آموزشگاه زبان اوکراینی در تهران

  • خانه
  • آموزشگاه زبان اوکراینی در تهران

آموزشگاه زبان اوکراینی در تهران

امروزه زبان آموزان بسیاری به دنبال یاد گرفتن زبان اوکراینی هستند. اما یادگیری خوب نیازمند یک آموزشگاه زبان خوب هم است.آموزشگاه زبان گات به عنوان بهترین آموزشگاه زبان اوکراینی در تهران مشهور است.علت شهرت آموزشگاه زبان گات ،کادری مجرب و تیم آموزشی تحصیل کرده و نیز اساتید باسابقه است.

وجه تشابه زبان اوکراینی با زبان روسی

زبان اوکرینی کاملا مشابه زبان روسی است و تنها تفاوت آن در بعضی مناطق به خاطر گرامر زبان اوکراینی و روسی است.زبان اوکراینی در بعضی مناطق هیچ تفاوتی با زبان روسی نداردو مردمان در بخش شرقی به زبان روسی صحبت می کنند.

هنگام تبلیغات انتخابات ،تبلیغات بخش شرقی اوکراین به زبان روسی است.

قبل از اینکه اقدام به یادگیری زبان اوکراینی کنیم لازم است هدف خود را بدانیم و به مشاورین آموزشگاه زبان گات اطلاع دهیم تا مشاورین آموزشگاه گات به راحتی بتوانند راهنمایی کنند.

برخی ازاهداف زبان آموزان

تصمیم به مهاجرت به کشور اوکراین برای ادامه زندگی

تصمیم به ادامه تحصیل

مشغول به کار بودن در شرکت های اوکراینی

علاقه به یادگیری زبان اوکراینی

مکالمه از راه دور با دوستان اوکراینی

ساختار زبان اوکراینی

ساختارزبان روسی فاعل-فعل-مفعول ( SVO ) است. این نوع ساختار همانند ساختار زبان انگلیسی است ، ساختار زبان محاوره قابل تغییر است.تلفظ زبان اوکراینی کاملا مشابه زبان روسی است.حروف الفبای زبان اروپای شرقی همانند سایر زبان ها Cyrillic است. واژگان زبان اوکراینی حدودا62% مانند زبان روسی است. به دستور امپراطور روسیه دز سال 18 میلادی زبان اوکراینی به زبان روسی تغییر یافت، اغلب مردم اوکراین به زبان روسی نیز تسلط کامل دارند به همین خاطر این کشور در حال حاضر دارنده بیشترین تعداد افرادی که به زبان روسی صحبت می کنند اما اصلیت روسی نیستند. کشوراوکراین نسبت به سایر کشور های اروپای شرقی تحت تاثیر امپراطوری زبان روسی است.

آموزشگاه زبان اوکراینی گات دارای 6 شعبه فعال در تهران می باشد ،شما می توانید با متد های آموزشی مدرن و جامع را در آموزشگاه زبان اوکراینی گات بیاموزید.

منابع آموزشی زبان اوکراینی در آموزشگاه گات

آموزشگاه گات با تهیه جزوات آموزشی زبان اوکراینی از سفارت اوکراین و انتشار بین زبان آموزان استفاده می کند . منابع آموزشی زبان اوکراین بسیار جامع و کامل می باشد.

هزینه کلاس های آموزشی زبان اوکراینی

هزینه ی کلاس های آموزشی زبان گات درآموزشگاه زبان اوکراینی در تهران 150/000 هزار تومان است.کلاس های آموزشی زبان اوکراینی در آموزشگاه گات به صورت خصوصی است .مدت زمان هر جلسه 90 دقیقه است.

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند