آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران

  • خانه
  • آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران

آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران

آموزش زبان ایتالیایی همچون زبان های خارجی دیگر نیاز به ثبت نام در آموزشگاه زبان ایتالیایی دارد. زبان آموزان زیادی علاقه به یادگیری زبان ایتالیایی دارند . یادگیری زبان ایتالیایی نیاز به ثبت نام در آموزشگاه ایتالیایی دارد .آموزشگاه زبان ایتالیایی گات در تهران ، آموزشگاه معتبر از نظر آموزشی و نیز خوش مسیر بودن از نظر رفت و آمد می باشد.قبل از ثبت نام درکلاس های آموزشی زبان ایتالیایی ابتدا دلیل یادگیری زبان ایتالیایی را باید بدانیم .

آموزشگاه زبان گات با فعال سازی چند شعبه در تهران ، قادربه شناسایی علت آموزش زبان ایتالیایی است.

زبان ایتالیایی به عنوان زبان نادر شناخته شده است و تمامی مراکز آموزشی زبان قادر به تدریس زبان ایتالیایی نیستند.

دلیل یادگیری زبان ایتالیایی چیست ؟

اگر شما قصد ثبت نام در کلاس های آموزشی زبان ایتالیایی را دارید به یکی از شعب آموزشگاه زبان ایتالیایی در تهران مراجعه کرده ، اگر دوره ای از زبان ایتالیایی را گذرانده اید توسط سوپروایزر زبان ایتالیایی تعیین سطح می شوید و دلیل یادگیری از شما پرسیده می شود تا متناسب با شرایط شما کلاس برگذار شود.

به طور مثال کسانی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارند و می خواهند در مدت زمان کوتاه  ایتالیایی صحبت کنند، می توانند از کلاس های فشرده ما، که سه روز در هفته به مدت 3 ساعت تشکیل می شود استفاده کنند. کلاس های خصوصی برای افراد شاغل که انتخاب ساعت و تعداد جلسات به عهده ی خودشان می باشد. کلاس های ترمیک هم برای کسانی که می خواهند با خیالی آسوده طی یک سال زبان ایتالیایی یاد بگیرند. 

متد آموزشی زبان ایتالیایی در آموزشگاه گات

متد آموزشی زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان ایتالیایی گات اسپرسو است که بر اساس مکالمه برنامه ریزی شده است. این کتاب جدیدترین متد آموزشی می باشد که در سه جلد ارائه می شود که در بر گیرنده کتاب اصلی سی دی کتابچه تمرینات تکمیلی می باشد. 

هزینه آموزش کلاس ها ایتالیایی آموزشگاه گات

کلاس های ترمیک این مجموعه از 297/000 هزار تومان شروع می شود و به شرح زیر می باشد.

دوره های آموزشی زبان ایتالیایی

زبان رسمی ایتالیا،‌ ایتالیایی می باشد و اغلب مردم پیرو مذهب کاتولیک هستند.هدف از آموزش این دوره یادگیری مکالمه زبان ایتالیایی برای فراگیرانی است که در زمینه علمی، آموزشی، تجاری، اداری و گردشگری به برقراری ارتباط متقابل نیازمندند.

دوره ها در سه سطح برگزار می شوند:

۱مقدماتی         
۲متوسطه       
۳پیشرفته       

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند