر روی یک شخص بوده و با راحتی بیشتر پیگیر آموزش شما می باشد. انتخاب استاد، روزهای برگزاری کلاس، تعداد جلسات و محل برگزاری کلاس ها با شما زبان آموز گرامی می باشد. تعداد جلسات در آموزش زبان چینی به صورت خصوصی نسبت به آشنایی شما از این زبان و سرعت یادگیریتان متفاوت است.

لازم به ذکر است که با توجه به متد مکالمه محوری که در این موسسه در پیش گرفته شده شما در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید مکالمات ساده و روزمره ی زبان چینی را یاد بگیرید و در صحبت هایتان به کار ببرید. برای یادگیری زبان چینی می توانید با خیالی آسوده مرکز زبان گات را انتخاب کنید تا در وقت و هزینه ها نیز صرفه جویی کرده باشید.

آموزش زبان چینی

دوره های مکالمه و آموزش زبان چینی طبق متد 345 در آموزشگاه زبان گات تدریس می شود و در کنار تمام کتب معرفی شده سفارت،آموزشگاه زبان گات از دیگر مواد کمک آموزشی نیز استفاده می کند. کادری مجرب و باتجربه و همچنین همکاری با اساتید Native چینی یکی از بارزترین ویژگی های آموزشگاه زبان گات است. اگر قصد راه اندازی کسب و کار و یا تجارت با کشور چین را دارید و می خواهید بدون واسطه قراردادهای کاری ببندید حتما یک دوره در کلاس های خصوصی زبان چینی شرکت کنید تا با تسلط کامل از پس تمامی کارهای خود با موفقیت برآیید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شهریه و عقد قرارداد برای کلاس های خصوصی چینی می توانید با شماره های مرکز زبان گات تماس بگیرید و یا به یکی از 6 شعبه گات مراجعه فرمایید. کارشناسان و مشاورین ما با توجه به تجربیات خود شما را در مسیر یادگیری کمک های شایانی می کنند.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند